Opinie o Paramedic 24 Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Paramedic 24 Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Paramedic 24 Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pogotowia ratunkowe
Pogotowia ratunkowe Szczecin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paramedic 24 Sp. z o.o. w Szczecin

Wyzysk ludzi w pełnej krasie. Pracownicy na umowach zlecenie albo na kontraktach, karetki bez wyposażenia, część pracowników bez uprawnień, zapisy w umowie tak nie jasne ze sie w pale nie mieści. Stawka fajna, ale na dyzurze dobowym odliczają ci dwie godziny na "odpoczynek".

Prawda
@Andrzej

Dokładnie... Plus ciągle poganianie przez dyspozytorki, które stanowczo nie były najostrzejszymi ołówkami w piórniku ???? Rządzi tam Ukraina, mocno zsocjalizowana z tymi najgorszymi dupolizami. Ogólnie (usunięte przez administratora) i zapieprz za marne grosze.

Urszula Nowy wpis

Witam serdecznie, partner widział dawniejszą ofertę dla kierowcy i ciekawi byliśmy czy nie ma przypadkiem przyjęć na takie stanowisko. W sieci niczego nie udało nam się znaleźć, ale może tu by ktoś wiedział i przede wszystkim ile partner jako kierowca teraz by zarabiał? nie było podanych przedziałów płac w treści

Prawda Nowy wpis
@Andrzej

Jakie wartości są cenione w Paramedic 24 Sp. z o.o.?

Andrzej Gorzow

Pracuje tu od 3 lat. Dobra i solidna firma. Płaca zawsze na czas, do 10. Zaliczka wchodzi w gre. Elastyczny grafik.

Justyna
@Andrzej Gorzow

To mówisz, że w terminie pieniążki są, a czy możesz powiedzieć, ile aktualnie proponują stawki nowym pracownikom na rękę?

Kacper
@Justyna

Ja mam 26 na reke, bo sie ucze i nie mam skonczonych 26 lat.

Dorota
@Kacper

A godzinowo jak to wychodzi? W sensie, ile godzin dziennie zazwyczaj się pracuje?

Paramedoc Nowy wpis
@Andrzej Gorzow

Weź skończ (usunięte przez administratora) płacą na czas za 600h 3,5 tys to jest (usunięte przez administratora) śmiech na sali inspekcja chętnie się tym zainteresuje zwłaszcza że dźwigamy ludzi , nie towary nie mleko itp coś się stanie firma się wypoe bo ma prawników a pracownika zostawia w tyle graty dla ciebie brawo , zobaczymy jak będziesz chciał się zwolnić ja do tej pory za 2 miesiące nie dostałem kwitów na jakiej zasadzie mnie rozliczają ale jutro to nagram do gazety

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Paramedic 24 Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Fudeko S.A.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Paramedic 24 Sp. z o.o.?

Krzysiek

Mieć znajomości u szefa

K&
@Krzysiek

To prawda , taka rzeczywistość.

Mateusz
@Krzysiek

Dyrdymały. Trzeba się wykazać że ma się wiedzę i doświadczenie.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Paramedic 24 Sp. z o.o.?

Robert

Nie, idzie się na dyżur próbny z zespołem wyjazdowym. Taki dyżur próbny trwał u mnie 3h. Następnie otrzymuje się informacje co dalej.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

major

nie, zleceniówke

Jolanta
@major

Umowa zlecenie w Paramedicu 24 obowiązuje cały czas czy tylko podczas okresu próbnego? Jak wyglądają kolejne umowy w firmie? Czy przy ich przedłużaniu można liczyć na podwyżkę pensji? :)

Juliusz

Info linia 577199848 to jakaś porażka w przeciągu tygodnia wykonane ponad pół tysiąca połączeń i nie ma możliwości dodzwonienia się , rozumiem jeśli jest zajęte ale kiedy linia jest wolna a udaje się trafić parę razy powiedzmy na godzinę dzwonienia to nikomu się nie chce ruszyć (usunięte przez administratora) by odebrać , dziwie się jak ta firma prosperuje

Kamil
@Juliusz

To jest numer na szczepienia. Co się dziwisz ze ciągle zajęty skoro dzbany dzwonią i blokują linie? Na numer transportu beż problemu można się dodzwonić 24h/7

Maria
@Kamil

Może @Juliusz dzwonił do Paramedic24 w sprawie szczepień, więc numer transportu niewiele by mu pomógł... Ale ja tu w innej sprawie, kto wie czy są wolne miejsca pracy dla ratowników medycznych? Guglam i nic nie wyskakuje, nawet z jakichś starych ogłoszeń. Ile płacą w swoich zespołach wyjazdowych?

Daga

@major a potem jest zmiana na uop ?

Asia

@odpowiedź nowa osoba też może liczyć na pomoc ?

Napiszcie czy teraz w firmie można dostać dobrą ofertę – może ktoś ma najnowsze informacje o firmie Paramedic 24 Sp. z o.o. w mieście Szczecin?

A jak w Gorzowie?

Czy pracownicy w Paramedic 24 Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

odpowiedź

tak, są pomocni.

łuk

Fajna praca i w miarę dobre wynagrodzenie .Jako transport to typowa praca dla mężczyzn , Naprzyjmowali dziewczynek i trzeba za nie dźwigać .

Borsuk

Gdyby można było wrzucić skan umowy z chęcią bym to zrobił, zobaczyli byście jakie to cuda tam są

Zostaw merytoryczną opinię o Paramedic 24 Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Paramedic 24 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Paramedic 24 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paramedic 24 Sp. z o.o.?

Paramedic 24 Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Gen. Józefa Hallera 11
    71-040 Szczecin