Drukpoint S.C.

Opinie o Drukpoint S.C.

Rafał

Miło wspominam pracę u nich. Pracowałem w kilku innych firmach wcześniej, też było ok, ale atmosfera tutaj była najlepsza. Miło się przychodziło do pracy. Niestety musiałem puścić szeregi, mam nadzieję że kiedyś powrócę. Dzięki za wszystko i pozdrowienia dla całej ekipy a zwłaszcza dla Pięknej!!!! Rafał

Marysia

Kilka dni temu drukpoint zrobił dla mnie coś, co było moim zdaniem niemożliwe. Na butelce wina napisali mi jakąś maszyną życzenia na ślub, bardzo byłam zadowolona, tzn jestem :-) polecam ich.

eks laska

Pracowałam tam kiedyś, z pewnych powodów jednak musiałam zakończyć pracę. Nauczyłam się dużo a na koniec miło byłam zaskoczona. Dostałam kasę za urlop i zapewnienie stanowiska gdybym chciała wrócić. Miło było pracować w takiej atmosferze. Paweł, najbardziej z Tobą ;-) gdy tylko będę potrzebować jakąś kopię zapewne was odwiedzę. Pozdrowionka.

były

ktoś wyżej napisał: DRUKPOINT to taki mały przystanek w drodze do dalszej kariery poligrafa, nauczyć się można podstaw, cyfry nie są skomplikowane i każdy je obsłuży. Zgodzę się w 100%. Pracowałem tam kilka lat - przyszedłem po szkole, niewiele umiałem. Miałem do wyboru Copy General albo Drukpoint. Wybrałem Drukpoint z uwagi na kolegę, który pracuje tam do dziś. Teraz śmiało mogę powiedzieć, że wszystkiego czego nauczyłem się z komputerami, projektowaniem, drukiem - nauczyłem się tam. Najlepsza nauka to rzucenie na głęboka wodę - od razdu do obsługi klientów, zamówień. Wiadomo, jak wszędzie są problemy, ale generalnie spokój w pracy, nikt ni ślęczy nad uchem i nie goni - raczej kązdy wie co ma robić. Minusem, na pewno dużo pracy - ale to też świadczy o tym, że firma dobra i klienci walą drzwiami i oknami. Plusem to to, że kiedy chciałem, miałem wolne. No i najważniejsze, teraz pracuję na swoim:) Projektuję i czasami drukuję w Drukppoincie. Generalnie polecam na swoją pierwszą, drugą pracę.

hit

Niestety, nie mam dobrej opinii na temat tej firmy. Szybciej by wymieniać co było nie tak, niż znajdować pozytywne aspekty. Postanowiłem zatem zrobić listę plusów i minusów pracy w Drukpoint. Plusy: -Lokalizacja -Czasem dogodne ustalanie grafiku -Niektórzy naprawde porządni pracownicy Minusy: -Brak toalety na jednym z punktów, pracownicy zmuszeni są wypróżniać się w pobliskim hotelu. -W prawie każdy miesiąc grafik układany był tak iż trzeba było pracować do 14 dni pod rząd. -Wypłata nie zawsze była wydawana terminowo. Nie była również adekwatna do ilości pracy jaką wykonywaliśmy, biorąc pod uwagę ogólne zarobki w danym zawodzie. -Wiecznie zbyt mała liczba pracowników. Zmuszani byliśmy do robienia za trzech. (Jednoczesna obsługa klientów, realizacja zamówień w terminie, kontakt z klientem mailowy, oraz telefoniczny na bieżąco, niekiedy nawet dostarczanie zamówień podczas, gdy firma ma w posiadaniu dostawce. Wszystko to będąc samemu na zmianie, bądź z niewielką pomocą osoby nowej, która dopiero się uczy) -Schody na jednym z punktów prowadzące do wyższego piętra bardziej przypominają drabinę. W dodatku są niestabilne i każdy z pracowników przynjamniej raz z nich spadł -Brak dostaw wody pitnej, nawet w największe upały -Brak klimatyzacji podczas upałów, kiedy temperatura wewnątrz sięgała nieraz 40 stopni za sprawą pracujących maszyn -Gilotyna tnie krzywo, nie posiada żadnych zabezpieczeń w dodatku wielokrotnie raziła prądem ponieważ uszkodzone kable, łączące ją z gniazdkiem były zwyczajnie podklejone taśmą firmową zamiast izolacyjnej. -Realizacja zamówień offsetowych w drukarni cyfrowej, przez co maszyny ulegały częstym awariom. -Przyjmowanie zamówień na nierealne terminy, zmuszanie pracowników do przekraczania barier swoich możliwości i stawania przed odpowiedzialnością w przypad

Łysek z pokładu Idy

To, że w tej firmie jest coraz większa rotacja, warto napisać pierwszą opinie.. + płacą w terminie, + pieniądze, jak wiadomo, na "dzisiejsze czasy" w miarę spoko + możliwość wyrobienia sporo nadgodzin, tym samym zarobienia dużo więcej + ścisłe centrum warszawy + bardzo fajni pracownicy, są wyjątki oczywiście + szefostwo, przynajmniej jeden z nich zna się na rzeczy i jest w porządku + kierownicy spoko... - trzeba być odpornym na stres - mieć nerwy ze stali - sprawiedliwość - coś na co trzeba zasłużyć w tej firmie, nie do końca wiadomo jak, na pewno różnymi metodami, nie drogą dyplomatyczną, tylko jak zaścianek, w tajemnicy... Najlepiej po prostu przyjąć tę sprawiedliwość na klatę i się z nią pogodzić, ewentualnie szukać innej pracy.... Ogólnie rzecz biorąc, DRUKPOINT to taki mały przystanek w drodze do dalszej kariery poligrafa, nauczyć się można podstaw, cyfry nie są skomplikowane i każdy je obsłuży. Jeśli pracowałeś wcześniej gdziekolwiek, choćby na magazynie to śmiało...

Zostaw opinię o Drukpoint S.C. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drukpoint S.C.