Opinie o DRUKPOINT s.c. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy DRUKPOINT s.c.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w DRUKPOINT s.c. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja reklamy - produkcja ulotek, katalogów i wizytówek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DRUKPOINT s.c. w Warszawa

Tati Nowy wpis

Przybliży ktoś obowiązki specjalisty w dziale produkcji? W ogłoszeniu na stronie nic o samej pracy nie ma i zastanawiam się, jaki jest powód. Zwłaszcza, że tu ktoś pisał, że się pracuje jak na trzech stanowiskach, to jakie są te obowiązki? Potrzebuje konkretów.

Drewniak Nowy wpis
@Tati

haha, idź i sprawdź... wyjdziesz po dwóch dniach gdy czar pryśnie :) wymagają wszystkiego a oferują psie pieniądze i pracę na czarno lub 300 zł na śmieciówce... (usunięte przez administratora) totalne, zero perspektyw na rozwój.

Serdeczny. Nowy wpis

To, żeby opisać jak ohydne jest środowisko panujące w tej firmie to można by książkę napisać. Pracujesz za marne grosze na 3 stanowiskach - nie zapomnij wtedy jeszcze odebrać telefonu trzecią ręką, bo szefostwo do ciebie wyskoczy z twarzą. Pracownicy są oczerniani przez szefostwo i wyśmiewani. Panuje bardzo toksyczna atmosfera. Marna pensja wypłacana z dużym opóźnieniem - oczywiście pod stołem. Brak umów o pracę a w jednym z punktów nawet brak toalety dla pracowników - już nie wspomnę o pomieszczeniu socjalnym. Szefostwo uważa, że pozjadało rozumy i nie masz prawa mieć jakichkolwiek uwag, bo bądźmy szczery.. Kim ty jesteś, że mieć czelność rozmawiać z ekscelencją? (PS. Jeśli liczysz, że cię powita w pracy i uściśnie ci dłoń to się mylisz). Bądź wdzięczny, że w ogóle dostajesz jakiekolwiek pieniądze za swoją nic nie wartą pracę i zostawaj po godzinach. Możesz wtedy podziwiać z okna jak szefostwo wozi się Lexusami.

Aktualny

Nie wiem jakim kretynem trzeba być aby wypisywać takie głupoty ????. Pracuje w tej firmie od 1.5 roku a większość z pracowników podobno od samego początku istnienia firmy. Pensje zawsze na czas a ostatnio wprowadzono system bonusowy i każdy z nas dostał po blisko tysiaku do pensji -tak samo było w czerwcu. Gdyby ta firma była jak Titanic już dawno by zatonęła i żadnych premii by nie bylo. Tymczasem są na rynku blisko 20 lat i z mojego punktu widzenia rozwijają się najszybciej spośród konkurencji. Ostatnio zakupili duży ploter, którego w Polsce tak dużego jeszcze nie ma. Pracuję normalnie 8 godzin a jak zostaje (z własnej woli) mam za to płacone. Kretyni co nie umieją i nie chcą pracować zawsze będę wylewali swoje żale i póki nie było internetu o tym że są (usunięte przez administratora) wiedzieli tylko najbliższe osoby ???? chyba (usunięte przez administratora) i za chwilę będą takie same wpisy o aktualnych ich pracodawcach. 500+ najlepiej wziąć i siedzieć przed grami całymi dniami ????????

