Opinie o be4work GmbH w Heddesheim

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie be4work GmbH. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie be4work GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o be4work GmbH w Heddesheim

Cześć, chciałem spytać o aktualne możliwości zatrudnienia jako ślusarz. Orientuje się po ogłoszeniach, że w listopadzie 2022 były takie oferty, no i jak, po czasie nikogo nie szukają? Taka rotacja by była mała w zakładzie? Ciężko mi coś w okolicy w ogóle znaleźć ostatnio.

Krzysztof Nowy wpis

Omijać szerokim łukiem agencję B4 work dno totalne zero komunikacji no prawie,ogólnie nie polecam a tak jeszcze z innej beczki Otto i mpower również ale to opinia znajomych którzy tam pracowali pozdro

Też na początku czytałem złe opinie i też zignorowałem ten fakt. Jak się okazało kilka miesięcy później: pracowałem za darmo, a szwaby od pół roku są mi winni kilka tysięcy złotych.

No ale normalnie na umowie o prace się zatrudniłeś, tak? polskiej? Ja jak patrzyłem na oferty dla fizycznych to takie właśnie były proponowane, tu tez z reszta co o umowach pisali. Wiec ciekaw jestem co teraz? i w ogóle jakie mogą być powody?

@pracownik

Nie zatrudniajcie się tu, chyba że chcecie pracować charytatywnie! Swoich pieniędzy sprzed kilku miesięcy dalej nie otrzymałem, a pracodawca uważa że nic mi się nie należy! Omijajcie tych (usunięte przez administratora)

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Pracownik fizyczny w firmie be4work GmbH? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.

W be4work GmbH trwa proces rekrutacji na stanowisko lakiernik samochodowy. Brałeś w nim udział i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi odczuciami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy.

Nie znam języka, szukam pracy w Niemczech. Trzeba do was wysłać papiery po niemiecku czy wystarczy po polsku?

@Marcin

Jesli jest Pan zainteresowany podjeciem wspolpracy z nami zachecamy do przeslania swojej aplikacji rowniez w jezyku polskim!

@be4work GmbH

To może napiszcie ile zarabia u was np operator wózka widłowego czołowego?bez sciemy,po odliczeniu podatków,ubezpieczenia,mieszkania....przy 160 godzinach.Powinniście uczciwie napisać ...kwota netto(na rękę )tyle i tyle.l nie mielibyście rotacji pracowników.

Sinan
@Andrzej

Jak pracodawca moze podac stawke godzinowa netto? Przeciez klas podatkowych w Niemczech jest 6! Ponadto na wynagrodzenie wplywaja jeszcze inne czynniki jak ilosc przepracowanych godzin, na jakich zmianach, czy byla to praca w godzinach nocnych, nadliczbowych itd…. Wiec bez sciemy po odliczeniu mozesz sobie sam policzyc jak masz troche oleju w glowie, wystarczy poszukac tych Informacji w internecie - jak np. Kalkulator brutto - netto... ale po co, nie? Lepiej wylewac swoj "jad" na forach… zalosne!

Klaudyna

No to od 6-19 czy nocami bo to chyba roznica?

Mike
@Marcin

Chłopie nie polecam tej firmy, omijaj szerokim lukiem. Mnie oszukali na niezłą sumę. nie płacili tego co było w umowie, nie płacili za chorobowe a kontakt z kimkolwiek w tej sprawie kończy sie na tchius. Znajdź sobie co innego no chyba ze lubisz pracować za friko. A przedstawiciel w Haar w Monachium to totalna porażka, kłamca i krętacz

Nikoś
@Mike

Czy warto starać się o pracę w tej firmie jako Spawacz? Czy szerokim łukiem omijać?

Chory
@Mike

Kolejny co szuka tylko zaczepu aby iść na chorobowe.najlepsze jest to że agencje takie jak ta zatrudniają kogokolwiek,bez nogi,bez ręki , ważny jest wynik. Brawo rekruterzy,dla was innnej pracy nie ma

Ulrich z Opola

Uwaga na tą pseudo agencje.sami nie wiedzą po co istnieją.rekrutacja wygląda jak wstęp do cyrku

Michal

Pracowałem u nich miesiąc, bardzo nie polecam. Gwarantowali kwaterę oraz dietę, nie dostałem kwatery ani diety. Byłem zatrudniony w oddziale w haar. Wojtek koordynator, zwykły (usunięte przez administratora) Po dwóch tygodniach dzwonienia przestał odbierać. Jak ktoś ma zamiar się u nich zatrudnić, to lepiej daj sobie spokój

@Michal

Kiedy okazało się że nie masz zakwaterowania oraz diety? Dowiedziałeś sie o tym kiedy dojechałaś na miejsce czy przed wyjazdem? Czy przed podjęciem pracy była rozmowa w której Ci to gwarantowano? Swoją drogą skoro nie miałeś kwatery to jak ten miesiąc pracowałeś?

@Michal

Hmmm a na jakiej umowie byłą ta praca? Czy w tej umowie było dokładnie zapisane, że właśnie firma gwarantuje i mieszkanie, czy ta część była tylko 'na słowo'?

