Opinie o Schilder Tulips w Stompetoren

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Schilder Tulips. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Schilder Tulips o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schilder Tulips w Stompetoren

Xxx Nowy wpis

Praca nie warta godności człowieka . Bardzo trudno psychicznie tam wytrzymać, jeszcze pan brygadzista tak uroczy człowiek że lepiej omijać tą firmę szerokim łukiem

Czy istnieje możliwość rozwoju w Schilder Tulips?

XxxX Nowy wpis

Oczywiście że istnieje Cały czas będziesz się rozwijać na jak najszybszych obrotach ruchach i nikt tego kompletnie nie doceni , jeszcze wbija ci szpile w plecy ,

YyY

Czemu nie ma tu jakiś świeżych opini , wszystkie prawie są z roku 2020 ? Czy jest ktoś w temacie na bieżąco w tej firmie , ktoś może opowiedzieć jak tam teraz jest i czy warto podjąć się tej pracy ??

,,,
@YyY

Daj spokój szkoda czasu marnować czas zdrowie psychiczne i fizyczne ale jeżeli jesteś robotem to może się okazać że to praca dla Ciebie

Bum Nowy wpis
@YyY

Cyrk na kółkach, to co się tam dzieje to trzeba przeżyć samemu , ciągle w biegu nikomu nic nie pasuje nie ma osób w tej firmie które cie pokieruje jesteś zdany sam na siebie , dobrze się zastanówcie zanim zdecydujecie się na współpracę ????

Czy Schilder Tulips oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Schilder Tulips? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Schilder Tulips?

Byly

Dalej sprzedaje cebulki i kwiaty na czarno do polski żeby mieć za co ludziom płacić za nadgodziny

Zoska

(usunięte przez administratora)..atmosfera pracy cieżka do wytrzymania ale oni muszą go bronić i mówić że on nie jest taki zły bo jakby on odszedł to cała firma przysłowiowo mówiąc leży i (usunięte przez administratora) i jego syn bardzo słabo znają się na tulipanach oni jedynie potrafią bardzo surowo oceniać. Ogólnie moje podsumowanie jest takie że nie powinien nikt z rodziny pracować w firmie i patrzeć ludziom na ręce i oczywiście na stanowisko kierownicze zatrudnić kogoś z podejściem i kulturą do ludzi. Pozdrawiam

Niezadowolony
@Zoska

Zawsze go siostra z szwagrem kryli a teraz Kinga a on się znęca nad ludźmi

Co Ty gadasz? Pracowałaś albo pracujesz teraz z Panem G? To co piszesz to jest jakiś absurd! Taka jesteś hop do przodu to się z nim zamień i zobaczysz jak to jest. Kiedy wszystko jest na Twoje głowie, że trzeba być w 10 miejscach na raz. Teraz od kiedy nie mam "najsłynniejszej" to jest inny człowiek.

Z
@Zoska

Dlaczego dajecie się tak poniżać przez pan G w holandi jest dużo polskich prawników którzy się za niego zabiorom i jest to za darmo mogę wysłać wam namiary

@Z

Bardzo proszę o podanie numeru do tego prawnika wszystkim którzy pisza tak o kimś że ktoś kogoś poniza itp będą się z tego tłumaczyć i niech udowodniła że tak jest a nie piszą takich bzdur bo tutaj nikt nikogo nie poniza i ludzie którzy tu są nikt tak nie uważa ludzie zastanówcie się popatrzcie na firmy w których pracujecie czy tak kolorowo jest chyba nie bo nie słyszałem żeby w jakiejś firmie w Holandii ktoś wystawiał ocenę na 5 a piszą to ludzie którzy tylko to potrafią się

@Niezadowolony

Nigdy go nie kryla siostra że szwagrem bzdury bo niby przed czym piszecie bzdury jakich mało i wogule co wy możecie wiedzieć a zneca się pierwsze słyszę przyjedź zobacz i przeczytaj sobie w słowniku ctz znęcanie się śmieszne

@Anonim

Ile razy rzucał skrzynkami kluczami i co miał pod rękom i darł się po ludziach używając słów na k i Ch . Latem jak wyzywał pana k przy sortowaniu małych cebulek od (usunięte przez administratora) itp

K
@M

Wiesz co każdy jest inny każdy wyraża swoją zlosc inaczej jak się psuje sto razy sami wiecie ile razy się psulo i nigdy nikogo nie wyzwal od k i Ch i nie uderzył tymi skrzynkami a k i Ch tylko używal ich jako przecinek ciekawe jak ty byś miala robić to co on i dużo roboty jak byś się zachowała a wogule że starych ludzi każdy go znał i wy też powinniście wiedzieć bo krzywdy wam nie robił i to nie jest znęcanie a co do (usunięte przez administratora)to wszyscy wiedzą że starych ludzi żeby tylko się wymigac ze sprzątania i nie robił tego co mu kazano więc skończ pisać te (usunięte przez administratora) bo możemy tak pisać w nieskończoność.

