PUP - Powiatowy Urząd Pracy

Chojnice

Opinie o PUP - Powiatowy Urząd Pracy

magda

W moim urzędzie pracy, zawsze jest wiele ogłoszeń aktualnych, jednak niektore zamieszczone na stronie internetowej sa juz nkatualizowane, szkoda, że pracowniczy cześto tego nie weryfikują i nie kasują już nieaktalnych.

Słowa kojarzące się z PUP nuda,poczucie bezsensu Możliwość rozwoju i szkoleń w PUP oceniam jako niezadowalający Atmosfera i ludzie tam pracujący są mili . Od jakiej stawki można negocjować pensję?najniższej krajowej Najbardziej podobało mi się w PUP:kontakt z ludźmi

Słowa kojarzące się z PUP: profesjonalna? Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako: śmiechu warte Atmosfera i ludzie tam pracujący są: obojętni na los bezrobotnego Od jakiej stawki można negocjować pensję: 5000 zł? Najbardziej podobało mi się w PUP: pani w sekretariacie, stażystki Najbardziej nie podobało mi się w PUP: brak ofert pracy

Zostaw opinię o PUP - Powiatowy Urząd Pracy - Chojnice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PUP - Powiatowy Urząd Pracy