Drobi Sp.J.I.A.Wziątek

Jawor

Opinie o Drobi Sp.J.I.A.Wziątek

hghjk
użytkownik zarejestrowany

jesli sprawa trafiła na wokandę sądu to faktcyznie nie mogło sie tam dzić dobrze. Pewnie dlatego nikogo nie szukają...

użytkownik zarejestrowany

popieram w 100% sama tam pracowalam i w koncu wygralam sprawe komornik zlicytowal 2 auta i dostalam swoje pieniadze po prawie poltora roku ale warto bylo walczyc

chomiczek1

Zarobki-najniższa krajowa,urlop-należy się 26dni-nic z tego,można wykorzystać tylko15dni i człowiek musi podpisać,że reszte wziął-nie podpiszesz-zwolnia ciebie.Człowiek o wypłatę musi upominać się,zmuszaja do podpisania,że pobiera sie ekwiwalent za pranie-pieniędzy nie widać.Szefostwo wywyższa sie i lubi robic idjotów z ludzi.Pan (usunięte przez moderatora) co rusz rzegrywa w sądzie pracy sprawy,ale ma to gdzieś-widocznie on jest na innych warunkach. (usunięte przez moderatora)

marta
użytkownik zarejestrowany

nikomu nie polecam firmy drobi jako pracodawce pracowalam u pana (usunięte przez moderatora)ponad rok czasu w tym prawie 2 miesiace na czarno bo umowa o prace byla w trakcie tworzenia wyladowalam tak jak 5 innych dziewczyn z dyscyplinarka bez pieniedzy sprawa w sadzie papiery u komornika i czekam (usunięte przez moderatora) nie odprowadza ZUS-u od 2007 roku za zadnego pracownika ma zadluzenie na ponad 120 tys w samym zusie a gdzie reszta ????

Zostaw opinię o Drobi Sp.J.I.A.Wziątek - Jawor

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drobi Sp.J.I.A.Wziątek