Diagnostyka Sp. z o.o.

Kutno

Opinie o Diagnostyka Sp. z o.o.

Aneta
użytkownik zarejestrowany

Diagnostyka Sp. z o.o. aktualnie poszukuje do pracy pielęgniarek oraz pielęgniarzy. Co jako obecni pracownicy firmy możecie powiedzieć o tym czego mogą oczekiwać aplikujący? Czego powinni spodziewać się podczas rozmowy rekrutacyjnej? Wasze doświadczenie może być bardzo cenne dla osób, które biorą pod uwagę firmę Diagnostyka jako potencjalnego pracodawcę.

Gosc

Jak wygląda praca przedstawiciela? Dużo jeżdżenia?

poik
użytkownik zarejestrowany

@Klocek ale to na jakim stanowisku sa taie zarobki? bo przeciez wiaodmo jest ze na kazdym stanowusku to sa raczej inne mam racje? dzieki za odpwoiedz.

zanteresowany

Proszę o informację jak wygląda typowy dzień przedstawiciela medycznego?

rekrutant

Kiedyś pani napisała mi, że na początek tak 4-5 tys brutto, ale nie napisała , czy z premią czy nie.

Zainteresowana

Czy zarobki przedstawiciele w Polsce wszędzie są takie same? Ile zarabia sie na początek z premia?

pomarańczowa

Będę wdzięczna za udzielenie mi informacji ile początkujący zarabia. 4 tys, raczej nie jest stałą kwota, bo nie zawsze będziemy mieć tą samą prowizję co miesiąc :)

Karolina

A praca na czym dokładnie polega? Rozumiem od poniedziałku do piątku w trasie Odwiedzamy lekarzy, przychodnie, szpitale, apteki? I oferujemy korzystanie z laboratorium? Cos jeszcze więcej?

Karolina

4000 zł razem już z prowizją? Czy bez? 4000 zł w każdym województwie?

Karolina

Witam , ile zarabia początkujący przedstawiciel medyczny posiadający ok roku doświadczenia?

Jakim pracodawcą Twoim zdaniem jest firma Diagnostyka Sp. z o.o.? Opowiedz o tym na naszym forum.

Zostaw opinię o Diagnostyka Sp. z o.o. - Kutno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Diagnostyka Sp. z o.o.