Opinie o Chłodnictwo I Klimatyzacja Błażej Bieganek w Tarnowa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Chłodnictwo I Klimatyzacja Błażej Bieganek. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Chłodnictwo I Klimatyzacja Błażej Bieganek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chłodnictwo I Klimatyzacja Błażej Bieganek w Tarnowa

PolTrans S.C

Szybka regeneracja komputera od Carrier Vector, fachowe doradztwo również poza standardowymi godzinami pracy. Polecam będę wracał.

Alex
@PolTrans S.C

Oho, poza standardowymi godzinami pracy? Sam właściciel zajął się tym doradztwem, czy ma od tego ludzi? Bo jeśli byli to pracownicy, to mam pytanie, bardziej już do nich skierowane, w jaki sposób jest tu wynagradzana praca? Również w niestandardowych godzinach pracy, jeśli się zdarza?

Klient Szczecin

Osłony Thermo King jak nowe, polecam, będę wracał.

TSD Sp.z o.o.

Serdecznie nie polecam. Prosimy się 2 miesiące o zwrot za chłodnice którą odesłaliśy. Ostrzegam przed współpracą z tym Panem

Wszystko zgodne z ogłoszeniem, polecam części do Agregatów Chłodniczych, konkurencyjne ceny jak i jakość.

Czy po rozmowie w Chłodnictwo I Klimatyzacja Błażej Bieganek rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Arni

Ktoś tu się pochwalił, że był obsługiwany w święta. Więc, czy to sam właściciel świadczył wtedy pracę, czy może jakiś pracownik? I w jaki sposób namawia się tutaj do pracowania w wolne dni?

Antośka

Ile zadowolonych klientów w wątku zabrało głos. Natomiast zaintrygował mnie temat pracy w święta w niestandardowych godzinach. Czy pracownicy mają za takie dni coś extra płatne? Wiadomo to przecież święta, jak pracodawca rozlicza takie dni? Jestem zainteresowana pracą

Wasilljew

Solidne sprzęgła, będę wracał.

Ktoś napisał o tej obsłudze klienta w niestandardowych godzinach pracy i właśnie chcę spytać, co to oznacza dla pracowników. Czy trzeba pracować w weekendy? Ile godzin siedzicie w pracy?

@Spedytor

Usługa godna polecenia, szczególny Plus pozą standardy godziny pracy.

Tomczyk pphu

Pełen profesjonalizm

Kamila

Mąż szuka pracy jako serwisant, niestety nie widzę w sieci ani wątku żadnych informacji na ten temat. Orientuje się ktoś jak z pracą na tym stanowisku w firmie? Wyjdzie w przeliczeniu na godzinę pracy ok 25 zł netto?

Morawski phu

Obsługa w Święta poza standardowymi godzinami pracy! Polecam

Paulina

Właściciel to sam pracuje? Czy są jakieś osoby zatrudnione w firmie? Pisali o dojazdach do klienta i ciekawa jestem jak jedna osoba mogłaby to ogarnąć. Możecie dać znać?

Katarzyna

Czytam tutaj sporo opinii zadowolonych klientów i super, że chwalą firmę, ale czy są tutaj osoby które pracowały albo obecnie są zatrudnione? Chciałabym dowiedzieć się o warunkach pracy trochę więcej, niestety nie ma żadnej oferty pracy, to co udało mi się znaleźć to potwierdzenie branży z KRS. Jak to wygląda z wynagrodzeniem tutaj, np ile mają na start montażyści klimatyzacji? Szefostwo podpisuje ze wszystkimi umowę o pracę?

Klient

Szybko i sprawnie nawet w Święta. Dziękuję za pomoc!! Polecam

Sobala Transport

Sterownik naprawiony,szybko i sprawnie rozwiązany problem. Polecam

Klient

Zdecydowanie nie polecam Pana Błażeja , nieuczciwy sprzedawca , sprzedaje uszkodzony niekompletny sprzęt , po sprzedaży kontakt się urywa. Nie polecam

P.P Marczak

Pełna obsługa i profesjonalizm

P.P.H.U

Dojazd do klienta,szeroka wiedza jak i sprawna obsługa Agregatów Chłodniczych.

Mielczarek p.h.u.p

Wysyłka z dnia na dzień. Polecam części Carrier

Zostaw merytoryczną opinię o Chłodnictwo I Klimatyzacja Błażej Bieganek - Tarnowa

• Jak się pracuje w Chłodnictwo I Klimatyzacja Błażej Bieganek?

Zobacz opinie na temat firmy Chłodnictwo I Klimatyzacja Błażej Bieganek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chłodnictwo I Klimatyzacja Błażej Bieganek?

Chłodnictwo I Klimatyzacja Błażej Bieganek
4.3/5 Na podstawie 12 ocen.

Chłodnictwo I Klimatyzacja Błażej Bieganek