Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Elryb Miniewicz Czesław w Kąty Rybackie

counter
Marek Nowy wpis

A może szukają tam kogoś do rozwozu?

anna Nowy wpis

byłam dziś rano na zakup ryb. kupiłam Karasia. Tragedia od samego wejścia ekspedienta chamska,brudna,oczywiście rybki świeże a tak świeże że mrożone. zadzwoniłam do tego niby sklepu i odebrała inna pracownica twierdząc że nic nie wie. Natomiast (usunięte przez administratora) i niby widząca Pani blond to (usunięte przez administratora) Nie polecam takiej obsługi. Brudne paznokcie. Liczyła te karasie trzy razy. Niestety zgłaszam sprawę do Sanepidu w Warszawie oraz PIPU co do tej obsługi. Uwaga.Nie polecam tego sklepu. Pracodawco zmień personel na kogoś innego a nie na brudasa w miłych słowach. Do zobaczenia w sądzie. Nie podaruję wredności obsługującej Pani. Zdjęcia dowodem.

Agata B. Nowy wpis
@anna

Za każdym razem gdy jestem w Kątach Rybackich kupuję tam ryby i jestem zadowolona.Myślę, że o jakości ryb i obsługi świadczy również kolejka, a zawsze jest.

Damian Nowy wpis

Nikt z pracowników nie podzielił się swoim zdaniem dot. tego przedsiębiorstwa, a z pewnością byłyby to cenne rady dla osób, które chciałyby podjąć pracę w Elryb. Jak traktuje się tutaj pracownika i czy relacje są na plus? Dzięki.

S

Super ryby, wszystko świeże i smaczne. Polecam również dla osob które szukają pracy bo Panie za kasa widać zadowolone i szczęśliwe i piękne az promienieja! Szczególnie młoda blondynka w kątach rybackich!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

M

tydzień temu w Kątach kupowany wędzony leszcz, i kiszka, niedowędzony, w ostatni piątek kupowany pstrąg wędzony i porażka, stary i niedowędzony, widać że odmrażany i wędzony, bo mięso w środku ciemne i ciapowate, już nigdy nie kupimy nic w tym sklepie a 1 sztuka wędzonego pstrąga to ponad 22 zł

Ana

byłam kilka razy, za każdym razem dostałam stare, śmierdzące ryby. Panie są mega wyszkolone jak oszukać klienta. Na pytanie czy śledź jest świeży uzyskałam odpowiedź, że dzisiaj złowiony, zamiast 1kg dostałam 1,5 kg i w dodatku połowa była zepsuta od środka. Unikajcie ten sklep i ten na Nowowiejskiej w Elblągu.

Każda wypowiedź się liczy! Co wiecie o pracy w przedsiębiorstwie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Elryb Miniewicz Czesław w mieście Kąty Rybackie, czekamy na wieści od obecnych i byłych pracowników!

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Elryb Miniewicz Czesław - Kąty Rybackie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad