Opinie o Diagnostyka Consilio Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Diagnostyka Consilio Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Diagnostyka Consilio Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diagnostyka Consilio Sp. z o.o. w Łódź

Szczera

Diagnostyka Consilio to najgorsze miejsce pracy jakie można sobie wyobrazić. Kolesiostwo, (usunięte przez administratora) ze strony kierownictwa, jak i ze strony współpracowników, na który nikt nie reaguje. Zmuszanie do pracy w soboty - trzeba było się deklarować, w które soboty przyjdziesz a jak coś Ci wypadło można było się spodziewać telefonu od kierownika z pretensjami. Bezpodstawna krytyka ze strony kierownictwa przy współpracownikach, co jest niedopuszczalne i również stanowi (usunięte przez administratora) o czym panie kierowniczki widocznie nie mają pojęcia. Ciężko się dziwić, skoro panowało z ich strony przyzwolenie na odgadywanie, izolowanie pracowników od reszty zespołu, same również brały w tym czynny udział, czyli można było doświadczyć nie odzywania się, ignorowania, traktowania jak powietrze. Na porządku dziennym było zarzucanie dodatkowymi obowiązkami, za które nie było dodatkowego wynagrodzenia, nie było się też odpowiednio przygotowanym i przeszkolonym do wykonywania tych obowiązków. Praca na akord, nie zwraca się tam niestety większej uwagi na jakość wykonywanych czynności, o poszanowanie materiału badawczego ciężko, ciągłe opóźnienia w wydawaniu wyników przez wzgląd na nieprzystosowanie laboratorium do tak dużej liczby przyjmowanych zleceń. Nie polecam pracy w Diagnostyce Consilio. Panuje tam paskudna, toksyczna atmosfera. Trauma po pracy w tym miejscu pewnie będzie mi jeszcze jakiś czas towarzyszyć.

Szczera

W przypadku awarii sprzętu wzywany był serwisant, ale czasem naprawa trwała dosyć długo, a w tym czasie prace wykonywane standardowo przez maszynę, trzeba było robić ręcznie. Niestety nie wiem jak jest na stanowisku, na które będziesz chciał aplikować.

Stary technik

Pracuję tutaj od ponad 10 lat kiedy Consilio było jeszcze Olimpusem. Sporo osób związanych jest z Consilio od 5, 10 a nawet 15 lat i to, że nie zmieniają pracy może świadczyć tylko o tym , że firma nie jest taka zła jak o niej piszą. Zapewne większość negatywnych opinii jest od byłych pracowników , może rozżalonych, może mających złe doświadczenia z „dawną władzą” . Odkąd nie ma słynnej Pani dyrektor atmosfera zmieniła na duży plus. Ja osobiście polecam, fajny zespół , zarobki jako technik są bardzo dobre. Wystarczy tylko mieć chęci do pracy a firma daje możliwość wysokiego wynagrodzenia. Gdyby było inaczej zapewne nikt nie pracowałby tutaj tak długo a uwierzcie, że pracownicy z kilkunastoletnim lub kilkuletnim stażem to zdecydowana większość zespołu.

Judyta Nowy wpis

Dzień dobry. w ogłoszeniu dla Cytodiagnosty ze strony można przeczytać punkt dotyczący konkurencyjnych warunków zatrudnienia. o jakie zarobki może przy tym w praktyce chodzić?

Leokadia

Pracę w diagnostyce consilio w Krakowie oceniam bardzo negatywnie. (usunięte przez administratora) i szantażowanie pracowników na porządku dziennym. Osoby na stopniach kierowniczych oraz menagerskich są mściwe i niekompetentne. W laboratorium panuje bałagan, mnóstwo kurzu . Nieadekwatne wynagrodzenie do kwalifikacji. Nerwowa atmosfera pracy. Częsta rotacja pracowników, nie wytrzymują atmosfery.

