Efekt S.C. Firma Usługowa Lucyna Wleklińska

Września

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Efekt S.C. Firma Usługowa Lucyna Wleklińska

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Efekt S.C. Firma Usługowa Lucyna Wleklińska

Danuta

@Eeweqq Forum nie jest miejscem na ocenianie innych pracowników lub opisywanie ich spraw prywatnych. Rozmawiamy tutaj o warunkach pracy w firmie Efekt S.C. Firma Usługowa Lucyna Wleklińska. Czy jesteś zadowolona ze swojego wynagrodzenia? Dlaczego nie napisałaś trochę więcej na temat tej firmy?

XD

Szef firmy to PSYCHOPATA,zarobki marne grosze a wymagania maja jak na zarabianie 3 tysiecy.Biora gruba kase od firmy Perfron za pracowników niepełnosprawnych a traktuja ich jak śmieci.Mobing w pracy nad pracownikami,przyjezdza szef i sie znęca psychicznie,macha rekami i krzyczy-sa na to świadkowie!!!!!!!!!!!! Znusza do pozostawania po godzinach pracy,bezpłatnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Eeweqq

A ten zdziś z orzechowo tarket zatrudniony w efekt to leń nadzwyczajny.

Administrator

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w Efekt S.C. Firma Usługowa Lucyna Wleklińska? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Zostaw opinię o Efekt S.C. Firma Usługowa Lucyna Wleklińska - Września

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Efekt S.C. Firma Usługowa Lucyna Wleklińska