Opinie o Car Paint Professional Kamil Zimny w Glinik pol.

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Car Paint Professional Kamil Zimny. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Car Paint Professional Kamil Zimny o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Car Paint Professional Kamil Zimny w Glinik pol.

Magda Nowy wpis

Dlaczego pracownicy tej firmy nie chcą się wypowiedziec ?

Mogę tylko potwierdzić opinię mój samochód także został zdewastowany przez tego człowieka nie odzyskałem od niego żadnych pieniędzy a samochód musiałem zabrać na lawecie w kawałkach z przebitym bakiem pozaginana podłogą i peknieta przednia sprężyną wogóle nie odpalał, obciął węże od pompy paliwa, połamał plastiki zewnętrzne i co gorsza wewnętrzne bo teraz problem żeby takie kupić. Wybił przednia szybę tak że po 4 miesiącach odebrałem wrak pogubił nawet śruby z kół, miał porobic poprawki lakiernicze raty błotników i tego typu rzeczy to pomalował podkładem prawie całe auto bez słupków i dachu (usunięte przez administratora)

@Adam

Jak skontaktować się z Panem od opinii z 1.11.2018 bo na komendę w Strzyżowie mam ponad 60 kilometrów.

Jozek

Witam bedziemy sie z panem kontaktowac tez chcemy skarzyc. Dzis z policja odebralem auto w stanie ..

Grażyna Nowy wpis
@Adam

Adam, czy usterki związane z naprawą samochodu zgłosiłeś do prezesa firmy Car Paint Professional Kamil Zimny? Tego typu sprawy najlepiej zgłaszać w reklamacji do pracodawcy. Forum GoWork nie jest miejscem od tego typu spraw. Jest to forum dla osób zatrudnionych w tej firmie, które mają chęć dzielenia się informacjami na temat tego, jakim pracodawcą jest Car Paint. Czy ktoś z pracowników może opisać warunki świadczone przez tą firmę? Można liczyć na bonusy pozapłacowe?

Adam Nowy wpis
@Grażyna

Rozumiem. Jednakże gdyby Pan Kamil wykonywał swoją pracę należycie negatywnych opini by nie było. Po za tym o ile mi wiadomo pracę wykonuje sam czasami pomagają mu jego ojciec bądź koledzy ale nikogo nie zatrudnia. Niestety swoją pracę wykonuje byle jak na dodatek,, pod wpływem,, wiem bo przyłapałem go na tym. Na dodatek jeździ samochodami klientów. Powiem tak ja na tym nie zyskam nic ale przynajmniej mogę ostrzec innych przed tą firmą bo to co wyrabia Pan Kamil to się w głowie nie mieści że można tak postępować z cudzą własnością.

Stone Nowy wpis

Powiem tak, zanim oddacie samochód zadzwońcie na policje do Strzyżowa, potwierdza tylko to co piszą ludzie, gość niszczy samochody, a jeśli już komuś zrobił konserwacja sprawdźcie dobrze, bo nie daje podkładu, porostu pryska po rdzy.

Kolejny klient

Jestem kolejna osoba którą oszukał ten człowiek. Jeżeli ktores z Państwa chcą poprzeć mój wniosek o ukaranie Kamila Zimnego proszę o kontakt tutaj na portalu bądź skontaktować się z Komendą Policji w Strzyżowie. Sprawa karna jest już wniesiona w momencie większej ilości osób potwierdzających że zostali oszukani przez tego człowieka powoduje większą szansę wygranej sprawy.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Car Paint Professional Kamil Zimny. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
gog

Partacz, naciągacz. Nie zostawiajcie mu samochodu bo odbierzecie w stanie gorszym niż zostawiliście! I jeszcze będziecie długo czekać! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Przeważnie był pijany

klient

Nie dajcie się nabrać na usługi tego Pana. Firma nie ma nic wspólnego z profesjonalizmem. Naciągacz żyjący z zaliczek nie znający się na swoim fachu. Jak chcecie odebrać samochód w jeszcze gorszym stanie niż go oddaliście to Kamil Zimny go skutecznie zniszczy. Partacz i alkoholik.

Zostaw merytoryczną opinię o Car Paint Professional Kamil Zimny - Glinik pol.

Car Paint Professional Kamil Zimny