Opinie o Kordel GMBH w Guxhagen

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kordel GMBH. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Kordel GMBH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kordel GMBH w Guxhagen

Kazik

Panowie jadę pracować do firmy Kordel. 4/1 1 klasa ile można zarobić ?

Kondziu
@Kazik

chlopaki kolo 2200 zarabiali, jak lepszy miesiac to 2300 ja 3/1 to 2000 zawsze

GRZECH3333
@Kondziu

2000tys na 1 klasie podatkowej?

Alan

Wy to wszyscy jesteście profesjonalisci widze po komentarzach a połowa to hajsu nie dostała bo albo auta zostawiacie albo nachlani chcecie w trase jechac xd trochę samokrytyki wam polecam

Ryszard

"Normalny kierowca" Co masz na myśli? I co, bez podlizywania nie ma co tu w ogóle liczyć na ciekawą pracę?

Rico
@Ryszard

Jasne że można normalnie popracować

Łukasz

Pracuje ponad rok i naprawde niektorzy tutaj przesadzaja z opiniami. Hajs zawsze na czas, w 3/1 zawsze 2000 na reke mam. Wiadomo ze lekki chaos bo duza firma i zdecydowanie za duzo Polaczkow, ale ogolnie to tragedii nie ma i jeszcze pewnie chwile tu pojezdze.

Ex
@Łukasz

Nie pisz Polaczków bo irytacji dostaje,robiłem dłużej i wiem na co ich stać,komentować nie będę bo szkoda i czasu i chęci ale po około 4 latach pracy mam większe rozeznanie,tym bardziej,że gdy się przyjmowałem to była tylko Halina i trochę Naszych kierowców. Nie chwal dnia przed zachodem słońca,jeśli o diety chodzi to jeden plus a reszta to same minusy.Ps.jestem na etapie sprawy sądowej w Kassel i tyle. Moja dobra rada,nie mów głośno co myslisz

@Ex

pracowałes 4 lata i tak źle ci tam było? XDDD mało wiarygodne

Ex

Nie muszę nic udowadniać 2017-2021

@Ex

Nie chodzi o to, że ci nie wierze ze tam pracowałeś, tylko po prostu uwielbiam ze az 4 lata tam siedziałeś i tak okropnie źle ci było xd gdyby ci było żle to byś 2 tygodni nie pojezdził

Przemek
@Łukasz

Łukasz,ja chce przyjść tam na cysterne bitumiczna po nowym roku. Jakie auta mają?

Polski kierowca

Firma jest wypłacalna, kontakt jest łatwy i szczery! Wypłata na czas, dużo systemów do wyboru. Polscy tłumacze, bezproblemowa komunikacja

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Kordel GMBH? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierowca Plandeki
Guxhagen
Kordel GMBH
LKW

Polecam firmę, wypłaca na czas, nie ma problemów, spoko zestawy

Grzegorz

Pracuje już miesiąc i nie wiem dlaczego tutaj takie spiny i takie hejty. Duża firma ale praca jest poukładana, wszytsko jest ok, co do tacho to jeszcze nikt mi nie kazał przeginać, kasa tez przyszła na czas. Może to zależy od dyspozytora, może od zleceń, nie wiem dlaczego wszyscy tak źle komentuje. Mi się podoba i mam nadzieję że nadal tak zostanie bo nie chce mi się skakać po firmach.

Typowe polaczki
@Grzegorz

Kolego zawsze tak jest. Jak komus pasuje to poprostu robi. A znajdzie sie jakiś łeb co czegoś nie zrozumie albo nie wie jak działają klasy podatkowe i tylko wylewa Swoją głupote do internetu. Ja akurat w kordelu nie pracuje, ale u mnie w firmie tak samo. Wszędzie tak jest niestety...

Maciej. L?
@Typowe polaczki

Jeśli tu nie pracujesz to komu chcesz du.. ę wyliczać. Wpis bez sensu.

