Opinie o DRUKPOINT s.c. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy DRUKPOINT s.c.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w DRUKPOINT s.c. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja reklamy - produkcja ulotek, katalogów i wizytówek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DRUKPOINT s.c. w Warszawa

Iza

Na stronie internetowej firmy nie znalazłam żadnych ofert pracy, czy wiecie coś o trwających rekrutacjach? Może firma obecnie nikogo nie zatrudnia, a pracownicy zostają na długi czas? Wasze wcześniejsze komentarze często były negatywne, może zaszły jakieś zmiany, które byście ocenili na plus? Jak wygląda kwestia umów oraz dodatków pozapłacowych?

Robert

Dużo się nauczyłem. Roboty sporo, ale codziennie coś nowego. Człowiek przynajmniej się nie nudzi. Spoko ludzie pracują. Kasa spora i co najważniejsze,zawsze na czas. polecam.

xxx
@Robert

dla kogoś po szkole/ w trakcie szkoły może i można się czegoś tam nauczyć. Ale generalnie pracowników traktuje się tu jak śmieci a raczej jak niewolników z którymi można robić to co się chce i manipulować nimi tak jak się chce, wtrącając się jednocześnie w ich życie prywatne. Mam nadzieje że trafi kiedyś kosa na kamień i zrobią z tym pracodawcą to na co zasługuje. Łamią wszystkie możliwe przepisy prawa pracy i wszystkich możliwych kodeksów i świetnie potrafią zamieść wszystko pod dywan. Dzieją się tam cuda. Dziwie się że do tej pory ta spółka działa i pracownicy aktualni jak i byli siedzą cicho - ale zastraszanie nie zna granic. MOBING na każdym kroku.

Ccc
@xxx

Potwierdzam

exempoja

300 zł na umowie zlecenie, reszta na czarno do ręki. SKANDAL!

firma
@exempoja

To chyba jakieś nieporozumienie. Wszyscy pracownicy pracujący na stałe, mają umowę o pracę.

xxx
@firma

czyżby ?

Zbigniew

@Robert, Twoja opinia wniosła dużo informacji o firmie. Wnioskuję z tego co piszesz , że jesteś zadowolony z atmosfery w pracy, a także wynagrodzenia. Czy mógłbyś dodać, czy pracodawca przewidział dla pracowników bonusy w postaci premii, pakietu socjalnego, kursów i szkoleń zawodowych? Jakie umowy o pracę oferuje pracodawca? Jest to istotna informacja przy podejmowaniu zatrudnienia.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie DRUKPOINT s.c.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Rafał

Miło wspominam pracę u nich. Pracowałem w kilku innych firmach wcześniej, też było ok, ale atmosfera tutaj była najlepsza. Miło się przychodziło do pracy. Niestety musiałem puścić szeregi, mam nadzieję że kiedyś powrócę. Dzięki za wszystko i pozdrowienia dla całej ekipy a zwłaszcza dla Pięknej!!!! Rafał

Marysia

Kilka dni temu drukpoint zrobił dla mnie coś, co było moim zdaniem niemożliwe. Na butelce wina napisali mi jakąś maszyną życzenia na ślub, bardzo byłam zadowolona, tzn jestem :-) polecam ich.

eks laska

Pracowałam tam kiedyś, z pewnych powodów jednak musiałam zakończyć pracę. Nauczyłam się dużo a na koniec miło byłam zaskoczona. Dostałam kasę za urlop i zapewnienie stanowiska gdybym chciała wrócić. Miło było pracować w takiej atmosferze. Paweł, najbardziej z Tobą ;-) gdy tylko będę potrzebować jakąś kopię zapewne was odwiedzę. Pozdrowionka.

były

ktoś wyżej napisał: DRUKPOINT to taki mały przystanek w drodze do dalszej kariery poligrafa, nauczyć się można podstaw, cyfry nie są skomplikowane i każdy je obsłuży. Zgodzę się w 100%. Pracowałem tam kilka lat - przyszedłem po szkole, niewiele umiałem. Miałem do wyboru Copy General albo Drukpoint. Wybrałem Drukpoint z uwagi na kolegę, który pracuje tam do dziś. Teraz śmiało mogę powiedzieć, że wszystkiego czego nauczyłem się z komputerami, projektowaniem, drukiem - nauczyłem się tam. Najlepsza nauka to rzucenie na głęboka wodę - od razdu do obsługi klientów, zamówień. Wiadomo, jak wszędzie są problemy, ale generalnie spokój w pracy, nikt ni ślęczy nad uchem i nie goni - raczej kązdy wie co ma robić. Minusem, na pewno dużo pracy - ale to też świadczy o tym, że firma dobra i klienci walą drzwiami i oknami. Plusem to to, że kiedy chciałem, miałem wolne. No i najważniejsze, teraz pracuję na swoim:) Projektuję i czasami drukuję w Drukppoincie. Generalnie polecam na swoją pierwszą, drugą pracę.