K

Wiesz co wymyślać to ty sobie możesz i znecac się tam gdzie jesteś odpieprz się od tej firmy i od ludzi zajmij(usunięte przez administratora)

Alicja

Forum jest raczej anonimowe, więc dociekania, kto co napisał, są trochę bezcelowe. Może napiszesz coś o pracy w Schilder? Ludzie wchodzą na forum, żeby dowiedzieć się, jak się tam pracuje, więc bardzo by to pomogło. Czy pracownicy są traktowani z szacunkiem?

O
@Zoska

Najgorsza firma tulipanowa ludzi wykorzystujom na maksa cały czas czeba zasuwać na pełnych obrotach ale żeby zapłacić pracownikom godne pieniądze to płaca grosze i myślą ze za nadgodziny płaca na czarno to ludzie będą siedzieć cicho to jest ponirzanie Polaków

@Alicja

Tu nikt nie wie co to jest szacunek do pracownika

Jak szefostwo w Schilder Tulips traktuje ludzi?

Jak robola z polski masz pracować od rana do nocy

Czy w Schilder Tulips zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Jakie umowy w połowie pracujesz na czarno

Ciężko jest w systemie 12/12 w Schilder Tulips?

W jakim systemie zaczynamy prace o 7 rano a kiedy skończymy nigdy nie wiadomo czy o 17 czy o 23 lub jeszcze później

Możecie powiedzieć jak jest teraz w tej firmie i co za ludzie tam pracują ile płaca jakie mieszkanie

Czy pracodawca Schilder Tulips organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Nigdy nie było żadnych szkoleń masz robić najlepiej za trzech i 7 dni w tygodniu po 15 godzin . Za wszystkie nadgodziny płaci na czarno na koniec sezonu

Czy w Schilder Tulips są szkolenia zewnętrzne?

Aż tak złe w tej firmie to dobrze ze nie pojechałem tam

Wkurzona

Może byśmy wszyscy się zbuntowali wkońcu a nie tylko przytakujemy co ta dziewczyna nam nakazuje! Powiedzmy że chcemy lepiej zarabiać to jest bardzo ważna kwestia !!!/nasza stawka na godzine i te nowe mieszkania widać że robione najtańszym kosztem jak dla szpitala powiedzmy szczerze POWINNY BYĆ DARMOWE ! Żeby człowiek coś mógł zarobić a nie siedzieć jak w szpitalu za pieniądze jak w 5* hotelu!

@Wkurzona

Za dużo lizusów i wazeliniarzy a napewno nie wszyscy będą płacić domyśl się kto

R
@M

Jak w obozie ta firma to porażka zarabiamy nic obiecywali dużo godzin a teraz tyle kasy za te budę

@R

Bo to tak jest ci co więcej zarabiają i się tu panoszą udają ze są kimś więcej mieszkają za darmo a reszta musi za to płacić żeby się kasa zgadzała postawmy się !!!!

Tk

Wiecie co to nie jest portal o obrażaniu kogoś piszcie jak się pracuje i o pracy a nie o obrażaniu ja uważam że praca jest spoko i szefostwo tutaj jest spoko można się dogadać a wy jak uważacie inaczej to zmieńcie zakład pracy nikt nikogo nie trzyma na siłę i powiem wam że pracowałem w innych firmach i mam porównanie tak dogadać się jak tutaj to nigdzie nie było bo kary były itp. I wszyscy szybciej wylatywali więc przestańcie narzekać bo widząc ludzi jak niektórzy pracują to sam bym ich wyrzucil i to na kopach a przeważnie jest tak że piszą to ludzie właśnie tego pokroju ktorzy zmieniają prace bo nigdzie ich nie chcą bo takie podejście mają do pracy tylko aby ściemnić i udawać że wszystko jest ok i że nikt nic nie widzi.

Ppp
@Tk

Ty chyba nie wiesz co piszesz inne firmy przy tej to złoto a ta firma to (usunięte przez administratora) I co do kar? Kto ostatnio straszył karami że nadgodziny nie będą wypłacane jak ludzie zjadą a to przeciez norma na tej firmie te albo (usunięte przez administratora) od świtu do nocy albo mało godzin nie potrafią zapewnić żadnej stabilizacji godzinowej !!! Przykre jest że tak usilne chcesz zmienić zdanie o tej firmie wypisując tu (usunięte przez administratora) i nieprawde prosiaczku.

