Efekt S.C. Firma Usługowa Lucyna Wleklińska

Września

Opinie o Efekt S.C. Firma Usługowa Lucyna Wleklińska

XD

Szef firmy to PSYCHOPATA,zarobki marne grosze a wymagania maja jak na zarabianie 3 tysiecy.Biora gruba kase od firmy Perfron za pracowników niepełnosprawnych a traktuja ich jak śmieci.Mobing w pracy nad pracownikami,przyjezdza szef i sie znęca psychicznie,macha rekami i krzyczy-sa na to świadkowie!!!!!!!!!!!! Znusza do pozostawania po godzinach pracy,bezpłatnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mis
@XD 23.08.2014 10:30

Prosze sie zgłosić do pip

Zostaw opinię o Efekt S.C. Firma Usługowa Lucyna Wleklińska - Września

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Efekt S.C. Firma Usługowa Lucyna Wleklińska