Opinie o Przemysław Koncewicz-Phu w Rajskie Sakowczyk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przemysław Koncewicz-Phu. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Przemysław Koncewicz-Phu o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przemysław Koncewicz-Phu w Rajskie Sakowczyk

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Wiecie coś nowego o tym co się dzieje w firmie Przemysław Koncewicz-Phu w mieście Rajskie Sakowczyk? Czekamy na informacje od Was. Może ktoś z osób pracujących powie nam co nowego u nich? Dodajcie opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Przemysław Koncewicz-Phu - Rajskie Sakowczyk

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Przemysław Koncewicz-Phu
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • 3
    38-610 Rajskie Sakowczyk
  • NIP: 6881280591 REGON: 180925988

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188