Opinie o Peterka & Partners Kancelaria Prawnicza Sp.K. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Peterka & Partners Kancelaria Prawnicza Sp.K.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Peterka & Partners Kancelaria Prawnicza Sp.K. o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Peterka & Partners Kancelaria Prawnicza Sp.K. w Warszawa

Tola
Inne

@Eh a inne aspekty pracy tu nie wynagradzają tej słabej atmosfery?

Momotka
 Problem
@Tola

Jasne, ze wynagradzają! Najbardziej wynagradza aspekt radości w duszy którą poczujesz wręczając temu "pracodawcy" wypowiedzenie umowy o pracę i pier...sz za sobą drzwiami tak by tynk odpadł ze ściany. To jedyna chwila dla której warto tydzien popracować.

Roki Nowy wpis
@Momotka

Strasznie dużo w Tobie emocji. Z tego co pamiętam a pracowałam kilka ładnych lat bo pięć, większość osób pracowała od początku istnienia biura w Polsce. Fajne podejście do kobiet, dużo samodzielności i transparentne warunki współpracy. Był przypadek że ktoś odszedł i wrócił i też nie było problemu. Drzwiami nikt nie trzaskał.

KarKar Nowy wpis

Pracowałem pięć lat. Atmosfera i ludzie oraz możliwość pracy na międzynarodowych projektach to największe atuty tej firmy. Pewnie gdyby nie zmiany życiowe, pracowałbym tu dalej. Fakt, że ludzie są związani z firmą 10, 7, 4 lata mówi samo za siebie.

Anna Nowy wpis
@KarKar

wow, super że ludzie pracują w tej firmie tyle czasu. czy to znaczy że nie ma problemu z tym by dostać umowę o pracę na czas nieokreślony?

Roki Nowy wpis
@KarKar

w sumie też tak to pamiętam.

Marzena

Możesz jeszcze raz napisać? Masz cenzurę i ciężko wyczytać, o co chodzi.

Eh

Ciężko cokolwiek polecić w tym miejscu. Jak dla mnei atmosfera pracy tsrgivzna, pracownicy ponizajaco traktujący siebie nawzajem. Jak ktoś szuka lansu , ma dużo wolnego czasu ktory chce poświęcić pracy bez własnych korzyści to polecam. Generalnie szkoda zdrowia :)

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Peterka & Partners Kancelaria Prawnicza Sp.K. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Młodsza Specjalistka Obsługi Klienta (Język Niemiecki)
Kraków
Łódź
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Aplikuj na wiele ofert
Momonia

Rotacja na recepcji większa niż w McDonald's (usunięte przez administratora) Tragiczna atmosfera pracy (usunięte przez administratora) roszczeniowe podejście do pracownika w recepcji zakrawające na robienie z niego służącego. Wynagrodzenie niższe niż w Lidlu. Nie polecam i ostrzegam - stanowczo nie warto szargać nerwów u tego pracodawcy.

Iwona
@Momonia

Często musiałaś robić w Peterka&Partners te nadgodziny? Ile średnio w miesiącu miałaś nadliczbowych? Wszelkie inne opinie mile widziane.

Irek
Inne

Bardzo żałuję, że nic nie mogę dowiedzieć się o pracy w kancelarii. Warto aplikować?

Zostaw merytoryczną opinię o Peterka & Partners Kancelaria Prawnicza Sp.K. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Peterka & Partners Kancelaria Prawnicza Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Peterka & Partners Kancelaria Prawnicza Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Peterka & Partners Kancelaria Prawnicza Sp.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Peterka & Partners Kancelaria Prawnicza Sp.K.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Śniadeckich 10
    00-656 Warszawa
  • NIP: 7010333184 REGON: 145987650 KRS: 0000409083

1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Peterka & Partners Kancelaria Prawnicza Sp.K.
Przejdź do nowych opinii