Widziałem ofertę pracy jako pracownik montażu/ pracownik produkcji w Amberg przez ta agencje czy mógłby się ktoś wypowiedzieć kto tam pracuje ? Chciałbym podjąć tam prace, ale po opiniach nie wiem czy warto

sky

Witam, ostatnio pojawiła się oferta pracy na stanowisko montera kół w Monachium. Czy ktoś może już tam pracuje i może powiedzieć coś więcej na temat tej pracy?

Krystyna

Dawno nie było nowych ofert na pracownika produkcji. Ale obserwuje komentarze i widzę, że zatrudniają ludzi. Czy można wysłać CV czy faktycznie nikogo nie szukają? I na jaki dział ewentualnie?

Nie polecam, na miejscu bez większych problemów natomiast na wypłatę czekam już miesiąc ciagle przeciągnie ze względu na jakiś błąd w firmie

Czy be4work GmbH oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Albanczyk

Zależy gdzie dają pracę. Zazwyczaj jest umowa na okres próbny 6 miesięcy, a potem z automatu jest umowa na okres stały. Pozdrawiam Krystian

zainteresowany

Ale czy teraz kiedy pandemia jest tak silna to są w ogóle możliwości otrzymania pracy?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w be4work GmbH?

Albanczyk

Napiszę tylko tyle jeżeli masz pełne cajt konto to zarobisz!? ale jak dojdą niedziele i nocne godziny to przytulisz niezłą sumkę! Zależy tesz od potrzeb pracownika. Ale jeśli jesteś obcokrajowcem to raczej lepiej jest jak chodzisz do pracy, bo później jest 100 pytań tj dlaczego, jak długo bo Ty nie robisz godzin a oni nie zarabiają. Jakby miała firma upaść przez twoje zwolnienie lekarskie. Z biegem czasu zobaczyć można różnice pomiędzy obywatelem Niemiec a obcokrajowcem tj podejście do ogółu spraw. Niemiec może a ty jako obcokrajowiec raczej NIE!!! Jeżeli chodzi o be4work to raczej nie (usunięte przez administratora) na godzinach i są wypłacalni co do minuty. To ich jedna zalet!?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w be4work GmbH?

Mike

nie polecam, (usunięte przez administratora) na kasie i olewają pracowników, kontakt utrudniony i tylko z prawnikiem możesz cos załatwić bo sam nic nie wskórasz

Olo

Już rok czasu czekam na świadectwo pracy od nich i dokumenty do rozliczenia, wszelkie prósby i próby kontaktu są zbywane, nie jest to dobra firma, zarobki są bardzo niskie jak na taką pracę, osoby które piszą pozytywne opinie albo są z biura albo nie mają pojęcia jak wygląda prawo i stawki w de. Ja znalazłam dobra firmę i wiem że be4work to ściema.

Iwona

Cześć, czy orientujecie się jaka jest stawka godzinowa na stanowisku Pracownik Produkcyjny? I czy oprócz pensji są jakieś dodatki?

Franciszek

A wiesz może, czy pracownik produkcyjny ma możliwość zostawać dłużej w pracy, aby móc zwiększyć swoje wynagrodzenie? Niektóre firmy dają taką możliwość, dlatego chciałem ustalić, jak podchodzą do tego firmy poszukujące pracowników za pośrednictwem firmy be4work GmbH.

Klaudyna
@Iwona

Czesc, widzialam oferty, ze aktualnie przyjmuja za 9,79 € to zalezy od regionu Niemiec, najlepiej do nich zadzwon i zapytaj o aktualne oferty :)

Pracuje w tej firmie od dluzszego czasu, kasa wplywa na Konto. wszystko ok! Polecam

Damian
@pracownik

Co mógłbyś więcej napisać o pracy w firmie be4work GmbH poza tym, że pracodawca terminowo rozlicza się z zatrudnionymi pracownikami? Nie ukrywam, że chciałbym dowiedzieć się również, jak ocenisz atmosferę w miejscu, do którego udało Ci się dostać. Czy jest ona przyjazna? Oceń, proszę.

Snak

Jeśli chodzi o mieszkanie, ja narzekać nie miałem na co, zależy jak trafisz, gorzej jeśli chodzi o zarobki za 160 h dostałem 870 euro, osoby które tu pracują dłużej nigdy nie miały więcej niż 800 euro może raz 900 za taką samą liczbę godzin, praca ciężka jak wszędzie, na niektórych działach nawet w ciężkich warunkach. Jeśli chodzi o biuro w stralsund nie można na nich liczyć, nie są pomocni tak więc trzeba radzić sobie samemu, jeśli potrzebujesz pomocy lub jakiegoś dokumentu nie licz na nich, nie doprosisz się az w końcu przestaną odbierać od ciebie telefony.

byly pracownik Stralsundu
@Snak

Hej!, pracowalem tam tez. Praca jest normalna jak wszedzie na produkcji. Co do Twojej wyplaty - zapytaj albo sprawdz ile masz na Zeitkonto! Przeciez tam w pierwszej kolejnosci leca nadgodziny, zastanow sie co piszesz czlowieku zanim kogos oczernisz :)

Zostaw merytoryczną opinię o be4work GmbH - Heddesheim

• Jak się pracuje w be4work GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy be4work GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

be4work GmbH