Kinga
@Ppp

Kinga jestem, nie prosiaczek ???? Pozwole się włączyć w waszą rozmowę. Prosze nie wprowadzaj ludzi w błąd. Nadgodziny nie wypłacane? Ludzie od momentu kiedy powiedzą, że zjeżdżają mają przepracować jeszcze minimum tydzień (choc I tak zazwyczaj mogą jechac szybciej). Podać Ci przykłady po imieniu? To jest to co zostało powiedziane przez Sanne. Byłeś tam to na pewno słyszałeś wyraźnie. Jeżeli chceaz napisac o pracy to pisz śmiało co tylko masz ochotę. Nie masz jednak prawa obrażać nikogo w internecie tylko dlatego, ze WYDAJE ci się, że jesteś tutaj anonimowy. Więc prosze skończ wyzywać mnie na forum publicznym tylko podejdź i powiedz mi to w oczy bo z tego co wnioskuje razem pracujemy.

Ra
@Kinga

Tylko tyle potraficie straszyć wszystkich to norma na tej firmie straszyć kłamać i karać i nie płacić za nad godziny

Kinga
@Ra

Podaj mi imie kogokolwiek komu nie zostały wypłacone nadgodziny. Podaj mi przykład kiedy ktokolwiek został za cokolwiek ukarany. Jedyne co potrafisz Ty to obrażać na internecie osoby, z którymi na codzień pracujesz udając dobrego kolegę z pracy. Straszyć nikogo niczym nie muszę ponieważ nikt tutaj za karę nie pracuje. Jednak nie pozwolę dłużej obrażać się i poniżać na forum publicznym. Więc polecam Ci poszukać odpowiednich paragrafów na te rzeczy, które tutaj wypisujesz o mnie i o innych ludziach. Gwarantuje Ci, że znajdziesz nie jeden. 212 k.k. i 216 k.k. Przeczytaj i zastanów się dwa razy zanim znów napiszesz o kimś, że jest wkur******** prosiakiem do wyeliminowania.

Ra
@Kinga

Gdzie te godziny które obiecywaliście mieliśmy zarabiać kokosy i kto tu okłamuje ludzi

Zgrana

To nie wiadomo co ma imię i nie masz prawa tak pisać obrażać kogoś bo nie wiadomo co to ty jesteś i wazelinę masz zawsze przy sobie bo musisz(usunięte przez administratora) żeby tu być i jeszcze raz obrazisz kogoś to obsmarujemy cię tak że hej bo ideałem to ty nie jesteś i tepa strzała jak nie rozumiesz sytuacji

Stara

Wydaje mi się że w tej firmie poprostu brakuje Pani E.w.y i Pana T.o.m.k.a. Przyznajmy wszyscy rację że tego duetu bardzo wszystki brakuje a najbardziej K.o.r.i.n.i.e i J.a.n.k.o.w.i którzy nie znają się się na tym wszystki tak dobrze. Pan T.o.m.e.k odpowiedzialny doświadczony i rozsądny człowiek i Pani E.w.a inteligentna kobieta która poyrafiła trzymać dyscyplię, mimo tego i tak była bardzo lubiana i szanowana tak jak pan T.o.m.e.k który potrafił zawsze zażartować i był zawsze uśmiechnięty. Pozdrawiam Was . Ps. Szkoda że do rządzenia teraz pcha się ktoś obcy i nie mający pojęcia o niczym nie znam osobiście tej dziewczyny ale słyszałm wiele i współczóje!! Buzii dla was pracownicy i pozdrawiam stara pracownica!

Em
@Stara

Janek, który jest właścicielem firmy i od młodziaka robi w tulipanach nie zna się na tulipanach tak jak jego były pracownik T.o.m.e.k. ,który puszczał stoły? Sane i Bart dzieci Janka, którzy teraz zarządzają i siedzą od dzieciaka w tulipanach są obcymi, którzy się nie znają na rzeczy?? Pani E i pan T tak bardzo lubiani, jak w komentarzach widać? No to faktycznie bardzo lubiani... Tylko za głowę się złapać zostaje na te (usunięte przez administratora) co tutaj przeczytać można. Ja tam byłem i po angielsku mówiłem wiec i z Jankiem gadałem i z T i E swoje tez przeżyłem. I jeszcze kiedyś na pewno tam wrócę byleby T i E już nigdy w życiu nigdzie nie spotkać.

