Opinie o Oncogene Diagnostics Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Oncogene Diagnostics Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Oncogene Diagnostics Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oncogene Diagnostics Sp. z o.o. w Kraków

Zaskoczony

Wracam z rozmowy kwalifikacyjnej i nie mogę się do tej pory pozbierać. To był egzamin z genetyki. Wyjaśnić skrót PCR? A co tu jest do wyjaśniania? PCR to PCR i nikogo nie obchodzą dzisiaj takie historyczne szczegóły. A w którą stronę biegnie, do przodu bo chyba nie w bok. Co to wogóle za pytanie. Adenina sratonina kto pamięta nukleotydy jak to było chyba na drugim roku studiów? Normalni ludzie na studiach mają czas również na melanż, a nie tylko nauka od rana do wieczora. Jak zmądrzejecie to dajcie znać.

@Barbara

Dzień dobry. Na ten moment rekrutacja została zakończona. Mimo wszystko zachęcamy do złożenia aplikacji, ponieważ ze względu na ciągły rozwój firmy jesteśmy przekonani, że w przyszłości pojawią się nowe oferty pracy. Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę internetową: https://oncogene.pl/praca/

Paulina Nowy wpis

Czy wykształcenie wyższe na stanowsko pracownika administracyjnego to warunek konieczny? Chciałabym aplikować, i trochę zdziwiona jestem, że samo doświadczenie nie wystarczy.

pracownik HR Nowy wpis
@Paulina

Zachęcamy do aplikowania, ponieważ doceniamy doświadczenie zawodowe. Każde zgłoszenie jest dla nas ważne, a decyzja rekrutacyjna uwzględnia różnorodne czynniki.

Zuzka Nowy wpis
@pracownik HR

Ja niestety nie mam doświadczenia za dużo, byłam tylko na stażu z urzedu pracy :( Ciekawe czy to jest problem? Mam za to wykształcenie na tym kierunku administracyjnym. Co jest istotniejsze?

Waldemar Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Podobno każda szanująca się korporacja ma owocowe czwartki. Jak to jest u nich? Warto kandydować?

Cześć zainteresowało mnie ogłoszenie na ich stronie i chce poznać państwa opinie czy warto. Diagnosta laboratoryjny – genetyka to jakaś praca na dłużej, można się związać z tą firmą? Mam nadzieję. Po latach takiego wędrowania po firmach na UZ chciałbym gdzieś osiąść :)

Mary

A jest? W ogóle to na jakie stanowisko chcesz aplikować? Ja znalazłam ofertę dla pracownika administracji ale wygasła miesiąc temu, więc chyba się spóźniłam. Ktoś wie czy zatrudnili już kogoś na to stanowisko? Można spodziewać się w najbliższym czasie jeszcze przyjęć czy raczej mają już pełny team?

@Mary

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Oncogene Diagnostics Sp. z o.o. na stanowisko Biolog molekularny? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Dietetyk
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Zaskoczony

Barbara
@Zaskoczony

A nie miałeś jakiegoś dostępu do zakresu zagadnień, które miały być poruszane? Szedłeś całkiem na biało?

@Barbara

Nabór dla pracownika administracyjnego jest aktualny? We wrześniu był odnośnik z FB na stronę, pierwsza z szeregu oferta jest właśnie ta i nie została dotąd usunięta... Chciałam zapytać o kasę fiskalną. Czy pracownik wystawia paragony klientom zamawiającym badania? Pierwszy raz się spotykam z takim obowiązkiem, w recepcji to tak, ale pracownik administracji to nie recepcjonistka :)

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Oncogene Diagnostics Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

M.

Są zwalniani, a umowy czasowe nie są przedłużane, stąd ciągła rotacja i nowe nabory na te same stanowiska.

@M.

