Opinie o Bud Mar Mariusz Piwoński w Starowa Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bud Mar Mariusz Piwoński. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bud Mar Mariusz Piwoński o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bud Mar Mariusz Piwoński w Starowa Góra

Damian

Chciałem aby Pan Mariusz określił cenę za swoje usługi. Mianowicie za budowę domu do stanu otwartego z pokryciem dachowym. Przesłałem wszystkie potrzebne informacje. Na co stwierdził że jeżeli chce się dowiedzieć jaki to będzie koszt u niego to muszę mu zapłacić 400 zł. Dopiero potem będę mógł dowiedzieć się ile będę musiał zapłacić mu za wykonanie domu w stanie surowym. Mam płacić za to by dowiedzieć się ile będę płacił :) Śmieszny człowiek z wielkim poczuciem humoru. Ale takich jak on prosiłem o wycenę 10 i gdyby każdy chciał wpierw 400zl to musiałbym wydać 4000 zł aby dowiedzieć się ile wezmą za budowę domu żebym mógł wybrać najlepszą ofertę.

Maciek Nowy wpis
@Damian

Widzę,że jesteś niedouczony.Wycena domu kosztuje.Trzeba do niej konkretnie się przyłożyć żeby potencjalny klient był uświadomiony ile pieniędzy ma wydać.No chyba ,że chcesz za darmo palniętą jakąś kwotę z kosmosu.Jeżeli klient zgadza się na realizację to Mariusz oddaje pieniądze głąbie.

Zostaw merytoryczną opinię o Bud Mar Mariusz Piwoński - Starowa Góra

Bud Mar Mariusz Piwoński