Select Uitzendbureau B.V.

3.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Select Uitzendbureau B.V.

Patrycja Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.
Kandydat

Witam, czy ta agencja w okresie zimowym (listopad-grudzień) oferuje prace - tzw akcje? Szukamy z partnerem pracy na okres 6-7 tygodni w tym okresie i polecono nam tę agencję, może ktoś z poprzednich lat był i może w tym roku również będzie możliwość jakiegoś wyjazdu wiec za każdą informacje dziękuje :)

Pytanie Nowy wpis

Czy Select Uitzendbureau B.V. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Dawid Nowy wpis
@Pytanie

Oczywiscie ze tak, w zaleznosci od potrzeb pracodawcy i pracownika. Za kazdym razem rozpartujemy taka sprawe indywidualnie

Emilia Laskowska Nowy wpis

Witam wszystkich. Chcialam tez dodać cos od siebie. Jestem a w sumie byłam pracownikiem Selectu od 2016 roku. Zwiedziłam kilka firm gdzie bywały zle i dobre atmosfery. Wydaje mi się ze opinia Selectu jako dobre biuro to za mało powiedziane. Jestem bardzo zadowolona ze moglam współpracować z tym biurem. W tym trudnym okresie COVIDOWYM również nie mogłam narzekać na brak pracy. Jeśli chodzi o koordynatorów: jak każdy maja swoje obowiązki i nie zawsze są w stanie odebrać każdy telefon, ale starają się oddzwonić. Szefostwo: Jeśli chodzi o Dawida, zawsze mialam z nim dobry kontakt, jest osoba bardzo pomocna i zawsze doradzi i stoi po stronie pracownika. Darek : znam go za nim został Dyrektorem, bardzo sympatyczny, pomocny, zawsze na stanowisku gotowy do pomocy. Nie rozumiem ludzi którzy narzekają na brak zainteresowania pracownikiem, ja nigdy tego nie odczułam. Ludzie którzy dają negatywne opinie myla się, jak każdy wyobrażali sobie kokosy, pieniądze które rosna na drzewach, nie ma nic za darmo, jeśli chcesz pracować to będziesz pracował. Za siedzenie, imprezowanie i za dziwne widzimisię nie dostaniesz pieniędzy. Każda firma ma swoje wytyczne których trzeba się trzymać. Jeśli kiedykolwiek powinie mi się noga napewno wrócę do Selectu. Polecam każdemu. Pozdrawiam cala załogę ????

Czy w obrębie jednego działu w Select Uitzendbureau B.V. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Łukasz Czech

Polecam firmę Select !!! Nigdy nie mieliśmy z nią problemu Ja i moja kobieta ! Służą pomocą i są pod telefonem i nigdy ni było problemu ! Są rzetelni i zawsze tygodniówki wypłacane są w terminie ! Tak samo sprawy np. wystawienie zaświadczenia lub innych potrzebnych dokumentów i papierków są załatwiane bez problemów ! Polecam i pozdrawiam ! Łukasz Czech

Miriam

@Pracownik. nie ma w ogóle wsparcia od koordynatorów?

Pracodawca

@Miriam

oczywiscie ze jest wsparcie koordynatorow

Dawid
@Miriam

O jakim wsparciu mowa

Urszula
@Dawid

O pomoc koordynatorów, którzy przez telefon pomogą uporać się pracownikowi ze sprawami dojazdu, zakwaterowania i ubezpieczenia. Czy Ty jako pracownik korzystałeś z pośrednictwa Select Uitzendbureau? Jeśli tak, to napisz proszę szczegółowo, jak to wyglądało w Twoim przypadku. Po właśnie istnieje to forum.

Pracownik.

Nie polecam agencji. Zero zainteresowania pracownikami, koordynatorzy nie odbierają telefonów i nie odpisują na wiadomości, całkowity brak kompetencji.(usunięte przez administratora) Odradzam współpracy z ta agencja.

Nie polecam agencji. Po pierwsze całkowity brak kompetencji w tym co robią. Zero zainteresowania pracownikami, kroją jak tylko się da(usunięte przez administratora) Jeden wielki bajzel. Odradzam współpracy z ta agencja.