Jasiek Nowy wpis
@Leokadia

Napiszesz coś więcej? Czy tam naprawdę jest aż tak źle? Myślałem o aplikowaniu tam, ale opinie mnie bardzo zaskoczyły i chyba nie warto.

Obecny pracownik Nowy wpis
@Jasiek

A ja myślę, że warto. Pracuję od wielu lat w DC i znacznie większa część ekipy to wieloletni pracownicy. A złe opinie ... no cóż nie każdy nadaje się do pracy , zazwyczaj odchodzą Ci co zbyt robotni nie są :) ja osobiście polecam jako pracownik z sześcioletnim stażem

Natalka Nowy wpis

Dzień dobry. Czy jest tu może Ktoś kto zatrudnia się jako Cytodiagnosta i mógłby ocenić warunki? w opisie oferty na stronie została podkreślona możliwość rozwoju naukowego. Jakie skutki finansowe za sobą pociąga?

Widzę w opisie oferty dla sekretarki, że ma ona za zadanie organizować podróże służbowe. Zastanawiam się czy czasami sama również w nie nie wyrusza? Nie ma wypisanych benefitów niestety

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Diagnostyka Consilio Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Sekretarz / Sekretarka?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

@Szczera

Ile tych sobót pracujących wymagają w firmie?:( Rozliczają je chociaż jakoś konkretnie - np. jako setki? Ile tu przepracowałaś, ze masz aż tak negatywnie wrażenia? Atmosfera w firmie aż tak tu wpływa na człowieka? Jest przez to rotacja wśród pracowników? Czy raczej zespół jest stały? Przepraszam za lawinę pytań, ale intensywnie szukam pracy i biorę pod uwagę to miejsce. Mimo wszystko gdzieś pracować trzeba.. tylko te soboty nie dają mi spokoju niestety.

Szczera

Sobót pracujących bywa mnóstwo, w zależności od tego czy są duże zaległości, ale w tym miejscu zaległości były praktycznie non stop. Pracujące soboty były jedynym pomysłem kierownictwa na ich nadrobienie. Tyle dobrego, że faktycznie były płatne, bodajże setki właśnie. Pracowałam w tej firmie prawie trzy lata. Moim zdaniem atmosfera tam bardzo wpływa na człowieka, trzeba by było chyba być kompletnie wypranym z uczuć, żeby to nie miało negatywnego wpływu. Rotacja jest duża. Ludzie często nie wytrzymują takiej ilości pracy. Ja akurat z tym sobie w miarę radziłam, ale jak doszło regularne gnębienie mnie, to już było za dużo.

@Szczera

Przerabiałem ten badziew i potwierdzam. Nawet jak teraz sobie przypomnę o tej firmie to mnie skręca a już jestem od dwóch lat w zupełnie innym cywilizowanym miejscu. Życzę im wszystkiego najgorszego, znęcanie się, obgadywanie, upowszechnianie prywatnych informacji w gronie pracowników, i to że żeby jakoś tam funkcjonować to trzeba wleźć do okrężnicy i mocno lizać, co niestety osoby odnoszące "sukces" to robią. Jak słyszę co tam się wyprawia jak jechali po Olce a teraz ledwo im stopy z (usunięte przez administratora) HM wystaj to turlam się że śmiechu chodź do śmiechu mi nie jest....

@Szczera

Na ile to podejście do pracownika do dziś może być jeszcze aktualne? jeśli widoczne się dla nich stanie to, że ludzie odchodzą, możliwe ze coś w tym zakresie zostanie zmienione? Nie narzekają jeszcze na większe braki kadrowe? Zawsze się ktoś znajdzie? Podkreślona została duża rotacja

Szczera

Myślę, że dopóki pracują tam ludzie, z którymi miałam do czynienia to się niewiele zmieni. Podobno zmieniła się dyrektor, ale tam problematycznych osób jest znacznie więcej. To, że ludzie odchodzą ich niekoniecznie obchodzi, sami zwalniają pracowników, jeśli ktoś zaczyna walczyć o swoje - np. prawo do urlopu. Myślę, że zakładają, że zawsze się znajdą chętni do pracy.