Nie łapię, jaki to ma sens. Chyba w interesie firmy jest, aby pracownicy laboratorium nabrali biegłości i zespół był zgrany. Czy to chodzi o pieniądze? żeby płacić nowym niższe stawki, a potem ich nie podwyższać?

specjalista_HR
@Monika

Powyższa odpowiedź nie ma sensu. Jest napisana przez rozgoryczonego byłego pracownika, który otrzymał wypowiedzenie w marcu 2023. Jest to jedna z zaledwie 4 (tak: czterech) osób, które otrzymały wypowiedzenie od początku działalności w 2011 roku. Żadna poważna i myśląca o rozwoju firma nie zwalnia wartościowych pracowników. Szczególnie w branży, w której trzeba poświęcić wiele czasu na wdrożenie nowej osoby. Częste ogłoszenia o prace związane są przede wszystkim z dynamicznym rozwojem. Stan zatrudnienia na koniec grudnia 2020: 28 etatów. Grudzień 2021: 35. Grudzień 2022: 41. W 2023 planujemy zatrudnić DODATKOWYCH pracowników. Przykładamy dużą wagę do wyboru odpowiednich pracowników. Nie wszystkie osoby przeszły okres próbny w ostaniem czasie. Oferujemy atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia. Dlatego w ciągu ostatnich 5 lat aż 12 kobiet w zespole (w tym jedna dwukrotnie) zdecydowało się na macierzyństwo. I to jest kolejny powód, dlaczego zamieszczamy ogłoszenie o pracę, szukamy również osób na zastępstwo.

Ania B.

Czy są benefity i jakie to nie ma dla mnie znaczenia. Kończę za 2 lata biotechnologię i rozważam taką pracę lub wyjazd. Genetyka to jednak przyszłość.

Było minęło

(usunięte przez administratora) Ośmieszanie pracownika na pożądku dziennym. Praca w tym miejscu może służyć za definicję wyścigu szczurów. Szczerze z głębi serca nie polecam.

od_administratora
@Było minęło

Jeżeli pracownik dostał wypowiedzenie to oznacza, że nie wywiązywał się z obowiązków, działał na szkodę pracodawcy. Informacja o tym jest w świadectwie pracy. Przyszły pracodawca będzie się kontaktował z byłym pracodawcą ws powodów zwolnienia i referencji. Czy pisanie złośliwych komentarzy pomoże w zalezieniu nowej pracy?

Rozważająca

Niby oferują z benefitów Luxmed i multisport, ale czy to nie za mało w dzisiejszych czasach?

Idealny

To chyba jakiś żart, aby w laboratorium genetycznym ktokolwiek wymagał od kandydata podstawowej wiedzy z genetyki?!.. niedopuszczalne i żałosne.

Normatywna
@Idealny

pełna zgoda/ nie możemy ulegać roszczeniowym pracodawcom!

Barbara
@Normatywna

Aha... A czego jeszcze wymagają? Ogólnie to jaka jest wasza definicja tej "podstawowej" wiedzy, jaki to zakres konkretnie obejmuje jeśli można spytać?

Karola

Na prawdę niezmiernie dziwią mnie opinie poniżej. Jako pracownikowi, trudno mi obojętnie patrzeć na tak niesprawiedliwe twierdzenia wycelowane w tę firmę. Czytając poniższe opisy mam wrażenie, że są to wycięte z kontekstu elementy negatywnych opinii, posklejane z randomowych profili firm. Z perspektywy pracownika nie składa mi się to w całość oraz bynajmniej nie przypomina firmy w której pracuję. Rozumiem jednak, że każdy ma prawo przedstawić swoje zdanie. Przykro tylko, że serwis, który jest przeznaczony do wyrażania konstruktywnych opinii tak często jest spamowany nieadekwatnymi i nieprawdziwymi informacjami. Zapewniam, że praca w firmie jest przyjemna oraz rozwojowa. Warto spróbować tu swoich sił. :)

@Karola

Skoro nie zgadzasz się z negatywnymi opiniami to może napiszesz coś o pozytywach? Myślę, że dobrze będzie skonfrontować to z pozostałymi wypowiedziami

Peter

Kedy otvoríte pobočku v Bratislave?