KUNA W AGREŚCIE
@Aktualny

haha, widzę że Szefowie z postaci M i R przejęli pałeczkę i bronią jak mogą swojego dobytku, sztos... :P każdy kto tam pracował - wie jakie są realia...każdy kto ma trochę oleju w głowie już dawno zmienił pracodawcę - pozostali tylko Ci, którzy boją się jakiejkolwiek zmiany i wolą taplać w mule dodatkowo za każdym razem narzekając jak im tak źle, jak ich Szefostwo nie szanuje - dwulicowcy w skrócie. Pensje na czas ? czyli kto pierwszy ten lepszy i komu uda się z kasy wyłuskać ? :P

Zbigniew Nowy wpis
@KUNA W AGREŚCIE

To znaczy że wypłata z opóźnieniem? Jak dużym? Bo jak kilka dni to chyba jeszcze nie tragedia. A jak z tymi nadgodzinami? W końcu płacą czy to co pisał Aktualny to nie jest do końca prawda?

login

Powiem krotko ta cala drukarnia to sciema (usunięte przez administratora) kretacze a najlepiej w cenach oczywiscie tym sie zajmuje Ptak Pawel ktory kombinuje na lewo i prawo chyma jest menagerem lub handlowcem stawiam dlugi negatyw i ostrzegam innych aby omijali z daleka ta drukarnie na Panskiej 98

@login

A co oni Ci takiego wykręcili w tych cenach, że takim negatywem ich tu rozjeżdżasz na forum? Jakaś konkretna sytuacja?

Olivier
@Maja

Wystarczy, że potrafią klientów w internecie wyzywać i zastraszać gdy Ci spóźniają się z odbiorem zamówień, straszne hieny.

KARAQ
@login

Święte słowa :) firma na każdym kroku robi zarówno klientów jak i nielicznych pracowników w wała... odradzam, szkoda nerwów.

@Olivier

Jak niby wyzywać i straszyć ludzi, którzy pieniążki im zostawiają? Przecież gdyby tak było to by chyba nikt od nich niczego nie brał?

@Maja

Właśnie, a przeciez mają się dobrze, kupują nowe maszyny o opinie w necie też mają prawie same pozytywne. Ta platforma to (usunięte przez administratora) bo jedna osoba może podać się pod 20 osób i wypisywac głupoty.

@Aktualny

No być może, ja tego nie sprawdzę, bo to po IP pewnie trzeba by było. Maszyny piszesz, że nowe mają teraz? Jakie tak właściwie?

Dawid
@Aktualny

Opinie pozytywne, bo jak klient zapomni sie wylogować ze strefy samoobsługowej to pracownik odgórnie ma nakaz aby dodawać a nóż się nikt nie zorientuje :) firma pstryk, nie polecam !

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie DRUKPOINT s.c.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Aktualny

Jeszcze jedno, zapewne opinie wpisane w google przez (usunięte przez administratora) klientów też są ściema i średnia blisko 5 o niczym nie świadczy ...

grafik

- pensja minimalna z minimalnych z umową zlecenie na pare h - parcie na pracowanie po godzinach pracy lub gdy jesteś chory - zdalnie - stanowiska komputerowe - wieczny prima aprilis, albo swój sprzęt albo czekaj aż się odwiesi komputer i udawaj że cos robisz bo inaczej znajdziemy ci cos do roboty niezwiązane z twoimi obowiązkami - subiektywne dwie próby oszukania na marne pieniądze pod pretekstem "zagapienia się" + są mniejsze/większe zlecenia gdzie można się czegoś nauczyć i trochę wprawy złapać idąc do np. konkurencji + pracownicy są spoko bo razem taplaliśmy się w tym mule i wzajemnie próbowaliśmy się z niego wydostać + niektórzy "z góry" są również spoko i wyluzowani przez co da się z nimi dogadać w niektórych kwestiach Podsumowując - z racji, że sam zawód grafika komputerowego jest przyjemny i ciekawy, dobrze wspominam pracę tylko ze względu na sam fakt projektowania (oczywiście kiedy projekt był lekki i ważył maksymalnie pare MB). Pracując tutaj trzeba pamiętać by na drukpointowskim pulpicie ustawić sobie napis "pamiętaj o minimalnym wkładzie pracy za minimalne wynagrodzenie", 2-3 miesięczny przystanek myślę ze byłby ok dla każdego świeżego grafika. Pozdrawiam