Młodszy Asystent

Rotacja chyba jak wszędzie. Osobiście pracuję ponad 4 lata i polecam. Zarobki jako technik na pewno zdecydowanie lepsze niż w szpitalach. Sprzęt zdecydowanie najwyższej jakości, atmosfera jak dla mnie ok. Ja dogaduje się ze wszystkimi. Jeśli ktoś narzeka na relacje międzyludzki to może warto aby zastanowił się nad sobą :) pozdrawiam i polecam

@Młodszy Asystent

Pracowałam w innych miejscach, nie tylko w laboratorium, nigdy nie miałam problemu z dogadywaniem się ze współpracownikami. Widzę, że z jakiegoś powodu są osoby które zaciekle bronią tego miejsca, no cóż, są gusta i guściki. Niektórzy lubią takie toksyczne (usunięte przez administratora). P.S Część sprzętu to starocie jakich mało, często ulegający awarii, co powoduje dezorganizację pracy całego labu.

@Szczera

I co jako pracownicy robiliście dalej z tym sprzętem? Występowały w tym zakresie jakieś zgłoszenia może lub cokolwiek? ciekawi mnie po prostu reakcja albo kontrargument jeśli faktycznie do dziś niczego z tym sprzętem nie zrobiono. Zastanawiam się po prostu czy na innych stanowiskach jest podobnie, bo planuje przyjść tu na informatyka

Stary technik

Witam, zauważyłem, że wstępnie chyba został poruszony temat warunków socjalnych ale nie został do końca chyba rozwinięty. Ktoś wspomniał o pakietach, czego dotyczyły? Czy mogło chodzić po prostu o opiekę medyczna? Czy oprócz niej coś jeszcze jest oferowane

Zbyt wielu aktualnych opinii tu nie widzę, dużo jest za to zapytań, z czego wynika to zainteresowanie? zaciekawiła mnie tamta opinia od „młodszego asystenta”, pojawiło się w niej stwierdzenie o traceniu zdrowia, lecz nikt jakoś szczególnie już tego nie rozwinął, dlaczego? gdzie można znaleźć teraz ofertę do tej funkcji? czy mógłby ktoś opisać warunki zatrudnienia?

Co wchodzi w socjal Diagnostyka Consilio Sp. z o.o.?

Jakaś to dobra jego cena jest? taka jak w innych firmach, że 50 / 50 dofinansowania występuje? I co z bliskimi czy tez ogólnie rodzina? Można ich dorzucać do pakietów?

A czy te paczki na święta o których ktoś teraz pisał, że ich „nawet” nie ma to były w ogóle kiedykolwiek deklarowane? Gdy widziałam kiedyś ofertę dla sekretarki to było w niej głównie napisane, że oferowana jest praca w miłym zespole a także rozwój osobisty i zawodowy. Jak go rozumieć? Można starać się o awans?

Lili

Niepokojące komentarze tu czytam, jakoby w firmie była ciężka atmosfera delikatnie rzecz ujmując. Są to jednak opinie głównie byłych pracownikow. Może się już zreflektowali w firmie i takie sytuacje nie mają miejsca? Przeprowadzam się i potrzebuję pracy, a widziałam że diagnosty szukają. Pisano tu o wynagrodzeniu minimalnym, ale to chyba nie na takim specjalistycznym stanowisku co? Zwłaszcza, że na stronie piszą o "konkurencyjnych warunkach zatrudnienia".

Młodszy asystent
@Lili

Ja straciłam tutaj zdrowie, na szczęście teraz jestem w miejscu gdzie nikt nad nikim się nie znęca. Inne życie...

@Młodszy asystent

Możesz wyjaśnić na jakiej zasadzie to zdrowie zostało w tym przypadku utracone? Co z jakimiś benefitami przy tym? Mam na myśli opiekę medyczną chociażby? czy ubezpieczenie tez przysługuje?