Domino Jachaś

Załatwiłem benefity na okresie próbnym. Hawajska dla każdego!

Jad-wiga

Jeśli nie ma benefitów na okresie próbnym, to szkoda wysiłku. Trzeba się szanować!

Życzliwa

Pracowałam w tej pizzerii przez 2 lata. Nie polecam pracy w tej firmie, niestety, ale pracownik traktowany jest przedmiotowo. Personel, który pracuje tam dłużej manipuluje innymi. Dodatkowo pracownicy są wykorzystywani (liczne godziny nadliczbowe, 10 placków na godzinę to norma i nieważne czy margharita czy bardziej skomplikowana frutti di mare). Kiedyś na zapleczu latały mole, kierownictwo nie stara się pomóc, tylko czeka na rozwiązanie problemu - nie ważne w jaki sposób. Jeśli zależy Ci na dobrej atmosferze w pracy, to takiej pracy przy piecu do pizzy nie znajdziesz. Pracownicy ze starszym stażem są fałszywi i nie pomocni (tylko nieliczni pracownicy, są w porządku). Ludzie w niektórych kwestiach są zastraszani. Matki boją się iść na opiekę z dzieckiem, chora osoba mimo możliwości zwolnienia lekarskiego przychodzi do pracy, bo nikt jej nie zastąpi, a pizze muszą być wykonywane. Jeśli ktoś chce iść na urlop, który mu przysługuje, musi wręcz błagać o niego (i tak pod jego nieobecność reszta pracowników jest oburzona, że poszedł na urlop bo muszą robić pizze za niego). Zdarza się również, że pracownik robi najlepszą pizze na świecie a i tak dostaje wypowiedzenie. Ogólnie nie polecam tam pracy dla młodych ludzi.

Maja
@Życzliwa

Brakło mi tutaj trochę informacji o stawkach, ile zarabiacie przy tych wszystkich minusach pracy, o których piszesz? Może to jakoś łagodzi sytuacje, nie jest tak? Że tak to ujmę.

Są benefity w tej firmie?

Jak oceniacie trudność egzaminu z genetyki na rozmowie kwalifikacyjnej?

@Kandydat

Ma ktoś pytania?

Martyna

Czy na okresie próbnym można dostać kartę multisport?

Żarliwy

Pracowałem przy wyrębie lasu i niestety, ale pracownik traktowany jest przedmiotowo w tej firmie. Drwale, którzy pracują tam dłużej manipulują innymi. Dodatkowo pracownicy są wykorzystywani (liczne godziny nadliczbowe, niektórzy potrafią zrobić drugi etat nadgodzinami po zmroku). Kiedy wystąpi jakiś problem, leśniczy nie stara się pomóc, tylko czeka na rozwiązanie problemu - nie ważne w jaki sposób. Jeśli zależy Ci na dobrej atmosferze w tartaku, to tam jej nie znajdziesz. Pracownicy ze starszym stażem są fałszywi i nie pomocni (tylko nieliczni pracownicy, są w porządku). Ludzie w niektórych kwestiach są zastraszani. Zapomnij o małpce w pracy, nawet jak jest zimno. Chora osoba mimo możliwości zwolnienia lekarskiego przychodzi do pracy, bo nikt jej nie zastąpi a drzewa muszą być ścięte. Jeśli ktoś chce iść na urlop, który mu przysługuje, musi wręcz błagać o niego (i tak pod jego nieobecność reszta pracowników jest oburzona, że poszedł na urlop). Zdarza się również, że pracownik musi na własny koszt dokupić paliwa do piły łańcuchowej jak mu zabraknie albo będzie zwolniony. Ogólnie nie polecam tam pracy dla młodych ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Oncogene Diagnostics Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Oncogene Diagnostics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Oncogene Diagnostics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oncogene Diagnostics Sp. z o.o.?

Oncogene Diagnostics Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Mogilska 86 lok. 3
    31-546 Kraków

Oncogene Diagnostics Sp. z o.o.