Opinie o Peterka & Partners Kancelaria Prawnicza Sp.K. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Peterka & Partners Kancelaria Prawnicza Sp.K.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Peterka & Partners Kancelaria Prawnicza Sp.K. o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Peterka & Partners Kancelaria Prawnicza Sp.K. w Warszawa

Czy Peterka & Partners Kancelaria Prawnicza Sp.K. zatrudnia studentów?

Tola

@Eh a inne aspekty pracy tu nie wynagradzają tej słabej atmosfery?

Momotka
@Tola

Jasne, ze wynagradzają! Najbardziej wynagradza aspekt radości w duszy którą poczujesz wręczając temu "pracodawcy" wypowiedzenie umowy o pracę i pier...sz za sobą drzwiami tak by tynk odpadł ze ściany. To jedyna chwila dla której warto tydzien popracować.

Roki Nowy wpis
@Momotka

Strasznie dużo w Tobie emocji. Z tego co pamiętam a pracowałam kilka ładnych lat bo pięć, większość osób pracowała od początku istnienia biura w Polsce. Fajne podejście do kobiet, dużo samodzielności i transparentne warunki współpracy. Był przypadek że ktoś odszedł i wrócił i też nie było problemu. Drzwiami nikt nie trzaskał.

KarKar

Pracowałem pięć lat. Atmosfera i ludzie oraz możliwość pracy na międzynarodowych projektach to największe atuty tej firmy. Pewnie gdyby nie zmiany życiowe, pracowałbym tu dalej. Fakt, że ludzie są związani z firmą 10, 7, 4 lata mówi samo za siebie.

Anna Nowy wpis
@KarKar

wow, super że ludzie pracują w tej firmie tyle czasu. czy to znaczy że nie ma problemu z tym by dostać umowę o pracę na czas nieokreślony?

Roki Nowy wpis
@KarKar

w sumie też tak to pamiętam.

Marzena

Możesz jeszcze raz napisać? Masz cenzurę i ciężko wyczytać, o co chodzi.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Peterka & Partners Kancelaria Prawnicza Sp.K. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Serwisant rowerowy
Eh

Ciężko cokolwiek polecić w tym miejscu. Jak dla mnei atmosfera pracy tsrgivzna, pracownicy ponizajaco traktujący siebie nawzajem. Jak ktoś szuka lansu , ma dużo wolnego czasu ktory chce poświęcić pracy bez własnych korzyści to polecam. Generalnie szkoda zdrowia :)

Momonia

Rotacja na recepcji większa niż w McDonald's (usunięte przez administratora) Tragiczna atmosfera pracy (usunięte przez administratora) roszczeniowe podejście do pracownika w recepcji zakrawające na robienie z niego służącego. Wynagrodzenie niższe niż w Lidlu. Nie polecam i ostrzegam - stanowczo nie warto szargać nerwów u tego pracodawcy.

Iwona
@Momonia

Często musiałaś robić w Peterka&Partners te nadgodziny? Ile średnio w miesiącu miałaś nadliczbowych? Wszelkie inne opinie mile widziane.

Irek

Bardzo żałuję, że nic nie mogę dowiedzieć się o pracy w kancelarii. Warto aplikować?

Zostaw merytoryczną opinię o Peterka & Partners Kancelaria Prawnicza Sp.K. - Warszawa

• Jak się pracuje w Peterka & Partners Kancelaria Prawnicza Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Peterka & Partners Kancelaria Prawnicza Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Peterka & Partners Kancelaria Prawnicza Sp.K.?

Peterka & Partners Kancelaria Prawnicza Sp.K.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Śniadeckich 10
    00-656 Warszawa

Peterka & Partners Kancelaria Prawnicza Sp.K.