Aneta
@grafik

Mam takie pytanie. Skoro można pracować zdalnie okazjonalnie to czemu nie zawsze? Nie mają takich ofert?

grafik
@Aneta

nie, bo po pierwsze nie mają pełnej kontroli nad tobą a po drugie będąc stacjonarnie wykonujesz masę innych rzeczy m. in. obsługa klientów, przyjmowanie zamówień, obsługa maszyn, obrabianie prac licencjackich pomiędzy lub w trakcie projektów

@grafik

Aha? To w takim razie praca stacjonarnie powinna być w pewnym sensie lepiej nagradzana, skoro jest się tak pomocnym, co nie? Jest to jakoś doceniane?

Odradzam, mobbing, stres, niedziałający park maszynowy a gdy człowiek upomni się o swoje a nie daj Boże zechce odejść to dopiero potrafią rozpętać piekło, tragedia.

Mateusz Sz

Haha, idealnie ujęte. Paweł to akurat pionek, zastraszony przez dwóch właścicieli którzy liczą każdy grosz. Kierownik nie ma tam nic do powiedzenia od wielu lat, patowa sytuacja.

Magdalena

Dalej tak jest z tymi pracami po godzinach? Ambitny ze mnie grafik, bardzo chcę się uczyć i zdobywać doświadczenia no ale szanujmy się - praca pracą ale życie prywatne trzeba mieć.

Grzesiek
@Magdalena

Nie, życie prywatne to mit, tyraj po godzinach a najlepiej laptopa zabieraj i nie narzekaj, jeśli zechcesz mieć za to zapłacone to dopiero usłyszysz jacy to ludzie są źli i hieny,takie standardy tej super firmy :)

@Grzesiek

No chyba bez przesady, żeby o zapłatę za swoją ciężką pracę trzeba byłoby się tutaj prosić? Są tu jeszcze jakieś nieciekawe standardy czy wyczerpałeś już limit wad pracy tutaj?

Tatuażysta grafikowiec

Drukpoint, Drukpoint… kto ich nie zna ten kupi :) kiedyś dobrze prosperująca firma, 4 oddziały w tym jeden nawet czynny 24h, lecz z biegiem czasu okręt, który przyjmuje pozę titanica. Januszostwo i brak szacunku ze strony dwóch właścicieli widoczne na każdym kroku, ciągła presja, wylewanie żali, proszenie się o swoją wypłatę co miesiąc to norma od kilku ładnych lat, jakiekolwiek veto ze strony pracownika równa się groźbami o zwolnienie.Dwóch - Trzech doświadczonych pracowników, którzy posiadają syndrom sztokholmski w stosunku do Szefów i są zastraszeni, zrobią dla nich wszystko, bardzo toksyczna relacja…cały drukpoint w pigułce. Zanim nietoperz w wuhan usłyszał o covidzie to u nich już „ kryzys „ był widoczny na każdym kroku. Jeśli ktoś szuka pracy bez perspektyw rozwojowych i zarobkowych to zdecydowanie polecam to miejsce ????

grafikowiec

Robiłem u nich jako grafik, parę lat.Śmiało mogę polecić,wszystkiego czego się nauczyłem praktycznie to tylko tam.Pracy bardzo duzo, ale urozmaiconej. Raz projekt samochodu,innym razem rozbudowany katalog,albo np.wygląd sklepu z zewnatrz.. Fajnie też wspominam projektowanie logotypów.Do tej pory widzę na mieście niektóre firmy z moim logo:) Fajna sprawa:) Szefowie ok, ludziska spoko. Dzięki nim teraz pracuję w dużej firmie produkcyjnej -grafikuję nadal:) Czasami do nich wpadam prywatnie.

grafiknaswoim
@grafikowiec

Potwierdzam. Jak ktoś wiąże swoją przyszłość z grafiką reklamową to praca w Drukpoincie jest najlepszą opcją. Mega dużo pracy,ale to daje nieograniczone możliwości rozwoju.POlecam bardzo.

