FHU Jan Palus

Rybna

FHU Jan Palus

Opinie o FHU Jan Palus

Czy swoje wątpliwości związane z Waszą pracą w FHU Jan Palus rozwiązujecie razem z pracodawcą?

Polvik

Witam wszystkich uczestników rozmowy. Firma Polvik jest firmą organizującą pracę w krajach Skandynawskich, Niemczech oraz Wielkiej Brytanii. Aktualnie poszukujemy mechaników samochodów oraz naczep ciężarowych, lakierników naczep samochodów ciężarowych i wiele innych. Jeśli byliby Państwo zainteresowani pracą w Szwecji, Danii, Wielkiej Brytanii czy też Niemczech to bardzo proszę o kontakt pod adresem mailowym: marek@polvik.com

oszukany

Pracowałem w tej firmie nie dostałem wynagrodzenia

grozny123

Pracowałem w firmie FHU Jan Palus i nie wypłacono mi wynagrodzenia , za wykonaną prace .

Zostaw opinię o FHU Jan Palus - Rybna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FHU Jan Palus