Piekielny

Pracowałem w firmie prawie trzy lata. Na ten moment korzystam z pomocy psychologa. Nigdy w żadnej firmie nie byłem tak upokarzany. Wyzwiska których tu nie mogę wymienić bo moderator je usuwa.Kadra kierownicza laboratorium Łódź mnie zniszczyła psychicznie. Naprawdę nie polecam, pieniądze jakie tam się zarabia nie rekompensują tego co Ci zrobią.

Ona
@Piekielny

To co tam się działo przechodzi ludzkie pojęcie.

@Piekielny

Bardzo Ci współczuję, na prawdę wiem co przeszedłeś. Też to przeszłam, pociesze Cię to nie jedyna firma na świecie, teraz pracuje w większej gdzie nie stosuje się przemocy w pracy ani nie upokarza się innych ludzi. Powodzenia! ????

@Piekielny

Być może trochę to nasza wina, wina byłych pracowników tak na prawdę powinno się wszystko zgłosić do Państwowej inspekcji pracy. Nikt z nas nie chce tracić energii na to wiadomo, ale to będzie trwać wiecznie ...

@Anonim

Jeśli faktycznie to wszystko to prawda to i tak tym się nie przejmuj, że nie zgłosiliście. Równie dobrze sam pip mógłby niczego konkretnego nie zdziałać. Zresztą, co by było gdyby jeszcze bardziej zaognili tutaj sytuację? Chyba moglibyście się tego niestety spodziewać, prawda?

@Justyna

Może masz rację po pierwsze sytuacja została by zaogniona jak piszesz, po drugie czy pracujący tam obecnie ludzie powiedzieli by jak jest na prawdę-bali by się poprostu ... Kolejna sprawa często do przemocy dochodziło przez delegowane osoby przez kierownictwo, te osoby cieszyły się bo czuły się ważne, chwalone itd. i robiły tak jak robiły także nie wiem jak to jest jeżeli jest tak też pomiędzy pracownikami. Gdy zgłosiłam tą sytuację właśnie kierowniczce niestety stanęła po stronie osoby stosującej przemoc, a w jej obowiązku prawnym jest załagodzić sytuację i powstrzymać do jej doprowadzania.

Kazimierz
@Anonim

Jak kierowniczka staje po stronie osoby stosującej przemoc to już nie jest zdrowa sytuacja. Nie mogłaś tego zgłosić jeszcze wyżej z pominięciem kierowniczki? Bo takie zachowania powinny być nagłaśniane, a nie zmiatane pod dywan raczej.

@Piekielny

A jakie masz wykształcenie? Jesteś biotechnologiem albo biologiem ? Może stałeś się finansowo niekorzystny dla tej skąpej firmy ?

@Anonim

W sensie, że za dużo mu płacili? Pewnie wyszło, że były to jakieś prywatne porachunki, szkoda, że nie odpisuje już od dawna, bo może już zna powód?

Dział IT

@Anonim

Pracowałem jako informatyk. A dyrektorka labu mnie delegowała do naprawy oświetlenia i elektryki, bez uprawnień do wykonywania takich prac. Odpychania kibli, naprawy sufitów podwieszanych. I ciągłe wyzywanie od najgorszych z inwektywami które ciężko sobie wyobrazić.

@Piekielny

I poważnie w zakresie jakiegokolwiek oprogramowania niczego nie wykonywałeś? To jakiego oni wykształcenia wymagali?

@Piekielny

Pracowaliśmy wtedy razem pamiętam to co napisałeś. I tak długo wytrzymałeś. To była moja najgorsza praca w życiu, a osoby zarządzającej, kierownictwo nie mają cech lidera w ogóle i powinny być na tych stanowiskach. Mam nadzieję że teraz u Ciebie jest o wiele lepiej ????

