MOPS JAWOR

Jawor

Opinie o MOPS JAWOR

żenada

Witam Panstwa Tak obsluga mila,ale nie kompetentna,nie szanujaca Petenta.jego potrzeby. Sadze ze nikt tam nie przychodzi na kawe czy na pogaduszki. Przychodzimy po pomoc -po konkret -w doslownym tego znaczeniu. naturalnie jak wiekszosc urzednikow -odsylaja Nas-na pozniej ,do dalszej biurokracj.Prosze przyscza tydzien .a najlepiej zadzwonic ,umowic sie ,Bo przeciez sa bardzo zajeci.A co dopomocy,,udzielenia jej w miare- jak najszybciej .. To z usmiechem na twarzy ...Otzyma Pan Pani pomoc za 2-miesiace .a moze zrezygnuje Pan Pani .ale na pismie prosze te rezygnacje ...Super Gratuluje.Pani Kierownik takiej sprawnosci jej pracownikow,

Dawid

Witam. Odbywałem tam staż i miło wspominam. Pozdrawiam wszystkich pracowników a w szczególności Martę przyszłą policjantkę, Ewę z kadr, dwie koleżanki stażystki oraz Wojtka. Powodzenia Wam życzę a socjalnym anielskiej cierpliwości w godzinach porannych :)

Zostaw opinię o MOPS JAWOR - Jawor

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MOPS JAWOR