Małgorzata Janczewska Agencja Dziennikarska Femina Media

Adres: Odkryta 67I lok. 33, 03-140 Warszawa

NIP: 1131285593 REGON: 142072995

Małgorzata Janczewska Agencja Dziennikarska Femina Media

Opinie o Małgorzata Janczewska Agencja Dziennikarska Femina Media

Jak teraz jest w firmie Małgorzata Janczewska Agencja Dziennikarska Femina Media w miejscowości Warszawa z zatrudnieniem, bo nie ma info o pracy u nich i nie wiemy jak to wygląda na chwilę obecną, pomożecie?

Zostaw opinię o Małgorzata Janczewska Agencja Dziennikarska Femina Media - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Małgorzata Janczewska Agencja Dziennikarska Femina Media