Opinie o Diagnostyka Consilio Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Diagnostyka Consilio Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Diagnostyka Consilio Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diagnostyka Consilio Sp. z o.o. w Łódź

anonin

Praca idealna dla osób zaraz po studiach tylko po to by szybko zmienić na inną. W DC nie szanuje się pracowników, mobbing stosowany przez pewną osobę to norma, do której każdy już przywykł. Jeśli liczysz na jakieś premie świąteczne to nie w tej firmie. Wigilia dla pracowników owszem jest, ale na stojąco w korytarzu by mogli szybko wracać po pracy. Wynagrodzenie oczywiście minimalne. Dorobić można ale w tej kwestii dużo zależy od osobistych sympatii kierowniczki. Wymagania wygórowane. Ciężko znaleźć jakiś plus tej firmy. Średnia ocena 1.0 to obiektywna opinia o tym miejscu pracy. Nie polecam

Justyna
@anonin

ok to ja jeszcze tylko o to dorobienie podpytam, już pomijając aspekty związane z sympatią, to jakie są konkretnie na to możliwości i ile może z tego wyjść?

Lidia

Wiecie jak wygląda rekrutacja na stanowisko Programista? Obecnie jest ogłoszenie na tę pozycję na stronie internetowej firmy. Kto prowadzi rekrutację? czy są jakieś zadania rekrutacyjne? I czy dostaje się odpowiedź zwrotną, nawet negatywną?

Tragedia to drugie imię tej firmy nie radzę tu przychodzić. Mydlenie oczu jak tu jest cudownie na rozmowie kwalifikacyjnej a później okazuje się zupełnie coś innego. Cieszę się że już tu nie pracuje. Porażka poprostu.

Bylam zbywana 3 miesiace ze dostanę umowę o pracę, wynagrdzenie jakie tylko chce. Przychodzi termin kiedy mam otrzymac umowę o pracę dostaje na 2 tygodnie umowę zlecenie z najniższa stawką krajową. Po jednym dniu kierowniczka twierdzi ze to nie dla mnie praca. Kazdy glupi wykonałby ta pracę. Firma jest nieuczciwa uzkuje ludzi

Bo tak traktują pracowników w Consilio, bez szacunku i tak jak 20 lat temu...

Weronika
@Anonim

Coś się stało, że tak uważasz? Miałeś jakąś nieprzyjemną sytuację z nimi? Opowiadaj!

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Diagnostyka Consilio Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Sekretarz / Sekretarka?
logo firmy Dietetyk
Fudeko S.A.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Massage Therapists
WORKSOL

Pracowałam tutaj kilka miesięcy. Początek pracy umowa zlecenie za najniższą krajową. Po 3 msc okresu próbnego miałam dostać umowę o pracę ale tak samo jak 4 moje koleżanki jej nie otrzymałam. Byłam zwodzona najpierw za dwa tygodnie potem miesiąc kolejny miesiąc... Z czasem obowiązków jest więcej i jest się szkolonym na coraz bardziej wymagające i ciężkie stanowiska (np zatapianie materiału które bardzo obciąża plecy). W pewnym momencie usłyszałam od głównej dyrektor że jak w jakiś konkretny dzień będzie więcej materiału niż w inny dzień to wtedy dostanę umowę o pracę a jak nie to nie xd. W tym momencie powiedziałam do widzenia. Najgorsze jest to że winę ponosi babka która zarządza tym wszystkim i nawet nie wychodzi że swojego gabinetu do pracowników. Wszystkie swoje beznadziejne decyzję i podłe traktowanie pracowników/ przekazywanie złych wiadomości zrzuca na przełożonego labu.

@Kasia

A co możecie powiedziec o oddziale warszawskim firmy?

Kamila
@Kasia

no dobra, rozumiem rozgoryczenie skoro co innego mówili a co innego dawali.. Ale jak z zarobkami? Opłacała się ta praca na umowę zlecenie - wychodziło to jakoś bardzo korzystnie finansowo?

Maria
@Kasia

A czy mimo braku umowy, wynagrodzenie było terminowo i całkowite ? :)

M
@Kasia

Na jakim stanowisku pracowałaś?

Justyna

Jakie są warunki zatrudnienia, proponowane wynagrodzenie i godziny pracy? Czy ktoś może się odnieść do atmosfery panującej w firmie i czego można spodziewać się na rozmowie rekrutacyjnej?

Zostaw merytoryczną opinię o Diagnostyka Consilio Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Diagnostyka Consilio Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Diagnostyka Consilio Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diagnostyka Consilio Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Diagnostyka Consilio Sp. z o.o.

Diagnostyka Consilio Sp. z o.o.