@Piekielny

Współczuję i potwierdzam (usunięte przez administratora)to imię tej firmy

Miałam wątpliwą przyjemność pracować w DC Poznań... choć minęło już trochę czasu nadal na samą myśl i wspomnienie o tamtym miejscu wszystko się we mnie gotuje.. mobbing i znęcanie się psychiczne na porządku dziennym.. musiałam pójść na terapię bo sama nie mogłam uporać się z trauma jaka pozostała...wykorzystali doświadczonego pracownika a potem potraktowali jak śmiecia, zrobić swoje i pozbyć się bez skrupułów... kierownik jak z koziej (usunięte przez administratora) trąba jak coś podmaslisz to może ugrasz, brak jakichkolwiek kompetencji kierowniczych i zarządzających...brak wsparcia, chaos organizacyjny...KOSZMAR...KOSZMAR...radze unikać szerokim łukiem!!! Zarobki nieadekwatne to wykonanej pracy.... śmiech na sali....

Mai

Jak jest z oddziałem w Warszawie na Jutrzenki 100? Takie same opinie jak o oddziale w Łodzi?

@Mai

https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,24709832 Warszawa ma swoją stronę z ciekawymi opiniami ????

Brak szacunku do drugiego człowieka to drugie imię tej firmy. Pensja niskie, bardzo zła oraz stresująca atmosfera w pracy, coraz więcej pracy-liczba osób ta sama, ciągle poganianie nawet chyba nie przesadzę jeżeli napiszę (usunięte przez administratora) Bardzo mała liczba stałych pracowników większość popracuje chwilę i rezygnuje z pracy. Niektórzy stali pracownicy też odeszli, dobra praca na początek po studiach, na zajście w ciążę oraz jako przystanek na szukanie innej.

ABC

Nie zachęcasz. Otrzymałam właśnie telefon z zaproszeniem na rozmowę :/

@ABC

Idź, zobacz sama się przekonaj, może akurat dla Ciebie będzie ok

Maria
@Anonim

pensja niska? to znaczy ile się tu zarabia? i co w sumie jest w tej pracy takiego stresującego?

Bak
@Maria

Pensja wg ustawy o podwyzkach dla medykow, grupa 7 (technicy i opiekunowie medycznj) czyli najnizsza, mimo ze np. masz wyksztalcenie wyzsze :|

@Bak

Czyli macie żal przy tym do ustawodawców, że w ten sposób zostało to ustalone? Z czego wynika fakt, że pracy podobno jest coraz więcej? O jakie konkretnie zadania chodzi i jaka jest tego przyczyna?

@Justyna

Bardziej chyba chodzi o to, że niezależnie od tego jak długo pracujesz to pensja jest taka sama.. minimalna jaka Ci mogą zaproponować. A wymagają by wydajność pracy była coraz większa.

Konkurencyjne laboratoria tylko się cieszą, pracownicy przychodzą do nich już nauczeni zawodu w Consilio. Gratulacje dla pani AS dzięki której zastraszeni i gnębieni pracownicy odchodzą do dwóch największych konkurentów. Czy (usunięte przez administratora) kiedyś tam się zakończy ?? Dlaczego właściciele nie reagują ?? Czy to jest jeszcze histopatologia czy już raczej łódzka (usunięte przez administratora) ??

@Anonim

Nie wiem jakie są ostateczne powody co do tych wspomnianych tu odejść ale czy to oznacza, że mają tu dobry poziom jeśli chodzi o jakieś przeszkolenie i nabycie w tym miejscu wartościowego doświadczenia? Czego konkretnie można się nauczyć?