szejtan

pare lat temu chciałem tam pracować ale jak gościu mi powiedział żę " nie musisz zostawać po godzinach ale TO W DOBRYM TONIE" to się zawinąłem, kasa też mega słaba, nie wiem jak teraz

Maryjusz
@szejtan

Dokładnie tak było. Miałem to nieszczęście tam pracować, godzina czy dwie dłużej to norma. A jak się uparłeś że masz swoje życie to kierowniczka potrafiła strzelić focha i podzielić się z tym szefem. Czy też ściąganie do pracy dwie godziny wcześniej "bo dużo pracy jest". A jak się nie odbierało od niej telefonów poza godzinami pracy na PRYWATNY NUMER? To był to skandal i pretensje. W nagrodę dostawało się trudniejsze zlecenia na swojej zmianie. Coś na zasadzie "zostaw to dla niego, nie przyszedł wcześniej to zrobi". Było dużo więcej tego, ale chyba szkoda gadać. O wynagrodzeniu już nie wspomnę bo to był jakiś dramat :D

Karol

Nie rozumiem ciągłego narzekania. Może warto docenić firmę bo jest dobrym pracodawcą i napisać uczciwie prawdę!

Arek

Jestem ciekawa zarobków w tej firmie, są jakieś premie ?

Artis
@Arek

Nie ma szans.

Miron

Może wiecie czy rekrutują aktualnie i jakie są szanse na prace?

@Miron

Zadzwoń i zpytaj, nie zjedzą :-)

ALeś

pracowałem tu długo i gdyby ciocia nie zaproponowała mi pracy u siebie zapewne dalej bym pracował. Dużo sie można nauczyć, ale jak ktoś nie lubi klietnów to praca nie dla niego

szypki ja

firma jak firma, płacą jak wszędzie, pracować też trzeba jak wszedzie, ale komu teraz by sie chciało. Za darmo kasy nie chcą dawać niestety, ale ludzie fajni nawet tam

Gregory

przypadkowo napotkałem tą stronkę. Pracowałem u nich w handlu, na początku jak wszędzie trochę stresu, ale późnij był luz. Robiłem co było trzeba, ale do czasu... Później wpadłem w jakąś stagnację, oni to wyłapali i musieliśmy się rozstać. Ogólnie praca była fajna, atmosfera swobodna, na fajkę można było sobie wyjść w każdej chwili. Pieniądze zawsze dostawałem pod koniec miesiąca i z tego co zdażyłem się zorientować, reszta też i tak chyba było tam zawsze. Ekipa na NOwogrodzkiej wiać, ze zgrana, z innych punktów ludzi nie zdążyłem niestety poznać, szkoda bo ładnie się zapowiadało...

grafikus

Byłem grafikiem ponad 2 lata.Świetna praca,bardzo dużo można się nauczyć.Pracy sporo i często na szybko,ale przecież to lepiej niż siedzieć i się nudzić. Teraz pracuję też w zawodzie na własny rachunek -często jednak u nich drukuję.Na plus miła atmosfera. POzdrawiam ekipę z Radomia:)

Iza

Na stronie internetowej firmy nie znalazłam żadnych ofert pracy, czy wiecie coś o trwających rekrutacjach? Może firma obecnie nikogo nie zatrudnia, a pracownicy zostają na długi czas? Wasze wcześniejsze komentarze często były negatywne, może zaszły jakieś zmiany, które byście ocenili na plus? Jak wygląda kwestia umów oraz dodatków pozapłacowych?

Zostaw merytoryczną opinię o DRUKPOINT s.c. - Warszawa

• Jak się pracuje w DRUKPOINT s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy DRUKPOINT s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DRUKPOINT s.c.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DRUKPOINT s.c.
3.2/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Nowogrodzka 7 lok. 9
    00-513 Warszawa