Mariusz
@Grzegorz

Jakie możesz wymienić zalety pracy w firmie? Na jakie warunki jesteś zatrudniony? Dzięki za pomoc.

Czesc Lucek...?
@Typowe polaczki

Potwierdzamy tak jest przyjacielu. Leszek,Makar i spolka.

Bo Ty jesteś ich czlowiek

Cichy

Pracuje tu 3 lata jak i wielu innych kierowcow których znam i jest bardzo duże grono które sobie chwali tu pracę no chyba że ktoś jest nie ogarniety bo premie za nic nie zabierają mi przez 3 lata się nie zdążyło żeby zabrali premie czy kazli przegiąć tacho również jak i wielu innym kierowcom których tu poznałem i również długo pracują

@Cichy

Ich jestem ciekaw jle za taki wpis dostaniesz od kordla

Praktyki są u was płatne ?

Andrzej64

Zaczne od premi , 200Epremi jest w pensji jest to kwota brutto ,więc gdy zabierają premie biorą ją z diet które są nieopodatkowane a kierowca płaci podatek gdyż premia oficjalnie jest przypisana do pensji brutto jeśli zabiorą ci 200E z diety,,netto,,plus podatek który ty zapłacisz równa się około 260E a więc zabrali ci nie 200E tylko 260E to jest pierwsze (usunięte przez administratora) ,drugie -jeśli chcesz się zwolnić to przy ostatniej pensji będziesz miał około 500Emniej argumentacja jest taka ,że przez ciebie stracili jakąś ture trzecie-jeśli pracujesz w sobote to musisz odebrać pieniądze w okienku bo na konto ci nie przeleją poniewarz musieli by odprowadzić podatek a tak idzie pod stołem. Auta w dużej części to jeszcze Premiumki .To są moje spostrzeżenia ,to nie wszystko ale decyzja należy do chętnych.

Tak
@Andrzej64

Potwierdzam.

Honorata

Widzę, że opinie w wątku są mocno podzielone. Może odmienne doświadczenia wynikają z zajmowanego stanowiska? Bardzo wiele zależy od atmosfery poszczególnych działów. Chciałabym się dowiedzieć, co dokładnie chcielibyście zmienić, ale również to, co podoba Wam się w Kordel GMBH.

Og

Panowie bądźcie ostrożni. Ponoć kordlowie wyciągają numery IP przez polskich adwokatów i nawet już jakieś wyroki zapadły!

Krzysiek

Pracuje narazie 3 miesiące i nwm skąd te wszystkie hejty na firme. Moze jeszcze za krótko aby to stwierdzić ale u mnie wszytko oki, tacho jak należy, wypłata się zgadza, trzeba tylko dobrze zrozumieć jak wypłacają premie, diety i dodatki. Dyspo, da się dogadać, każdy robi Swoje, a robota jak robota. Bałem się jak wyczytałem tutaj te wszystkie opinie ale jak widać w internecie jak zawsze tylko hejt i wylewnie żali. Zawsze rzeczywistość weryfikuje.

Ravi
@Krzysiek

Cześć Krzysztof, czy mógłbyś się odezwać do mnie na maila mr_ravi@wp.pl. Chętnie porozmawiałbym telefonicznie. Dziękuję i pozdrawiam.

@Krzysiek

Nie chce mi się wierzyć w to co piszesz!!? Dlatego że sam tam pracowałem i postąpiłem podobnie jak ty czyli najpierw przeczytałem wszystkie opinie które wyraźnie sugerowały aby omijać tą firmę z daleka. Postąpiłem jednak na przekur czego później bardzo pożałowałem!!!?? Dla tego myślę że bo być może jestem ich człowiekiem?! Proszę mijajcie to (usunięte przez administratora) z daleka!!! ¡!

