Opinie o Fran Bud Jarosław Chrzanowski w Łasiewity

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Fran Bud Jarosław Chrzanowski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Fran Bud Jarosław Chrzanowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fran Bud Jarosław Chrzanowski w Łasiewity

Monika Nowy wpis

Ja mogę mówić mnie nie zabił tak jak oprawca Lizy z Białorusi ale mój oprawca chce mi zamknąć usta sprawami karnymi chce mnie zaszczuć nasyłając na mnie służby by się wybielić i uniknąć kary za wykorzystanie sexualne . Brak słów

co uważasz, że „fake”? tu raczej pracy nie ma, skoro kandydatom nikt nie odpowiada? Ciężko mi też odszukać jakieś szczegóły odnośnie firmy w sieci. czy działalność jest czynnie prowadzona?

Czy Fran Bud Jarosław Chrzanowski organizuje staże dla studentów?

Monika Nowy wpis

Ten śmieć jest tak bezczelny ze zgrywa ofiarę. Kim to trzeba być by tak perfidnie kłamać i zatajać prawdę przecież się przyznał a ta paskuda śmiała się z tego ze on mnie wykorzystał seksualne takie to zabawne. Jedno i drugie zakłamane ja z trauma muszę żyć nie da się tego zapomnieć. Śmieć z wiochy !!!! Było iść do (usunięte przez administratora) a nie mnie (usunięte przez administratora) Tfu ty padlino oby los cie pokarał za moja krzywdę. Nie wiem ba co ten oprych liczy ze ktoś o tym zapomni ze przeminęło z wiatrem. Jeszcze chciał wymusić na mnie sex oralny. Sam sobie ciągnij albo niech ta paskuda ci ciągnie pewnie ciągnie nie wnikam bo takiej która nie ciągnie byś nie chciał. Taka prawda. Nie dość ze z wyglądu obrzydliwa to jeszcze z charakteru !!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Fran Bud Jarosław Chrzanowski spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Proszę uwazac na tego człowieka tak samo na jego partnerkę która kłamie na policji w sądzie zatajają prawdę by mi uprzykrzyć życie składają fałszywe zawiadomienia o popełnienie przestępstwa stalkingu kłamią ze się z nimi kontaktuje nawet chcą wyłudzić ode mnie 100 tys zadość uczynienia za to ze pisze o nich prawdę o tym co mnie mnie spotkało ze strony właściciela tej firmy a mianowicie ten człowiek celowo wprowadził mnie w błąd by mnie wykorzystać seksualnie udawał ze mu zależy pod tym pretekstem spotkał się ze mna rzucił się na mnie zerwał ze mnie ubranie i mnie zgwałcił po czym wypierał się ze był u mnie teraz wymyśla ze byłam z nim w związku trzy lata co jest kompletnym kłamstwem w ten sposób chce uniknąć kary za gwałt na mojej osobie.jego partnerka śmiała się z tego ze ten mężczyzna wykorzystał mnie seksualnie. Teraz próbują ukarać mnie za stalking nawet wpłynął wniosek by mnie aresztowano za to ze pisze o nich prawdę niestety sad nie dał się oszukać i nie udało im się! Mam nadzieje ze prokuratura w końcu zajmie się tym !!!! To są zakłamani ludzie przestrzegam wszystkich przed tymi ludźmi !!!

Julia

czyli twierdzi Pani, że te opinie tu publikowane nie dotyczą pracy? to czemu pojawiają się na forum pracowniczym? firma z tego co widziałam jest od prawie 10ciu lat na rynku, ile zleceń mogło zostać w tym czasie wykonanych i ile osób przy nich pracowało? padła wzmianka o klientach, jakie prace są oferowane, chodzi o proste wykończenia?

Jak nie daje umowy zatrudnia na czarno albo płaci pod stołem nagrać to i zgłosić do inspekcji pracy. Jak wykorzystuje ludzi w pracy tez to nagrywać jak nie płaci ludziom tez to zgłaszać do inspekcji pracy. On czuje się bezkarny mnie nagrywał dał nagranie osobom trzecim złamał tajemnice rozmowy gwalcil mnie naskladal fałszywych zeznań wyrządza ludziom krzywdę nagrywa remontowane mieszkania.

@Monika

pisze Pani "jak" czyli pewności co do tego wszystkiego nie ma? sa to komentarze przypuszczalne odnośnie warunków zatrudnienia, które teoretycznie mogłyby być tu oferowane? Na danym moment czy Właściciel daje jakiekolwiek zatrudnienie?

@Julia

Nie wiem czy daje czy nie wiem ze oskarża ludzi o stalking pomimo ze się z nim nie kontaktuje wyzywa ludzi od różnych nagrywa remontowane mieszkania i je wyszydza również mnie zgwałcił i nakłamał ze był ze mna w związku 3 letnim. Lepiej uwazac na tego typa.

Julia

widziałam pytanie odnośnie warunków, które należy spełnić, żeby móc dostać się tu do firmy. Czyli tzn., że są opcjonalne przyjęcia? Z tego co widziałam działalność jest prowadzona od 2014 roku. Ile osób mogło do tego czasu już się tu zatrudniać i ile na zleceniach zarobić?

Proszę uwazac to (usunięte przez administratora) na policji w sądzie zataja prawdę ! Chce ode mnie (usunięte przez administratora) odszkodowanie za swoje niepowodzenia w firmie. Jeśli ktoś przez tego człowieka został pokrzywdzony w jaki kolwiek sposób proszę pisać do mnie (usunięte przez administratora)

Julia

Witam, przyszłam tu za pracą się zorientować i zobaczyłam tego typu opinię... Pani to wszystko kieruje wprost do pracodawcy? Obecnie daje zatrudnienie czy to działalność jednoosobowa?

WLASCICIEL TEJ FIRMY TRAKTUJE PRZEDMIOTOWO KOBIETY JESTEM ZYWYM DOWODEM PRZEDMIOTOWEGO TRAKTOWANIA SAM SIE DO TEGO PRZYZNAL I POZNIEJ PRZEPRASZAL A TERAZ ZNOWU OSKARZA MNIE O STALKING BO CHCE UNIKNAC KARY. CHCE TYLKO SPRAWIEDLIWOSCI (usunięte przez administratora)!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Fran Bud Jarosław Chrzanowski - Łasiewity

• Jak się pracuje w Fran Bud Jarosław Chrzanowski?

Zobacz opinie na temat firmy Fran Bud Jarosław Chrzanowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Fran Bud Jarosław Chrzanowski
  • 30