Opinie o KM Logistyka Kamila Wiśniewska w Sochaczew

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy KM Logistyka Kamila Wiśniewska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KM Logistyka Kamila Wiśniewska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KM Logistyka Kamila Wiśniewska w Sochaczew

Jakie wartości są cenione w KM Logistyka Kamila Wiśniewska?

Czy nowo zatrudnione osoby w KM Logistyka Kamila Wiśniewska otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Piotrek Nowy wpis

Daj sobie spokój z tymi ludźmi i tą firmą, mi do tej pory winni są ponad 10 tys, pandemia wtedy się zaczęła, sądy wiadomo jak działały i dałem sobie spokój.

Hm Nowy wpis
@Piotrek

Teraz kto prowadzi firmę pod tym adresem i jak się nazywa

karmag

rzetelny kontrahent, sprawnie i terminowo, polecam współpracę

adam

bardzo fajny personel, praca w zgranym zespole, Szefowa zawsze wysłucha , doradzi, pomoże, kasa też na czas.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie KM Logistyka Kamila Wiśniewska? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Misiek

Przestancie już go opluwać postawcie się w jego sytuacji on ma rodzinę na utrzymaniu

Anioł ciemności
@Misiek

Ja też miałem

Roman
@Anioł ciemności

A o co chodzi? Nie płacą kasy czy co? Możesz wyjaśnić żebym się nie zatrudnił a potem wyplata przejdzie mi koło nosa.

Jak wygląda sprawa grafiku w KM Logistyka Kamila Wiśniewska. Czy pracodawca idzie na rękę?

jajajaj

Tak pracodawca jest elastyczny. a co starasz się o prace u nich

Sebastian
@jajajaj

Czyli można zatrudnić się na część etatu tutaj?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w KM Logistyka Kamila Wiśniewska?

Były

A co, ta firma jeszcze istnieje?

Jak jest z pakietem medycznym w KM Logistyka Kamila Wiśniewska? Można dołączyć rodzinę?

A to chce pan się zatrudnić w tej firmie.

Cezary

Każdy może więcej firm nie tylko jedną więc po te teorie spiskowe?

Gosc

Ciekawe rzeczy wychodza najaw. Co jeszcze sie dowiemy

Gonzo

(usunięte przez administratora) jakich mało oszukali setki ludzi na kasę a teraz żyją sobie jak wielkie państwo otworzyli nowa firmę uwaga to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) wele pozwów w sądzie twierdzą że nie mają pieniędzy dla byłych pracowników to perfidne kłamstwo

@Gonzo

Mogę dowiedzieć się, jak się nazywa ta nowa firma?

@Gonzo

Jak to otworzyli nową firmę z czym jaka nazwa

Komornik
@Gonzo

Gonzo, mogę poprosić o nazwę tej nowej firmy

Jojek

Skąd ta firma?

Przeszły pracownik

Ooo, to super że ktoś zajmie się naszymi sprawami. Po sprawdzeniu wszystkiego, prawda wyjdzie na świat i będziecie karani. A my już będziemy się starać wszystko udowodnić. Jak się okazało, jest bardzo dużo ludzi przez was poszkodowanych. Myślisz, że możecie spokojnie nie zapłacić ludziom za wykonaną pracę i wszyscy będą cicho siedzieć? I jeszcze śmiejesz wszystkich zastraszać?! Zapłaćcie ludziom to co powinniście!!!

Widzę, że ktoś tu się podszkolił z przepisów. Może się przydać. Ale proponuję przeczytać trochę dalej Kodeks Kary bo już art. nastepny informuje, że § 1. Nie ma przestępstwa określonego w art. 212 zniesławienie § 1, jeżeli zarzut uczyniony niepublicznie jest prawdziwy. A co do tego, że zarzuty tu przedstawiane są prawdziwe nikt chyba nie ma wątpliwości...

