Agros B.V

Alkmaar

Opinie o Agros B.V

lecho
użytkownik zarejestrowany

Witam serdecznie. Pracowałem kiedyś , dawniej w podobnej firmie, tj. w tej samej branży , jednak firma padła. Teraz chętnie bym do niej wrócił , bo sprawiała mi dużo satysfakcji, a mam na to szanse w tej firmie.

Marek

Ja takze pracowałem dla Agros dla odz.Alkmaar i Amsterdam zgadzm sie z ziomalem i potwirrdzam jego opinie .jesli maja prace to naprawde jest to solidne biuro i straja sie jak stracisz nie z swojego powodu zapewnic inna nie olewaja cie !Ludzi z Agrosu znam osobiscie sa OK!! pracowalem w NL i Be od 2006 przez rozne nl uitzend.ale to biuro polecam jest zaufane i rzetelne!

ziomal

Ja pracowałem w AGROS 3 lata temu i nie narzekam. Nie wiem jak teraz, ale personel był holenderski, no i pełna kultura. Pracowłem też przez ADR Uitzendgroep B.V.- pomocnicy(pięknie nazwani koordynatorami) to polacy!!!! hołota, c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y, mają w (usunięte przez administratora)pracownika,który na nich zarabia.ODRADZAM adr. Nie naciągnijcie się ludzie.Omijać z daleka to wrócą do Polski a za 1500zł wrócą do rzeczywistości.Trzymajcie się z daleka od ADR w Holandii.

mimowolny

płacą na czas jest oki.

mimowolny

ja działam za 7 netto przy miesie,zobaczymy co dalej....

DANY

Jako s[awacz mam 6 euro netto na godzine reszte sobie dopiszcie

Zostaw opinię o Agros B.V - Alkmaar

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agros B.V