Opinie o Barbara Bajor Pizzeria Aduś w Elbląg

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Barbara Bajor Pizzeria Aduś. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Barbara Bajor Pizzeria Aduś o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje i catering - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Barbara Bajor Pizzeria Aduś w Elbląg

Stały klient Nowy wpis

Klientów traktują jak (usunięte przez administratora) Nie polecam , ciągle czegoś tam brakowało przy zamówieniach jak nie sosu to pomylone dodatki. Zamawiałem 22 lata i zero poszanowania .

Michał Nowy wpis
@Stały klient

Jako stały klient może Pan zauważył, czy pracownicy często się tu zmieniają? Czy jednak od początku wciąż pracują te same osoby? Udało się kiedyś dowiedzieć, ile taki pracownik pizzerii zarabia, albo jaką ma umowę? Bo jakoś się tu nie odzywają.

Pola Nowy wpis

Skoro jesteś stałym klientem, to może masz informacje, z jakiego powodu są te rotacje? Zastanawiam się, co tam się dzieje w tej firmie i czy warto tam aplikować...

Interesuje mnie praca dostawcy pizzy. Trzeb mieć swój samochód czy pizzeria daje firmowy? Ile płacą za godzinę? Czy stawka zależy od ilości zmówień danego dnia? Ktoś mnie oświeci?

Dave

Zamówiłem filet z kurczaka,frytki,sos,surówki.Filet cieniusienki,sosu prawie wcale,a frytki twarde i suche na wiór.Porcja mała,a z dowozem cena30pln.Aduś,kiedyś renoma.....Teraz kiepsko

Ana

W jednym kawałku pizzy zwisał włos na długość pół metra albo i metra… jeść mi się odechciało, obrzydlistwo. Po wysłaniu zdjęcia szanownym pracownikom zapytali tylko czy wymienić pizzę, na która niestety czekać kolejna godzinę nie będę, dalej-zero odzewu. Dramat, wyslalabym jakas inspekcje sanitarna, bo to nie do pomyślenia ????

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Barbara Bajor Pizzeria Aduś. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Agnieszka

Mógłby ktoś dla odmiany wystawić tutaj jakąś merytoryczną opinię odnośnie pracy tutaj? Bo rozumiem oczywiście ten żal jednego z niezadowolonych klientów tutaj ale mnie to by warunki pracy bardziej interesowały. Ktoś, coś?

Aleksandra

Aż miesiąc przeżywasz to że ci pizza nie smakowała? Co tak naprawdę Cię boli, bo wierzyć mi się nie chce że tyle wysiłku wkładasz w krytykowanie firmy tylko dlatego że coś Ci nie smakowało...

Barbara

Jestem stałą klientka zamawiam notorycznie z tej restauracji gdy dwa razy odmowilam przyjecia poniewaz dostalam nie ta pizze teraz dowiedzialam sie ze jestem na czarnej liscie.Ta pizzeria spada na psu i napewno juz nie bede z niej korzystala

Zostaw merytoryczną opinię o Barbara Bajor Pizzeria Aduś - Elbląg

Barbara Bajor Pizzeria Aduś