Opinie o be4work GmbH w Heddesheim

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie be4work GmbH. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie be4work GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o be4work GmbH w Heddesheim

Olo

Już rok czasu czekam na świadectwo pracy od nich i dokumenty do rozliczenia, wszelkie prósby i próby kontaktu są zbywane, nie jest to dobra firma, zarobki są bardzo niskie jak na taką pracę, osoby które piszą pozytywne opinie albo są z biura albo nie mają pojęcia jak wygląda prawo i stawki w de. Ja znalazłam dobra firmę i wiem że be4work to ściema.

Iwona

Cześć, czy orientujecie się jaka jest stawka godzinowa na stanowisku Pracownik Produkcyjny? I czy oprócz pensji są jakieś dodatki?

Franciszek

A wiesz może, czy pracownik produkcyjny ma możliwość zostawać dłużej w pracy, aby móc zwiększyć swoje wynagrodzenie? Niektóre firmy dają taką możliwość, dlatego chciałem ustalić, jak podchodzą do tego firmy poszukujące pracowników za pośrednictwem firmy be4work GmbH.

Klaudyna
@Iwona

Czesc, widzialam oferty, ze aktualnie przyjmuja za 9,79 € to zalezy od regionu Niemiec, najlepiej do nich zadzwon i zapytaj o aktualne oferty :)

Pracuje w tej firmie od dluzszego czasu, kasa wplywa na Konto. wszystko ok! Polecam

Damian
@pracownik

Co mógłbyś więcej napisać o pracy w firmie be4work GmbH poza tym, że pracodawca terminowo rozlicza się z zatrudnionymi pracownikami? Nie ukrywam, że chciałbym dowiedzieć się również, jak ocenisz atmosferę w miejscu, do którego udało Ci się dostać. Czy jest ona przyjazna? Oceń, proszę.

Snak

Jeśli chodzi o mieszkanie, ja narzekać nie miałem na co, zależy jak trafisz, gorzej jeśli chodzi o zarobki za 160 h dostałem 870 euro, osoby które tu pracują dłużej nigdy nie miały więcej niż 800 euro może raz 900 za taką samą liczbę godzin, praca ciężka jak wszędzie, na niektórych działach nawet w ciężkich warunkach. Jeśli chodzi o biuro w stralsund nie można na nich liczyć, nie są pomocni tak więc trzeba radzić sobie samemu, jeśli potrzebujesz pomocy lub jakiegoś dokumentu nie licz na nich, nie doprosisz się az w końcu przestaną odbierać od ciebie telefony.

byly pracownik Stralsundu
@Snak

Hej!, pracowalem tam tez. Praca jest normalna jak wszedzie na produkcji. Co do Twojej wyplaty - zapytaj albo sprawdz ile masz na Zeitkonto! Przeciez tam w pierwszej kolejnosci leca nadgodziny, zastanow sie co piszesz czlowieku zanim kogos oczernisz :)

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Pracownik fizyczny w firmie be4work GmbH? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Zadowolony

be4work GmbH to bardzo dobra firma. Najgorzej , że są osoby którym trudno dopasować i niestety muszą ponarzekać.

Shfsjdi

Nie polecam!!! Tragiczne warunki mieszkaniowe za 250€ , zarobki na poziomie 700-800 € na miesiąc.

@Shfsjdi

Prosimy o przeslanie zdjec i dokumentacji potwierdzajacej te rzekome tragiczne warunki mieszkaniowe plus informacji w jakiej miejscowosci pracuje Pan / Pani co umozliwi nam zweryfikowanie prawdziwosci informacji. Albowiem w naszej ocenie jak na ten Moment nie Maja one jakiegokolwiek poparcia w dowodach niestety. Co za tym idzie opinia jest pomowieniem.

Ger

Znalazłem ich ofertę w internecie, przyjechałem, pracuje, pieniądze na konto wpływają.

Glo

Nie polecam,agencja wysyła ludzi do (usunięte przez administratora) za marne grosze 700 - 800 euro. (usunięte przez administratora) byle by tylko ktoś przyjechał, sama nigdy nie była na żadnym z zakładow i nawet nie ma pojęcia co się dzieje w środku. praca tylko na jedną zmianę od 6 do 15. (usunięte przez administratora)na godzinach, wypłatach. (usunięte przez administratora) podkrecaja tak taśmę żebyś nie mógł wytrzymać. Każdy rezygnuje po wypłacie..

Zbyszek

Witam szukam pracy proszę o kontakt telefoniczny 665094144

Pracuje, kasa na czas, wszystko ok. POlecam Lubię atmosferę w be4work GmbH za: Można sie z nimi komunikować po polsku

Firma prowadzi staly nabor pracownikow na rozne stanowiska w zaleznosci od posiadanych uprawnien, kwalifikacji oraz doswiadczenia. Wszystkie informacje na temat stawek znajdziesz w aktualnych ogloszeniach.

Anonimowy

Czy ktoś jechał/w najbliższym czasie wyjeżdża do Niemiec za pośrednictwem tej agencji?

Jolanta

@CIEKAWY, czy już rozpocząłeś oficjalnie współpracę z be4work GmbH? Jeżeli tak jest, to mógłbyś przedstawić swoje pierwsze wrażenia z miejsca i obowiązków, które wykonujesz? Na jakim poziomie Twoim zdaniem jest zaoferowane Ci zakwaterowanie? Te informacje posłużą innym, którzy mają w planach zatrudnienie za pośrednictwem tej firmy.

CIEKAWY

Dałem ogłoszenie że poszukuje pracy i sami do mnie zadzwonili

Jolanta

@CIEKAWY, rozumiem, że zostałeś już zatrudniony i czekasz na wyjazd do swojego miejsca pracy. Czy mógłbyś do swojego wpisu dodać informacje dotyczące procesu rekrutacyjnego? Jak ocenisz jego przebieg i poziom rozmowy kwalifikacyjnej?

CIEKAWY

Mam w planach wyjazd to be4work w heddesheim czy moze ktos mi powiedziec o opini ?

Zostaw merytoryczną opinię o be4work GmbH - Heddesheim

• Jak się pracuje w be4work GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy be4work GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

be4work GmbH