DriveR

Pracuję tu czwarty rok i czy jest (usunięte przez administratora) jak twierdzi większość osób?? nie do końca, fakt, swoje trzeba wywalczyć, ale i u polskiego pracodawcy jest podobnie.. pieniądze na czas, premii nie zabierają bo praca systematycznie zrobiona. nie dziwi mnie to, że zabierają premie jak ktoś się spóźni bo zapił, bo rozwalił zestaw jaki mu przypisali. Tacho mam czyste, nie przeginam bo praca fajnie ułożona. Mówię po niemiecku więc nie mam styczności z PL przekaźnikami i mam spokój. Do paru rzeczy to bym i nawet pomarudził, ale wszędzie lepiej gdzie nas nie ma, Nawet idąc do polskiej firmy jest podobnie, tutaj to chociaż co masz na papierku to masz na koncie, a u polaka to wiadomo. Polecam tą firmę dla osób, które chcą pracować, zarobić fajne pieniądze i nawet jeżeli sie zmienia co tydzień, bądź co dwa ciągnik z naczepą. Ale odradzam tzw janusz traktorzysta, że w poprzedniej firmie miałem lepiej, itd., itp.

Dawid
@DriveR

Masz może numer do tej firmy?

Jack

Witam, radzę omijać szerokim łukiem !! za nic mają kierowcę a szef dyspo Maciek to nieporozumienie (zarozumiały buc) tną wypłaty pod byle jakim pretekstem...

Lukas

Witam. Czy mógłby ktoś podać numer do polskiego dyspozytora w Kördel Spedition, ponieważ mój niemiecki nie jest na tyle komunikatywny aby porozumieć się przez telefon

Tom

Witam wybieram się tam do pracy warto czy strata czasu . Obiecują od 2000 do 2250 neto w systemie 3/1 . W jakich terminach płaca wypłatę .

John
@Tom

2000 netto i tyle.Wypłata 10 tego.Jak coś uszkodzisz,połamiesz lub gdzieś się spóźnisz z towarem to po premii.

@Tom

Kolego nie polecam szkoda twojego czasu i zdrowia wyżyću Tychy pieniędzy nie dostaniesz a jeżeli chcesz pracować jak niewolnik to polecam

@Tom

Ja widzę że tu te same osoby cały czas hejtują :)

Xxxx
@Anonim

Czy prawda jest jestem, proszę odpowiedź mi.

Adrian81

Dla tych, których interesują zarobki? Pracuję od 2 lat na cysternie. Głównie po rafineriach. Pracuję na stałe bez systemu, Za miesiąc nie wychodzi mi mniej niż 2800Euro netto. Dla świerzaków na pewno powyżej 2000E netto w 3/1 nie mniej. Jest dużo kierowców z Polski. Jest dyspozycja w j. polskim dla niektórych to minus, ja sobie chwalę, niemieckiego nie znam tylko trochę po angielsku. Trzeba uważać na nieobecności i szkody - ucinają do 200Euro, raz mi się zdarzyło, miałem nie planowany urlop. Usobiście nie nażekam.

Kazimierz

Pracuje tu juz jakis czas, pracodawca fajny koles mozna sie dogdac na system, polecam !!!!!

maciej.l.

do Grzegorza podaj proszę namiar , dowody mam oczywiste 1-wydruk z tacho 2- brak przelewu 3-maila ,że po wypłatę mam sobie przyjechać (1100 km) , a obkrojona poprzednia wyplata przyszła normalnie przelewem

maciej.l.

do TOMA i jemu podobnych, omijaj kordla . Czytaj uważnie -ta podstawa jest wraz z premią , której na pewno nie zobaczysz-ja ją straciłem bez powodu . Czytaj co piszą koledzy , zero szacunku- dezorganizacja, a w moim przypadku brak wynagrodzenia. Dobrze poszukasz to znajdziesz w Pl i bez dojazdów.

Zostaw merytoryczną opinię o Kordel GMBH - Guxhagen

• Jak się pracuje w Kordel GMBH?

Zobacz opinie na temat firmy Kordel GMBH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kordel GMBH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 6 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kordel GMBH