MB Agosto

Opinie o MB Agosto

Filtruj opinie po kryteriach:

Staszek
 Opinia

Firma normalna, spokojnie można pracować. Ale jest warunek, trzeba mieć chęci do pracy.

Kamilm
 Opinia

Szukam kontaktu do tej firmy potrzebuje duplikat dokumentów gdzie kogoś znajde

Maria
 Opinia

@Igor, takie wyrażenia nie będą tolerowane na forum. Pracujesz lub pracowałeś w MB Agosto w Wałbrzychu? Jeśli chcesz, możesz oczywiście napisać swoje zdanie o tym pracodawcy - prosiłabym jednak o kulturalne wypowiedzi, z merytorycznymi argumentami.

Igor

To najwięksi (usunięte przez administratora) w Wałbrzychu

Opinia

Jakim pracodawcą jest MB Agosto? Jak wyglądają warunki w firmie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Opinia

Czy ktoś z Was aktualnie zatrudnionych w MB Agosto mógłby przedstawić konkretnie warunki zatrudnienia jakie mogą zostać zaproponowane nowemu pracownikowi?

Były
@Administrator 23.04.2018 09:47

Nie interesujcie się tą firmą bo szkoda Waszego czasu, MB agosto jak i WTR firmy zostałe zlikwidowane.

kierowcaJanusz
 Opinia

Kiedy dostanę wyrównanie za miesiąc 11. 2017 r. I za 1 styczeń 2018 ? Bartek telefonów od pracowników nie odbiera, trzeba dzwonić z innych numerów. A Dawid jest w porządku. Kierowca

Tak1Nie

Ktoś
 Opinia

Oldboy czyli Dawid.... gdzie w tej firmie masz spedytorow??? W tej firmie nikt nic nie wie, na każde pytanie jest odpowiedź ZARAZ SIE DOWIEM i tak mijają godziny.... A co do płacy to pracujesz a o wypłatę się prosisz... wypłata nie terminowa i na raty!!!!

Tak3Nie

Kierowca
@Ktoś 21.02.2018 08:59

Ewentualnie "już działam. Daj mi chwile"

Tak1Nie

poinformowany
 Opinia

Przyjmują głównie Ukraińców bo mniej im płacą

anonymous
 Opinia

Masz rację, Dawid najgorszy spedytor jakiego znałem.Firma nie płaci na czas, a jak już wypłaci to na raty. Nie polecam.

Tak8Nie

oldboy
 Opinia

Nie zgadzam sie z wpisami poprzedników, Płaca na czas, dobry kontakt ze spedytorami

Boris
 Opinia

Najgorszy w tej firmie jest Dawid. Jest on skrajnie niekompetentny. Wielu kierowców odeszło przez niego z firmy

poinformowany
 Opinia

Zmieniają często siedzibę. Ich nowy adres to: Ul. Gen. Władysława Andersa 126 m. 6 Wałbrzych

Ivan

Firma nie płaci. Kolejny dziadtrans. Nie polecam