Opinie o Zarządzanie Projektami Łukasz Baryła w Krośniewice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zarządzanie Projektami Łukasz Baryła. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zarządzanie Projektami Łukasz Baryła o rekrutacji.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zarządzanie Projektami Łukasz Baryła w Krośniewice

Kalina Nowy wpis

Dzień dobry, czy osoby bez doświadczenia są zatrudnianie? W ostatnich opiniach pojawiały się informacje dotyczące pracy doświadczonych inspektorów oraz specjalistów. Ja natomiast rozglądam się za zatrudnieniem jako asystentka w zakresie projektów. ciekawa jestem czy miałabym szanse na taka prace tutaj? Trudno mi było odszukać ofertę w sieci, ale może tu by ktoś wiedział?

Prezydent Miasta Łodzi Nowy wpis

Chciałbym wyrazić moją ogromną satysfakcję z usług świadczonych przez Firmę Nadzorującą Budowy "Zarządzanie Projektami". Przez cały okres naszej współpracy firma zapewniła profesjonalizm, kompetencje i skrupulatność w monitorowaniu i nadzorowaniu procesu budowlanego. Zespół firmy, złożony z doświadczonych inspektorów i specjalistów, wykazał się doskonałą znajomością branży budowlanej oraz odpowiedzialnością w zakresie przestrzegania przepisów i standardów. Ich wiedza i doświadczenie przyczyniły się do skutecznej identyfikacji i rozwiązania ewentualnych problemów, zapewniając, że proces budowy przebiegał sprawnie i zgodnie z planem. Firma "Zarządzanie Projektami" wyróżniała się również doskonałą komunikacją z zaangażowanymi podmiotami, w tym z inwestorem, wykonawcami oraz innymi zainteresowanymi stronami. Regularne raporty i spotkania informacyjne utrzymywały nas w pełnej świadomości postępów i umożliwiały podjęcie szybkich decyzji w razie potrzeby. Dodatkowo, doceniamy elastyczność i gotowość firmy do dostosowania się do naszych indywidualnych potrzeb i harmonogramu. Ich zdolność do skutecznego zarządzania zasobami i terminami pozwoliła nam osiągnąć nasze cele związane z budową, a finalny rezultat przekroczył nasze oczekiwania. W związku z powyższym, zdecydowanie polecam Firmę Nadzorującą Budowy "Zarządzanie Projektami” wszystkim, którzy poszukują wysokiej jakości usług nadzoru budowlanego. Ich profesjonalizm, wiedza i zaangażowanie są gwarancją pomyślnego przebiegu procesu budowy.

Krzysztof Jarzyna Nowy wpis

Firma przecina wstęgi po zakończeniu około 100 budow rocznie … nadzorowała obiekty kubaturowe zaopatrzone w odnawialne źródła energii … ma duże moce przerobowe ! Wartość nadzorowanych kontraktów to około 2 mld zł rocznie … udzielam pozytywnych rekomendacji … firma działa w dużej mierze w zamówieniach publicznych ! Project Manager firmy prowadzi ja profesjonalnie a sam właściciel jest ciężko osiągalny !

Norbi Nowy wpis

Firma działa, tak jak podaje KRS. Więc skąd ten wpis z 2021 r., że jest inaczej? A do tego jeszcze ten wysyp komentarzy z dzisiejszego dnia. Niestety z punktu widzenia pracownika mało konkretnych. Wszystko jedynie o właścicielu. Może o pracownikach lub samej pracy da radę coś napisać? Np. jaka umowa na start i stawka dla inżyniera?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zarządzanie Projektami Łukasz Baryła. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Mops

@ Pracodawca … Firma rzetelnie kilka lat temu wykonywała remonty ponad 200 łazienek w jednym roku … sam właściciel Łukasz Baryła pomagał obcokrajowcom … rzetelnie pilnował pracowników … nie wyrabiał się czasowo ale wywiązał się z umów na czas ! Nie wnoszę zastrzeżeń ! Firma zrezygnowała z wsparcia remontów łazienek ! Przyczyna był jak podawał prezes rozwój spółek w zakresie Fotowoltaiki… nadzorów… wszedł w branże wynajmu mieszkań i aut ! Wiele negatywnych opinii jest z niezadowolenia przy remontach z powodu okrojonych możliwości kontaktu z obcokrajowcami…

Mike

facet ma szeroka wiedzę z zakresu budownictwa … firma pełniła nadzór inwestorski … koszt inwestycji 69 mln zł … inspektorzy rozwiązywali problemy na bieżąco … budynki wyposażone w odnawialne źródła energii … ekologiczne rozwiązania … zostały nadzorowane prawidłowo … wybór oferty był podyktowany wysoka kadra inspektorów … we wszystkich branżach !

Development

Firma posiada profesjonalna kadrę inspektorów nadzoru … dobrze płaci na czas .. realizuje projekty na terenie całej polski … polecam firmę … wystawiam pozytywna rekomendacje … firma działa w większości w budownictwie kubaturowym …. W mojej opinii firma ma profesjonalne podejście … wystawiam pozytywne rekomendacje … profesjonalna kadra inżynierów i sam właściciel ma profesjonalizm w zarządzaniu projektami budowlanymi …. Firma działa w wielu branżach… Nie mam żadnych zastrzeżeń.!

Ewelina

Czy są tutaj etaty dla sprzątaczek czy jest do tego zatrudniona osobna firma? Mama jest na rencie i chciałaby zarobić trochę pieniędzy. Ewentualne godziny pracy to zmiany popołudniowe? Dajcie znać czy jest to praca na cały etat i za jakie pieniądze.

Wasza wiedza może pomóc użytkownikom! Nadal czekamy na aktualne info, ponieważ wątek o pracy w przedsiębiorstwie Zarządzanie Projektami Łukasz Baryła w mieście Krośniewice nadal nie ma opinii.

Paweł K.

Firma już od kilku lat nie świadczy usług, proszę o wykasowanie jej z Państwa portalu.

Ta firma się zajmuje rozumiem remontami ?

Agata

My czekamy już z dwa lata na poprawki. Odradzam wszystkim. Pracownicy to totalni (usunięte przez administratora) A co lepsi przychodzą na tzw bani. Wszystko pęka i odpada. Gorzej jak melina. Zastanawiam się czy firma istnieje jeszcze. Zero jakiegokolwiek kontaktu. Czekam, czekam, ale nie popuszczę Panie Baryła :)

Użytkownik

Takiej współpracy jeszcze nigdy nie doświadczyłem, a w zasadzie jej braku. Domeną firmy jest nierzetelność, brak organizacji, kompletny brak panowania nad sprawami, brak kontaktu, oderwanie od rzeczywistości, i wyjątkowo nietrafione i debilne wytłumaczenia. Jak jeszcze komuś zostało choć trochę siły to bardzo, ale to bardzo proszę o niekontaktowanie się z ww. firmą. Pozdrawiam serdecznie

Martin86

Zastanawiam się jak ta firma jeszcze może istnieć? Kto decyduje się na ich usługi? Partacze straszni, a szefostwo (właściciel i zastępca(?)) wykazują chyba jakieś braki bo nie wiem jak to nazwać delikatnie. Odradzam, szkoda czasu, nerwów i kosztów na poprawy po nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Zarządzanie Projektami Łukasz Baryła - Krośniewice

• Jak się pracuje w Zarządzanie Projektami Łukasz Baryła?

Zobacz opinie na temat firmy Zarządzanie Projektami Łukasz Baryła tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zarządzanie Projektami Łukasz Baryła?

Zarządzanie Projektami Łukasz Baryła
  • Klonowa 13