hit

Niestety, nie mam dobrej opinii na temat tej firmy. Szybciej by wymieniać co było nie tak, niż znajdować pozytywne aspekty. Postanowiłem zatem zrobić listę plusów i minusów pracy w Drukpoint. Plusy: -Lokalizacja -Czasem dogodne ustalanie grafiku -Niektórzy naprawde porządni pracownicy Minusy: -Brak toalety na jednym z punktów, pracownicy zmuszeni są wypróżniać się w pobliskim hotelu. -W prawie każdy miesiąc grafik układany był tak iż trzeba było pracować do 14 dni pod rząd. -Wypłata nie zawsze była wydawana terminowo. Nie była również adekwatna do ilości pracy jaką wykonywaliśmy, biorąc pod uwagę ogólne zarobki w danym zawodzie. -Wiecznie zbyt mała liczba pracowników. Zmuszani byliśmy do robienia za trzech. (Jednoczesna obsługa klientów, realizacja zamówień w terminie, kontakt z klientem mailowy, oraz telefoniczny na bieżąco, niekiedy nawet dostarczanie zamówień podczas, gdy firma ma w posiadaniu dostawce. Wszystko to będąc samemu na zmianie, bądź z niewielką pomocą osoby nowej, która dopiero się uczy) -Schody na jednym z punktów prowadzące do wyższego piętra bardziej przypominają drabinę. W dodatku są niestabilne i każdy z pracowników przynjamniej raz z nich spadł -Brak dostaw wody pitnej, nawet w największe upały -Brak klimatyzacji podczas upałów, kiedy temperatura wewnątrz sięgała nieraz 40 stopni za sprawą pracujących maszyn -Gilotyna tnie krzywo, nie posiada żadnych zabezpieczeń w dodatku wielokrotnie raziła prądem ponieważ uszkodzone kable, łączące ją z gniazdkiem były zwyczajnie podklejone taśmą firmową zamiast izolacyjnej. -Realizacja zamówień offsetowych w drukarni cyfrowej, przez co maszyny ulegały częstym awariom. -Przyjmowanie zamówień na nierealne terminy, zmuszanie pracowników do przekraczania barier swoich możliwości i stawania przed odpowiedzialnością w przypad

Łysek z pokładu Idy

To, że w tej firmie jest coraz większa rotacja, warto napisać pierwszą opinie.. + płacą w terminie, + pieniądze, jak wiadomo, na "dzisiejsze czasy" w miarę spoko + możliwość wyrobienia sporo nadgodzin, tym samym zarobienia dużo więcej + ścisłe centrum warszawy + bardzo fajni pracownicy, są wyjątki oczywiście + szefostwo, przynajmniej jeden z nich zna się na rzeczy i jest w porządku + kierownicy spoko... - trzeba być odpornym na stres - mieć nerwy ze stali - sprawiedliwość - coś na co trzeba zasłużyć w tej firmie, nie do końca wiadomo jak, na pewno różnymi metodami, nie drogą dyplomatyczną, tylko jak zaścianek, w tajemnicy... Najlepiej po prostu przyjąć tę sprawiedliwość na klatę i się z nią pogodzić, ewentualnie szukać innej pracy.... Ogólnie rzecz biorąc, DRUKPOINT to taki mały przystanek w drodze do dalszej kariery poligrafa, nauczyć się można podstaw, cyfry nie są skomplikowane i każdy je obsłuży. Jeśli pracowałeś wcześniej gdziekolwiek, choćby na magazynie to śmiało...

Zostaw merytoryczną opinię o DRUKPOINT s.c. - Warszawa

• Jak się pracuje w DRUKPOINT s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy DRUKPOINT s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DRUKPOINT s.c.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DRUKPOINT s.c.
3.2/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Nowogrodzka 7 lok. 9
    00-513 Warszawa