Opinie o Chłodnictwo I Klimatyzacja Błażej Bieganek w Tarnowa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Chłodnictwo I Klimatyzacja Błażej Bieganek. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Chłodnictwo I Klimatyzacja Błażej Bieganek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chłodnictwo I Klimatyzacja Błażej Bieganek w Tarnowa

Firma Transportowa

Serdecznie nie polecam. Prosimy się 2 miesiąc o zwrot nadpłaconych pieniędzy. Ostrzegam przed współpracą z tym Panem, nie odpisuje na maile i nie odbiera telefonów, przestrzegam przed zapłatą z góry

Morawiec phu Nowy wpis

Drzwi SLX e zakupiłem wszystko ok. Polecam

Klient Ukraina Nowy wpis

Kompresor Vector ok

Transport Chłodniczy Nowy wpis

Skraplacz Thermo King SLX szczelny i zamontowny, będę wracał. Polecam sprzedawcę serdecznie.

Kupujący Nowy wpis

Polecam ok

Czy po rozmowie w Chłodnictwo I Klimatyzacja Błażej Bieganek rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Bogusia

Ja tu jestem, bo firma rekrutuje teraz osobe na stanowisko elektryk, pracownik serwisu urządzeń chłodniczych. Co prawda szukam info, ale nie dla siebie, ale dla brata. Widziałam tam wymóg dyspozycyjności. Oznacza to prace w weekendy czy gotowość do nadgodzin??

Klient DE.

Niezastąpiony sprzedawca sam w Niedzielę pomógł przy trasie przy uruchomieniu agregatu, ładunek uratowany. Polecam

TTP Trans

Sterownik Carrier Vector otrzymałem nowy w cenie używanego Polecam sprzedawcę,szybka wysyłka w cenie

Klient kompresor Carrier Maxim

Zakupiłem Sprężarkę do Agregatów Chłodniczych Carrier Maxima,kompletna zalana świeży olejem plus cały osprzęt z dostawą w cenię. Polecam części Carrier Maxima Carrier Vector

Chłodnictwo I Klimatyzacja Błażej Bieganek jest w trakcie rekrutacji na stanowisko Monter. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Dębicki Sp.zo o.o

Zakupiłem osoby do Carrier Vector wszystkie w stanie bardzo dobrym,w przestępnej cenie, wszystko oryginał komplet z zamkami i zawiasami. Mogę polecić sprzedawcę

Klient Sochaczew

Szybka pomoc w Sobotę wieczorem przed Świętami, polecam tego sprzedawcę. Będę wracał, słowny, komunikatywny rzetelny, zrobione zapłacone chodnia w trasie

Kaczmarek phu Spzo.o.

Zapłacone, dostarczone. Jest oki

Klient @

Dostawa do Autostrady w Niedzielę 5 rano,to się szanuję. Stanowczo polecam za poświęcenie dostawy części.

Olaf Trans Eu.

Zapłacone, dostarczane. Wszystko ok

Klient od Sprężarka

Ciepło się zrobiło i pomocy jak co Roku poza standardowymi godzinami pracy, polecam współpracę

Ryszard T

Ponowny zakup, ponowne miłe fachowe doradztwo i pomoc. Polecam i pozdrawiam

Transport Krajowy i Międz

Regeneracja płyty główne SLX -e skuteczne. Wszystko ok

Oskar Trans Sp z.o.o

Kupiłem komplet osłon od Agregatu Chłodniczego Slx-e, polecam,dostawa w cenie.

Cool Speed

Kupowałem i będę wracał. Sprzęgło oryginalne ceny konkurencyjne.

Klient Skraplacz Carier Vector

Polecam Skraplacze w tego pana do Agregatów Chłodniczych, ceny jakość bez zastrzeżeń, wysyłka w cenie najmu też dostawa po stronie sprzedawcy. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Chłodnictwo I Klimatyzacja Błażej Bieganek - Tarnowa

• Jak się pracuje w Chłodnictwo I Klimatyzacja Błażej Bieganek?

Zobacz opinie na temat firmy Chłodnictwo I Klimatyzacja Błażej Bieganek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chłodnictwo I Klimatyzacja Błażej Bieganek?

Chłodnictwo I Klimatyzacja Błażej Bieganek
4.3/5 Na podstawie 12 ocen.

Chłodnictwo I Klimatyzacja Błażej Bieganek