Abc
@Stara

Także się podpisuje, E,wa i To,mek super!!! Pozdrawiamy gorąco

@Abc

Dzięki zawsze możecie zacząć pracować u mnie macie numer telefonu dzwońcie

Anonimowy

Praca sama w sobie jest naprawdę OK Ludzie no cóż wszędzie jednakowo każdemu nie dogodzisz Jednak trochę szacunku między sobą by się przydało "szanujmy się nawzajem" jesteśmy dorośli nie przedszkole Jedna wielka parodia jest wielka tajemnica do której się pracuje tak nie powinno być ponieważ mają plan do wykonania na każdy dzień Warunki mieszkaniowe ani szał ani tragedia Jeśli komuś nie odpowiada niech szuka ale wszędzie jeden cyrk

Byłam widziałam poracha

Dziewczyna mówi nam że będziemy mieć prawie prawie (usunięte przez administratora)na godz. ale można dobrze zarobić bo jest dużo godzin. To do jasnej (usunięte przez administratora)ja się pytam czy to jest kara że będzie dużo godz.????(usunięte przez administratora)!Ludzie nie dajcie się ogłupić!!!!(usunięte przez administratora)! W każdej firmnie tulipanowej jest dużo godzin!A w takich firmach doceniając pracowników powinno się mieć 11 e\h pracodawca by nie zbiedniał stać go na to ale jak się jest (usunięte przez administratora) Ps. Najśmieszniejsze jest to że niektórzy ludzie którzy tam są cieszą się z tej pracy, są to naiwni ludzie którzy nie mają pojęcia jak są (usunięte przez administratora)

@Byłam widziałam poracha

Dużo godzin a potem płaci na czarno kiedyś każdy będzie miał problem z podatkowym

B
@P

Traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) już wszędzie na tulipanach płaca 10 euro na rękę i ludzie mieszkają w super mieszkaniach

@Byłam widziałam poracha

To co robisz tej firmie jak ci tak źle?Jak Cie (usunięte przez administratora) Powinnaś się cieszy że, potrafią zapewnić stabilność godzinowa, w agencjach możesz tego nie mieć. ? Trzymają Cie tam na siłę? Znajdź sobie lepsze pracę lepszych ludzi. Bo raczej w żadnej firmie nie jest tak kolorowo. Zawistna to jesteś Ty bo (usunięte przez administratora) takie rzeczy tu na forum ciekawo czy na żywo też byś powiedziała co myślisz. Cwaniakiem to może być każdy z nas ja, Ty i nawet kolejna osoba. Jesteś tu anonimowo możesz wygłosić swoją opinię która, jest prawda a nie zakłamanym oszcserstwem. Wydajesz opinie bo ktoś Ci na nadepną na odcisk. Albo chcesz się zemścić, ale to nie działa tak. Dobra rada jak ci źle to tam nie pracuj.

Byłam. Pracowałam. 3 razy na nie. Warunki? Okropne aczkolwiek tłumaczyłam sobie tym ze trzeba wytrzymac bo nie przyjechałam tam odpoczywać ale zarabiać pieniądze natomiast ludzie? Okropni. Nie do wytrzymania. Zawiść. Jeden drugiemu robi na złość. Nigdy więcej. Nie polecam. Nie dajcie się wykorzystywać. Jak stracą pracowników może docenią.

@Anonim

Możesz powiedzieć coś więcej na temat ludzi i pracy w tej firmie bo się tam wybieram

@M

Praca sama w sobie fajna ale ludzie na każdym kroku walą docinki i podkładają świnie:) taka jest prawda i tego się nie ukryje

To kto tam pracuje co to za ludzie

Niezadowolony

Praca sama w sobie może by nie była zła, ale raczej nikt nie będzie pracowała w takich warunkach i tym bardziej za 8.70 e. Pracodawca daje dużo godzin, ale za te godziny płaci tyle samo nawet kiedy się pracuje w sobotę i w niedziele. Mieszkanie o ile można nazwać to mieszkaniem to zwykła holenderska buda, która jest ocieplona słoma.tak dobrze czytacie jest obłorzona słomą. Serio szefa stać tylko na to? Przecież to jest jedna wielka porażka, dla niego i dla tych ludzi. Wstyd.!!!

N
@Niezadowolony

To Ukraińcy więcej majom na godzinę a co z tych godzin jeżeli niema czasu na nic i wypłaca na czarno

Zostaw merytoryczną opinię o Schilder Tulips - Stompetoren

• Jak się pracuje w Schilder Tulips?

Zobacz opinie na temat firmy Schilder Tulips tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Schilder Tulips?

Schilder Tulips