Opinie o Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław w Konin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław o rekrutacji.

Branże: Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław w Konin

Malik

Kupiłem melaga autoklaw 24 B+ spisuje się znakomicie.

Leo
@Malik

Panie Przemysławie niech Pan chociaż zmieni słownictwo. Bo "swietnie" , "znakomicie" to Pana stałe określenia. Szkoda że nie odzwierciedlają faktycznego stanu sprzętu i Pana znakomitości w załatwianiu nieświadomych klientów. Proszę pisać więcej.

Kropiwnicka

Witam serdecznie , chciałabym podzielić sie sytuacja jaka mnie spotkała z właścicielem firmy Globmedical , zakupiłam autoklaw w roku 2022 , nie miałam świadomości że musi być wlewana do niego tylko demineralizowana woda i niestety po czasie zaczęły wyskakiwać błędy okazało się że niestety wytwornica pary jest do wymiany, po tel kontakcie z Panem Przemysławem, wymienił mi sprzet na inny nawet lepszy bez jakiejkolwiek doplaty , a wszystko to w atmosferze żartów i olbrzymiej sympatii i zrozumienia . Bardzo dziękuję i dziwi mnie zawiść ludzka i wpisywanie głupot bo są po prostu mysle zwykla zazdrością.

Malicki

Autoklaw kupiony rok temu spisuje się doskonale polecam.

Nowicki

Najlepsza firma medyczna w kraju zajmująca się stomatologia , wiedzą ogromną, urządzenia najwyższej marki w doskonałym stanie technicznym , serwis dzialajacy w całym kraju polecam , bo naprawdę fachowość godna.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław.
Edyta

Autoklaw Sun kupiłam w lutym , wystawowy w super cenie , jestem bardzo zadowolona.

Es dent

Firma Globmedical przeprowadza nam serwisy roczne sprzetu , zawsze fachowo na czas , bez uwag co do jakości pozdrawiam i polecam.

Dentoned

Unit Adec w bardzo dobrym stanie polecam.

Danuta

Bardzo pomocna firma , serwis na 5+

Sprzet kupiony rok temu działa super polecam.

Leo

Różnego pokroju ludzi w życiu spotykałem, ale ten człowiek to jakich koszmar. Zero kontaktu i zero porozumienia. Wszystko pięknie puki nie wciśnie jakiegoś złomu. Potem całkowity brak kontaktu. Gwarancja na sprzęt to śmiech na sali. Omijajcie z daleka. Nie dajcie się naciągnąć bo utopione pieniądze i zero porozumienia.

Dentysta

Wspaniały rzeczowy , pomocny właściciel, kupiłem sprzet do gabinetu , autoklaw okazał się za maly dla moich potrzeb , mimo że upłynął prawie miesiąc od zakupu bezproblemowo został on wymieniony na większy z pełnym zrozumieniem moich potrzeb , bardzo polecam i na pewno wrócę jak będę potrzebował sprzetu.

Nina

Bardzo polecam firme , autoklaw kupiłam w marcu bardzo fajny.

Leon

Sprzet bardzo dobrej jakości polecam.

Konieczny

Korzystamy z serwisu od 12 lat w firmie Globmedical przeglądy roczne, biezace naprawy, kupiliśmy przez te lata okolo 8 urządzeń z ww firmy , zdarzyła się jedna wymiana sprzetu błyskawiczną reakcją bezkonfliktowo , poza tym urządzenia spisują się bardzo dobrze , polecam.

Ela

Z firmą Globmedical Konin współpracujemy już 11 lat , mamy kilka urządzeń które działają bardzo dobrze , mogę polecić.

Frezarka kupiona w styczniu bez zarzutu , dziekuje.

Mariusz

Jesteśmy po zakupie autoklawu, spisuje się na razie swietnie, , kontakt kultura osobista na 5+ obsługa perfect.

Łukasz

Autoklaw w świetnym stanie , działa mi 3 lata bez zarzutu.

Leszek

Autoklaw kupiony rok temu spisuje się doskonale polecam

Emil

Autoklaw zakupiony w 2017 roku spisuje mi się idealnie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław - Konin

• Jak się pracuje w Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław?

Zobacz opinie na temat firmy Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 31 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław
4.9/5 Na podstawie 199 ocen.
  • Ks. Jerzego Popiełuszki 2
    62-510 Konin
  • NIP: 6652078907 REGON: 300453749

Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław