Opinie o Proxmus Spolka Z O.O. w Elbląg

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Proxmus Spolka Z O.O.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Proxmus Spolka Z O.O. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Proxmus Spolka Z O.O. w Elbląg

Jakie wartości są cenione w Proxmus Spolka Z O.O.?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Proxmus Spolka Z O.O.?

B Pra Nowy wpis

Moim zdaniem każdy człowiek zasługuje na szacunek bez względu na wykształcenie i stanowisko. To że w Polsce nadal powstają takie spółki to wstyd dla narodu który sam się ośmiesza wspierając taki (usunięte przez administratora) Najgorsze (usunięte przez administratora) najwyżej głowy noszą. Potem mądrzy ludzie dla (usunięte przez administratora) pracują.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Proxmus Spolka Z O.O.?

nie polecam odradzam !!!!!!!! młoda nie doświadczona kadra na modrzewinie bardzo arogancka i nieprzyjemna wiedza teoretyczna z książek i nic więcej

B Pra Nowy wpis
@pracownik

Prawda

Barbara

nie wiem o co chodzi z tymi komentarzami odnośnie braku szacunku... Ktoś wyjaśni? pytam, bo widzę, że młodszej księgowej do siebie szukają i chciałam się dowiedzieć ile dziś płacą, bo nie podali. Pomoże ktoś?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Proxmus Spolka Z O.O.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Elbląg
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
Elbląg
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA

Zmiencie kierownika lub wyslijcie go na zaawansowane szkolenie z kontaktow miedzyludzkich. Jak sie nie szanuje ludzi to ich nie ma...nie ma kto robic i jest sie w plecy. NAJBOGATSZA FABRYKA ktora nie rozumie ze fabryka to ludzie. Szczerze nie polecam niestety.

Mi

Jak możesz wymagać szacunku od kogoś, kto nawet nie szanuje (usunięte przez administratora) ????

Czy nowo zatrudnione osoby w Proxmus Spolka Z O.O. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Mi

Oczywiście, obiecują wszystko na dzień dobry. A potem nawet ciuchów nie dają na czas.Ty masz tam od pierwszego dnia zasuwać, bo kadra patrzy przez kamery.

Kamil

@pracownik to chyba dobrze ze szanują się pracownicy nawzajem?

NAJWIĘKSZA FARBYKA NA MODRZEWINIE NAJSŁABSZA FABRYKA NA MODRZEWINIE nikt myślący nie idzie, szukają inżyniera i ….jak się płaci słabo to nie będzie inżyniera jak poprzednik napisał … słaba fabryka słaba kadra słabe zarobki bardzo zła atmosfera pracy NIE POLECAM

słabizna pracowników zajmujących się obróbką słabizna inżynierów słabizna narzędziowa słabizna finansowa szkoda czasu

Olgierd

Rzadko bywacie ma forum. Tak dobrze się pracuje i nie chętnych?

dakar

Szkoda że nie mają stanowiska dla siedzącego inwalidy-spawacz obrotnica spawalnicza wtedy mógłbym u nich pracować a tak nici

zadowolona

A przecież wystarczy dobrze wykonywać swoje obowiązki a zadowolenie macie pewne!

wytaczarz

masakra !!!!!!!!! szkoda czasu i życia na tą fabrykę bieda z narzędziami , sprawdzianami … i słaba wiedze teoretyczna o praktycznej nie wspominając - oj marnie kształcą teraz inżynierów...

tokarz to nie wytaczarz
@wytaczarz

zamiast narzekać na niewiedzę kadry zarządzającej i biuro, proponuję mniej wyjść na papierosa w ciągu pracy i większe przykładanie się do powierzonych obowiązków.

Właśnie jestem po rozmowie z Prezesem. Jestem nowo zatrudnianym do obsługi transportu. Mega zaangażowanie ze strony Zarzadąu. Prezes fajny Gosc, konkretny, szczery. Mam nadzieje ze taki jest zawsze.

Rozum

Słyszałem, że firma ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca. Nie wiem co myśleć o tych wpisach?

Pracownik spolki

Moje negatywne opinie szybko zostaly usuniete.Ludzie przestrzegam przed zatrudnieniem w tej firmie.Po zatrudnieniu kaza wystawiac faktury na inne spolki. postepuja nieuczciwie i prwnie wielu juz ludzi oszukali.

Uczciwy 21

Dolaczam sie do wczesniejszego wpisu.Proxmus to oszusci.Prowadza lewe interesy i nie placa podatkow.Oszukuja pracownikow.Nie warto sie tam zatrudniac na 100 procent Cie oszukaja.Klan rodzinny i dupolizow.Nie szanuja ludzi.Mobbing w 100%.Mniej pracy to wyrzuca Cie na wolne.Usuwaja wpisy na go work to pewnie podplacaja za ukrywanie faktow.Tam pracuja oszusci.

Niezalezny 12

Uwaga to banda oszostow.Wyzysk i (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Proxmus Spolka Z O.O. - Elbląg

• Jak się pracuje w Proxmus Spolka Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy Proxmus Spolka Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Proxmus Spolka Z O.O.?

Proxmus Spolka Z O.O.