Marlena

Bardzo dziękuje Pani Marcelinie z biura Select, która bardzo mi pomogła. Wyjaśniła to czego nie wiedziałam i wytłumaczyła co nie było dla mnie jasne na solarisie. Dziękuje i pozdrawiam :)

szalonyyyyyy

Witam, wybieram sie przez tą agencje na zbiór pieczarek. Jak ta praca przy zbiorach wygląda? Jakie sa warunki zakwaterowania ?

Xxx

Pracuje ponad 4 lata w tej agencji i jest ok. Jeśli zdarzy się jakiś problem to zawsze ktoś pomoże. Nie mam na co narzekać

Nik

Hej! Czy ktoś się wybiera do Holandii przez tę agencję do pracy w najbliższym czasie?? Ja planuję a w większej ilości osób zawsze raźniej

Hey
@Nik

Ja sie wybieram, poczatkiem czerwca.

Jacek

Pracowałem prawie 4 lata dla tej agencji. Ogólna opinia z mojej strony raczej pozytywna. Pieniądze zawsze były wypłacane, czasem z poślizgiem, ale tutaj raczej wina była miejsca gdzie pracowałem niż agencji. Jeden zasadniczy minus wg. mnie to kompetencje osób zatrudnionych w biurze, z czym nie dzwonisz to w 90% słyszysz dzwon do Dawida. Wspolprace zakończyłem z racji koronakryzysu ale myślę że jak mi przyjdzie szukać czegoś na nowo to na pewno zgłoszę się spowrotem.

xxxx

Ktoś się wybiera na sprzątanie domków letniskowych do Texel ?

Iza
@xxxx

Też jestem tego ciekawa. Oby znalazły się tu jeszcze jakieś osoby, które w najbliższym czasie rozpoczynają pracę za pośrednictwem Select Uitzendbureau. Słyszałam, że agencja pomaga pracownikom zorganizować transport do Holandii i z powrotem. W razie potrzeby oferują zakwaterowanie i transport do pracy. A wiesz może, co z dostępem do opieki medycznej na miejscu? Też mogą je zapewnić?

xxxx

Ktoś się wybiera na sprzątanie domków letniskowych na wyspę Texel ?

As

Część jeśli chodzi o biuro Select to bardzo dobre moi znajomi pracują tutaj dlugo ja też a uwierzcie mi że opinie źle stawiają ludzie co nie chodzili do pracy lub pili alkohol ściemniali lub przyjechali na 3 tyg. Bo nie chciało im się pracować. Wypłaty zawsze są tylko jak tu długo jestem ludziom się pracować nie chce dziękuję tyle z mojej strony.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Dawid
@Pytanie

Oczywiscie ze tak

Nikaaa
@Dawid

Witam mam pytanie jak jest z pracą w Plantrend stroiki?

Domkaa

Hey. Chcę się dowiedzieć na temat pracy w uitznendbureau? Bo mam jechać w środę. I czy ktoś też tam jedzie?

TomTom

pracowałem na sortowaniu cebulek kilka miesięcy. pracowałem, zarabiałem i wszystko było ok. wszystko było zgodne z tym co usłyszałem przed przyjazdem. żadnych nieprzyjemnych niespodzianek, zmiany warunków pracy itp. teraz jestem w Pl ale jeszcze tam wróce. polecam z czystym sumieniem.

LegiaWarszawa1916

Gorąco polecam pracę przez firmę Select ,wypłata zawsze na czas koordynator nawet jak nie odbiera to zawsze oddzwania, zakwaterowanie na wysokich standardach, odkąd nie ma koordynatora Tomka to mają trochę bałaganu i nie wszystko ogarniają ale się starają i to pewnie kwestia czasu zanim to uporządkują ale nie mam zastrzeżeń do tej firmy i polecam z całego serducha. Niestety musiałam zjechać do Polski ale będę chciała wrócić tam jak najszybciej.

Gaszpar
@LegiaWarszawa1916

Siemanko ; ) .. mógł bym Cie prosić o kontakt na meila? Potrzebuje małej porady kacper.c@pisz.to ( L )

Zostaw merytoryczną opinię o Select Uitzendbureau B.V. - Uitgeest

Select Uitzendbureau B.V.