To jak firma podchodzi do pracowników to jakiś koszmar. Zero szacunku do drugiego człowieka. Pani Dyrektor AS nigdy nie powinna zająć tego stanowiska. Jest ona największym powodem ciągłej rotacji pracowników. Sam sposób, w jaki odzywa się do ludzi pokazuje jakim jest człowiekiem. Ciągłe krzyki i wyzwiska są tutaj na porządku dziennym. Ludzie często w ogóle do niej nie przychodzą z problemami, bo doskonale wiedzą, co usłyszą a i tak nic się nie zmieni. Znaczna część osób jest po prostu zastraszona. Pani Dyrektor w ogóle nie interesuje się tym, co się dzieje w laboratorium- jedyne co robi to wydaje rozkazy zza biurka i wysługuje się pracownikami. Dopóki zarząd nie otworzy oczu to w tej firmie nigdy nie stworzy się fajnego i zgranego zespołu, ponieważ większość osób prędzej czy później odchodzi albo zostaje skutecznie usunięta.

@Anonim

Hanna już nie panna nie otworzy oczu bo według niej AS jest skuteczna i to jest ważne dla niej ; metody jakimi się posługuje są bez znaczenia. Swoją drogą już dla żartu Photoshop na stronie consilio zakładka zespół jest tak zaawansowany że padłem jak zobaczyłem. AS jest szczupła i ma przyjazny wyraz twarzy.

Aneta
@Piekielny

Jako była pracownica mogę się tylko podpisać pod każdym słowem poprzedników. Ludzie nie zdają sobie sprawy w jakim kotle się gotują, dopóki z niego nie wyskoczą. A w kotle tym miesza wspomniana również wcześniej osoba, której inicjały zdają się być najwyższą wartością w kartach. Natomiast ta pani (celowo z małej litery) o aparycji Yeti z dodatkowym chromosomem, reprezentuje sobą tylko najmniejsze, prostackie i gburowate zasady na których opiera relacje międzyludzkie.

Podczas pracy w firmie zdarzyła się sytuacja podczas której wypłaty dla tych postawionych najniżej spóźniły się kilka dni... pech chciał że firma w owym okresie zrezygnowała z kart do tankowania typu flota na rzecz konkurencyjnej firmy. Nikt niestety nie przewidział że na dostawę nowych kart będzie trzeba poczekać. Efekt był następujący musieliśmy tankować służbowe samochody do wykonywania służbowych obowiązków za NASZE pieniądze. Granica została przekroczona w momencie gdy od kierowniczki laboratorium usłyszałem aby pożyczył pieniądze na tankowanie nie swojego auta od samego profesora.

OBECNY PRACOWNIK

Ja również jeżdżę służbowym autem i nie było zmiany kart floty w ostatnich latach. Być może opinia ta nie dotyczy Firmy Diagnostyka Consilio sp. z o.o.

@OBECNY PRACOWNIK

A ogólnie całość opinii? Mam na myśli chociażby to tankowanie właśnie za podobno własne pieniądze. Jak to potem zostawało rozliczane?

Dominika

Pracowałam na oddziale w Gliwicach 15msc po czym zostałam zwolniona z dnia na dzień aby rodzina „ nowej kierowniczki” miała gdzie podjąć się pracy . Załoga jak najbardziej w porządku ale szefostwo do wymiany . Radzę omijać to miejsce szerokim łukiem , zero szacunku do pracownika i śmieszne wynagrodzenie .

Z dnia na dzień

Pracowałem w oddziale w Gliwicach 1,5 roku . Zostałem z dnia na dzień zwolniony przez nowa kierowniczkę która zatrudniła na moje miejsc swojego przyszłego zięcia .osoba która donosi na wpółpracowników i liczy na bóg wie jaka karierę szkód gadać . Zespół super ale zawsze się znajdzie jakiś minus .nepotyzm tam jest na porządku dziennym . Polecam szukać czegoś innego niż pracować tam w tej patologi która robi jedna osoba a szefostwo słucha jej jak świnia grzmotów .

Zostaw merytoryczną opinię o Diagnostyka Consilio Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Diagnostyka Consilio Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Diagnostyka Consilio Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diagnostyka Consilio Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Diagnostyka Consilio Sp. z o.o.

Diagnostyka Consilio Sp. z o.o.