Bohater

Uderz w stół, a nożyczki się odezwą :) PS. Pani Kamilo, Prawda w oczy kole Pozdrawiam Bohater

@Przeszły pracownik

Jak się okazało są dwie firmy w prawie z jednakowymi nazwami: KM Logistyka Kamila Wiśniewska i KM Logistyka Sp. z o.o (prezes Kamila Wiśniewska). Moi opinii „Przeszły pracownik” konkretnie dotyczą firmy KM Logistyka Sp. z o .o.

loko

(usunięte przez administratora) różne firmy, sprawa w prokuraturze

Ignaś

Mam wrażenie, że parę osób postanowiło oczerniać firmę z sobie znanych powodów, szkoda.

@Ignaś

Ignas tej firmy to już nie ma wszystko pozamykane na siedem spustow to panstwo ma wiecej długów niż myslisz zaczeli sprzedawać flotę mają teraz kasę bo wykupili od komornika auto ale zobaczymy na jak dlugo starczy

MT

Jeżeli ktoś z przedmówców jest zmęczony szukaniem ciągle nowego pracodawcy proponuję , aby sam założył firmę i wreszcie znalazł stałe i satysfakcjonujące Go zatrudnienie. Wtedy nie będzie musiał już nikomu robić przykrości i złośliwości a zdrowie na pewno Ci się poprawi. Czego z całego serca życzę i pozdrawiam!

Przeszły pracownik KM Logistyk

Nie polecamy!!! Nie płacą na czas, zawsze wymyślają wymówki. W momęcie odchodzenia, możesz zapomnić o kasie.Jeżeli spróbujesz zawalczyć o swoję, to poleją cię takim brudem, że będziesz w szoku, tyle o sobie się dowiesz i jeszcze będziesz im winen. Zero sumienia!!! Są niesłowni! Wszystkie niegatywe opinii są słuszne! Trzymać się jak można dalej!!! Szykujemy się do sądu, ktoś z nami???

Były
@Przeszły pracownik KM Logistyk

Dajcie Panowie jakieś namiary na siebie co do tego sądu. A i podejrzewam ze ZUS macie nieopłacony jak ja

Kierowca z KM

Macie rację Panowie popieram to już totalne D-O jak słyszę KM LOGISTIC to żygam na całą tą firmę łącznie w morde wiśnieskiemu. Panowie omijać to guano bo śmierdzi

Przeszły pracownik

Dostaną to, na co zasłużyli. Nie można tak oszukiwać ludzi. Wszystkie czyny wracają bumerangiem. Nigdy nie płacili wynagrodzenia na czas. Zastawiali cały czas na wszystkie święta bez pieniędzy , ile razy błagałem o wypłatę, ponieważ nie było za co pilne pójść do lekarza i kupić leki, nawet dziecku. Olewali totalnie. Szkoda słów. Nie polecam!!!

Niko

Ci ludzie to już bankruty dajcie sobie spokoj szukajcie innej pracy komornik zaczyna zabierać auta

Kierowca z KM

Panowie nie polecam omijać jak najdalej.Firma to totalne (usunięte przez administratora) wypłaty jak się upomnisz to dostaniesz a jeśli przyjdzie Ci do głowy odejść to zapomnij o kasie kłamca i (usunięte przez administratora) a to DKV podło a to ma problem z operatorem czytników były sytuacje że kasa wracała z przelewu na jego konto.Auta szrot zero napraw. Panie Wojtku sam pan poleca a nic pan nie robi bo nie ma za co Wiśniewski panu kazał lepiej nich pan upomni się o swoją kase i to by było na tyle jeśli ktoś lubi sobie pojeżdżić za darmo to polecam tylko trzeba być mechanikiem bo co trasa to awaria.

Zostaw merytoryczną opinię o KM Logistyka Kamila Wiśniewska - Sochaczew

• Jak się pracuje w KM Logistyka Kamila Wiśniewska?

Zobacz opinie na temat firmy KM Logistyka Kamila Wiśniewska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KM Logistyka Kamila Wiśniewska?

KM Logistyka Kamila Wiśniewska
  • Al. Aleja 600-Lecia 74 lok. 13