Opinie o Piotr Kiżewski Vision w Chojnice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Piotr Kiżewski Vision. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Piotr Kiżewski Vision o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr Kiżewski Vision w Chojnice

N! =9x9=81 Nowy wpis

ZAPRASZAM PAŃSTWA DO LEKTURY Z GÓRY NA DÓŁ. I Z GÓRY DZIĘKUJĘ.

Piotr NERD Nowy wpis

Ale już 20 września o 14.00 mam spotkanie z pewną panią Psycholog. I jeszcze koło EMPIKU. Elegancko. Już najwyższa pora żebym po tylu latach wreszcie to z siebie wyrzucił. Nie martw się Kiżewski. Zadbam o to, aby ta pani poznała wszystkie pikantne historie z tego co mi robiłeś. (usunięte przez administratora)!!!

Piotr NERD Nowy wpis

Widzę że zniknęły stąd niektóre moje opinie. Czyżby cenzura? Przecież mamy Wolność Słowa. A ja już myślałem że czasy PRL już dawno minęły. Chojniczanin.

N! Nowy wpis

ZAPRASZAM PAŃSTWA DO LEKTURY Z GÓRY NA DÓŁ. I Z GÓRY DZIĘKUJĘ.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Piotr Kiżewski Vision? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
A propos

Przez tego gnoja zacząłem chlać piwo już w 2013 roku. 20 października minie 8 lat jak piję BROWARY.

Aspergerus

Zapraszam ponownie na mecz HOKEJA na 17.25 do POLSAT SPORT NEWS wszystkich fanów i kibiców Hokeja: Jastrzębie - Salzburg. Przynajmniej ten sport w TV pozwala mi zapomnieć o tamtej gehennie. Oraz czasopisma takie, jak: LINUX MAGAZINE i ELEKTRONIKA PRAKTYCZNA. Miłego meczu i Niedzieli. Pozdrawiam wszystkich oprócz Piotra Kiżewskiego...

TAK

Się akurat składa, że na Polsat Sport News właśnie leci mecz HOKEJA: Jastrzębie - Bolzano. Zapraszam wszystch fanów i kibiców HOKEJA przed telewizory. Mieszkaniec miasta Chojnice woj. Pomorskie...

TO FAKT

Że u schyłku lat 90-tych i w latach 2000-nych Internet raczkował i nie było jeszcze takich narzędzi jak są DZIŚ. Wtedy nic mu nie mogłem zrobić. Ale teraz mogę i właśnie to robię. OSTRZEGAM PRZED NIM WAS WSZYSTKICH!!!!

Piotr NERD

Teraz ostrzegam przed nim innych ludzi, gdzie tylko się da. Abyście nie popełnili NIGDY MOICH BŁĘDÓW!!!!!

Piotr NERD Asperger

W poniedziałek 20 września 2021 roku mam spotkanie z Psychologiem. W jego sprawie. Jak i tej traumy, którą mi zafundował na CAŁE ŻYCIE.

Aspergerus

Dam wam dobrą radę. Nigdy nie oszczędzajcie na zdrowiu. I to w imię czego? Dyplomu? Powinienem rzucić tą szkołę zamiast się z nim męczyć żeby sprawić rodzicom radość. Że jestem INFORMATYKIEM. I co z tego? Teraz mam ich przeciwko sobie. Kłótnie o byle drobiazgi.

NERD z Zespołem Aspergera

A ten dostawca z Restauracji PASIBRZUCH w piątek 24 stycznia 2020 roku, to też była JEGO ROBOTA. To on zamówił stamtąd żarcie na mój adres. A potem szybciutko wyemigrował za granicę. A gdy ktoś inny zrobił mu podobny dowcip, to bezczelnie nasłał na mnie Policjanta. Że niby to JA. Teraz mam własnych rodziców przeciwko sobie. (usunięte przez administratora) nr 1!!! Mieszkam w Chojnicach w Polsce woj. Pomorskie...

Aspergerus

Piotr Kiżewski to człowiek, który znajduje przyjemność w dręczeniu ludzi, głównie słabszych. Odradzam. Nikomu nie polecam, żeby dla niego pracował. Będzie was poniżał i upokarzał, tak jak to robił ze mną 22 lata temu w w Szkole w latach 1999-2001.

Jak długo czekaliście na odzew z Piotr Kiżewski Vision? Oddzwaniają zawsze?

Aspergerus

Na 100 km się trzymaj od tego osobnika!!! Dobrze Ci radzę...

Renia

Podpowiedzcie czy firma normalnie działa? Czy jest jakiś powód, że nie ma was na forum?

MAM PYTANIE:

W piątek 23.1.2020 r. zadzwonił do mnie drzwi dostawca z Pasibrzucha i przyniósł mi jedzenie, którego nie zamawiałem. WIESZ COŚ NA TEN TEMAT ??? Jeszcze ci mało ??? Mało mi w Szkole KRWI NATRUŁEŚ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TWOJA OFIARA:

Mam nadzieje ze załatwi ciebie KORONAWIRUS. Skoro ja nie mogłem sobie z toba dac rady w Budzie 21 lat temu. Już nie moge sie doczekac, kiedy zobacze nekrolog z napisem: PIOTR KIŻEWSKI...

Ola

Same niepokojące komentarze.. a chciałam tam składać aplikację.

Jego ofiara:
@Ola

To nie rob tego. Trzymaj sie od niego z daleka i od tej jego "firmy" !!! (usunięte przez administratora) Wystarczy, ze 2 lata mojego życia w szkole zamienil w PIEKŁO w latach 1999-2001 !!!!!!!!!!! Ciebie by też poniżał. On już obrazał też moje koleżanki i kolegów, sąsiadów 21 lat temu i potem. Omijaj go na kilometr !!!!!!!

Twoja ofiara szkolna

Czekam z niecierpliwoscia na ten dzien, w którym gołąb nasra ci na ten łysy łeb, gdy bedziesz podazal z klatki przez parking do samochodu !!!

KOLEŚ:

LUDZIE !!! Uwazajcie na niego, bo nie wiadomo. Może przede mną i po mnie znęcał się też nad innymi słabszymi osobami !!! W każdym razie, ja go zapamiętam jako: NAJGORSZEGO SZKOLNEGO OPRAWCE SPRZED 20 LAT !!! I basta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Kiżewski Vision - Chojnice

Piotr Kiżewski Vision