Opinie o mit-uns GmbH Personaldienstleistungen w Ingolstadt

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie mit-uns GmbH Personaldienstleistungen. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w mit-uns GmbH Personaldienstleistungen na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o mit-uns GmbH Personaldienstleistungen w Ingolstadt

RoberM

Dzień dobey proszę o opinie pracy w Miechelu przy produkcji części samochodowych, mam tam jechać do pracy i po przeczytanych komentarzach nie wiem czego się spodziewać, w sprawach umowy kontaktuje się z Panią MAlinowską, jest ktoś w stanie coś podpowiedzieć ?

@Grześ, bardzo ciężko cokolwiek zrozumieć z Twojego komentarza. Napisz proszę, co dokładnie masz na myśli. Jakie dostrzegasz wady pracy w firmie Mit-uns? Co możesz powiedzieć na temat oferowanej umowy? Znajdą się też na forum inne osoby zatrudnione u tego pracodawcy? Jaka jest wasza opinia? Widzę również że poniżej jest wiele komentarzy zawierających obraźliwe sformułowania. Rozumiem, że możecie być niezadowoleni z warunków firmy, ale to nie uprawnia Was do zamieszczania takich treści na forum publicznym! Zachęcam do formułowania swoich uwag w kulturalny i merytoryczny sposób, gdyż komentarze wulgarne czy obraźliwe mogą być usunięte z forum.

smia

uwazajcie na nich daja do podpisu papierek ze sie zrzekasz praw pracowniczych niczego nie podpisujcie nic przy wypowiedzeniu firma nierzetelna ostrzegam kaza chodzic na probe za darmo do zakładow pracy uwazajcie ostrzegam

Lisek

Witam! Czy jest ktoś kto wie coś o tej firmie bo proponowali mi pracę? Bardzo proszę o jakieś opinię.....

Pan zły
@Lisek

Witam! Jak najbardziej odradzam pracę przez pod firmę mit-uns to jedna wielka banda oszustów. Co innego mówią przez przez telefon a co innego zastaje się na miejscu. Wypłata 1000 euro i nie ważne czy robisz na 3 zmiany czy 4 brgadówki wypłaty wynoszą 1000 euro. Mi i mojemu chłopakowi powiedzieli że będziemy mieszkac sami że są bysu którymi będziemy jeździć do pracy mówiono nam że będziemy na czysto zarabiać 1500 euro netto. Powiedziano nam jeszcze że nie musimy znac języka niemieckiego bo na miejscu jest Polski koordynator a tak naprawde nikogo takiego nie ma. Do pracy mamy w jedną stronę 23 km a na umowie mamy napisane 0 km i że nie dojeżdżamy własnym autem. Tak naprawdę to co oni mowią przez telefon to jest jedna wielka bujda którą ludziom wciskają żeby tylko ściągnąć do pracy. Umowę dają śmieciową do podpisania. Jeśli tą ofertę pracy dostałeś od P. A Malinowskiej to nie wierz jej w żadne słowo które ona mówi bo ta Pani kłamie.

Szczera!
@Lisek

Dokładnie, zgadzam się z osobą wyżej. Firma Mit-Uns to oszuści, co innego mówi Pani, która oferuję pracę, co innego Pani w biurze a w rzeczywistości jest totalna katastrofa. Mieszkanie to tragedia, brak internetu, pranie u Pani, która chyba nie używa proszku, płatne. Co do wypłaty, także mieliśmy oferowane 1500 euro na rękę plus dieta 20 a wyszło nam ledwo1000. Polski koordynator? Nigdy go na oczy nie widziałam a prosząc Panią Agnieszkę M.o pomoc można usłyszeć to, że jesteśmy dorośli i powinniśmy sobie sami radzić Ta Pani dużo mówi a mało robi. Busy może i jeżdżą ale uzyskać od kogoś z tej firmy jakieś informacje to istny cud. Wszystko jest ładnie, pięknie dopóki nie przyjedziesz na miejsce. Szczerze odradzam i nie polecam tej firmy!!!!

Andrzej Sowul
@Szczera!

Witam wszystkich to prawda ta firma to banda oszustów ładnie gadanie przez telefon a kłamią Malinowska muwiła że Bendę mieszkał w Hotelu a to dom bez adresu na zadupiu autobusem musiałem mieszkać 3miesioce pracowałem źle się poczuł en 1dzień kranika wziąłem to z pracy Hofmann mnie zwolniła zato oni sami umowę na 6miesiecy a nogi z pierwszym zdaniem zwolnić umowa jest pic na wodę kompletna lipa tak ludzi oszukują z malinowsko ona ludzi nagrania z Polski do Szwabów za mieszkanie 600euro liczyła za jedne uszko a w pokoju 4uszka nie trzeba pracować 10durni ile grosza majo mi wychodziło700euro i jakieś forszust zaliczki których nie brałem to policja powinna żabich siewziosć zaoszustów (usunięte przez administratora) im w (usunięte przez administratora) na drugim ścięcie odadzo złodzieji. 2X

Grzegorz
@Andrzej Sowul

To (usunięte przez administratora) nie polecam firmy mit-uns 600euro zamieszkanie biorą w pokoju mieszka się po cztery osoby zarabiasz 1600 zamieszkanie biorą 600euro od osoby 200euro na życie zostaje 800euro jak skromnie żyjesz Pani (usunięte przez administratora)ludzi z internetu do tej pracy ściąga ma dobre gadane a umowę podpisujesz z Panią (usunięte przez administratora) pracujesz w smia uważajcie na tych oszustów ostrzegam

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie mit-uns GmbH Personaldienstleistungen? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Pracownik Montażu Okien
Hrappka.pl
logo firmy Kierowca kat. C
Profesjonalny kierowca
logo firmy Spawacz gazowy, tlenowo-paliwowy
Arcon Personalservice GmbH

Zostaw merytoryczną opinię o mit-uns GmbH Personaldienstleistungen - Ingolstadt

• Jak się pracuje w mit-uns GmbH Personaldienstleistungen?

Zobacz opinie na temat firmy mit-uns GmbH Personaldienstleistungen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w mit-uns GmbH Personaldienstleistungen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

mit-uns GmbH Personaldienstleistungen
2.1/5 Na podstawie 9 ocen.

mit-uns GmbH Personaldienstleistungen