Efekt S.C. Firma Usługowa Lucyna Wleklińska

Efekt S.C. Firma Usługowa Lucyna Wleklińska
0 0

Opinie o Efekt S.C. Firma Usługowa Lucyna Wleklińska

Danuta

@I, ludzie są różni i niestety pewnie ciężko jest uniknąć takich sytuacji, o których piszesz. Długo już pracujesz w Efekt Firma Usługowa Lucyna Wleklińska? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w tej firmie? Polecacie aplikować do pracy w Efekt Firma Usługowa Lucyna Wleklińska? Zachęcam Was do dodawania swoich opinii!

Danuta

@Oo, jak to nie płaci za pracę w sobotę? Czy w takim razie wszyscy się na to zgadzają? Dlaczego? Może jest to traktowane jako nadgodziny i przysługuje za to odbiór wolnego dnia? @Ghfgjjbl, rozumiem, że też pracujesz w Efekt Firma Usługowa Lucyna Wleklińska. Co jeszcze możesz powiedzieć o pracy w tym miejscu i warunkach oferowanych przez tego pracodawcę?

I
@Danuta 25.05.2018 12:27

Jeśli chcą mieć czysto jak w hotelu to niech płacą więcej a pracownicy co dla nich pracujemy niech uszanują naszą pracę a nie plują po ścianach leją obok kibla, po ścianach a jak tego nie posprzątać to pędzą na skargę, ogarnijcie (usunięte przez administratora) w tarket polska bo inaczej to będziecie sami swój (usunięte przez administratora) sprzątać a nie poniżać ludzi którzy wam sprzątają, żądzić to my też potrafimy.

Oo

Efekt nie płaci za mycie okien w soboty, dojazd na swój koszt, a dostają za tą usługę kasę, a murzyni za darmo, wyzysk pracownika.

Ghfgjjbl
@Oo 24.05.2018 11:05

Zgadzam się, za darmo!!!

Danuta

@Eeweqq Forum nie jest miejscem na ocenianie innych pracowników lub opisywanie ich spraw prywatnych. Rozmawiamy tutaj o warunkach pracy w firmie Efekt S.C. Firma Usługowa Lucyna Wleklińska. Czy jesteś zadowolona ze swojego wynagrodzenia? Dlaczego nie napisałaś trochę więcej na temat tej firmy?

Eeweqq

A ten zdziś z orzechowo tarket zatrudniony w efekt to leń nadzwyczajny.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w Efekt S.C. Firma Usługowa Lucyna Wleklińska? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

XD

Szef firmy to PSYCHOPATA,zarobki marne grosze a wymagania maja jak na zarabianie 3 tysiecy.Biora gruba kase od firmy Perfron za pracowników niepełnosprawnych a traktuja ich jak śmieci.Mobing w pracy nad pracownikami,przyjezdza szef i sie znęca psychicznie,macha rekami i krzyczy-sa na to świadkowie!!!!!!!!!!!! Znusza do pozostawania po godzinach pracy,bezpłatnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

acdfg
@XD 23.08.2014 10:30

xd ma ra

Zostaw opinię o Efekt S.C. Firma Usługowa Lucyna Wleklińska - Września

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Efekt S.C. Firma Usługowa Lucyna Wleklińska