Opinie o Barbara Bajor Pizzeria Aduś w Elbląg

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Barbara Bajor Pizzeria Aduś. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Barbara Bajor Pizzeria Aduś o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Restauracje i catering - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Barbara Bajor Pizzeria Aduś w Elbląg

Tłusta margarita Nowy wpis
Inne

Zamówiłam margarite , pizza tak tłusta że jak spróbowałam czułam jakbym miałam sam tłuszcz w buzi nie polecam masakra

Bożena Nowy wpis
Inne

Pizza przepyszna , extra ciasto , świeże składniki . Wygladała obłędnie , a smakowała niesamowicie. Obsługa na najwyższym poziomie. Polecam każdemu tą Pizzernię ????

Stały klient
Inne

Klientów traktują jak (usunięte przez administratora) Nie polecam , ciągle czegoś tam brakowało przy zamówieniach jak nie sosu to pomylone dodatki. Zamawiałem 22 lata i zero poszanowania .

Michał Nowy wpis
Inne
@Stały klient

Jako stały klient może Pan zauważył, czy pracownicy często się tu zmieniają? Czy jednak od początku wciąż pracują te same osoby? Udało się kiedyś dowiedzieć, ile taki pracownik pizzerii zarabia, albo jaką ma umowę? Bo jakoś się tu nie odzywają.

Pola Nowy wpis
Inne

Skoro jesteś stałym klientem, to może masz informacje, z jakiego powodu są te rotacje? Zastanawiam się, co tam się dzieje w tej firmie i czy warto tam aplikować...

anonim
Inne

Interesuje mnie praca dostawcy pizzy. Trzeb mieć swój samochód czy pizzeria daje firmowy? Ile płacą za godzinę? Czy stawka zależy od ilości zmówień danego dnia? Ktoś mnie oświeci?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Barbara Bajor Pizzeria Aduś. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Dave
Inne

Zamówiłem filet z kurczaka,frytki,sos,surówki.Filet cieniusienki,sosu prawie wcale,a frytki twarde i suche na wiór.Porcja mała,a z dowozem cena30pln.Aduś,kiedyś renoma.....Teraz kiepsko

Ana
Inne

W jednym kawałku pizzy zwisał włos na długość pół metra albo i metra… jeść mi się odechciało, obrzydlistwo. Po wysłaniu zdjęcia szanownym pracownikom zapytali tylko czy wymienić pizzę, na która niestety czekać kolejna godzinę nie będę, dalej-zero odzewu. Dramat, wyslalabym jakas inspekcje sanitarna, bo to nie do pomyślenia ????

Agnieszka
Inne

Mógłby ktoś dla odmiany wystawić tutaj jakąś merytoryczną opinię odnośnie pracy tutaj? Bo rozumiem oczywiście ten żal jednego z niezadowolonych klientów tutaj ale mnie to by warunki pracy bardziej interesowały. Ktoś, coś?

anonim
Inne

(usunięte przez administratora)

Aleksandra
Inne

Aż miesiąc przeżywasz to że ci pizza nie smakowała? Co tak naprawdę Cię boli, bo wierzyć mi się nie chce że tyle wysiłku wkładasz w krytykowanie firmy tylko dlatego że coś Ci nie smakowało...

Barbara
Inne

Jestem stałą klientka zamawiam notorycznie z tej restauracji gdy dwa razy odmowilam przyjecia poniewaz dostalam nie ta pizze teraz dowiedzialam sie ze jestem na czarnej liscie.Ta pizzeria spada na psu i napewno juz nie bede z niej korzystala

Zostaw merytoryczną opinię o Barbara Bajor Pizzeria Aduś - Elbląg

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Barbara Bajor Pizzeria Aduś
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Gdyńska 61
    82-300 Elbląg
  • NIP: 5782278194 REGON: 170391780
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Barbara Bajor Pizzeria Aduś
Przejdź do nowych opinii