Elbiz Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Sklep Ogrodniczy Elżbieta Bieńkowska

Zdów

Opinie o Elbiz Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Sklep Ogrodniczy Elżbieta Bieńkowska

żbik1

Bardzo polecam serwis w szczególności ten z Myszkowa jeżeli chodzi o obsługę na najwyższym poziomie.Wszystko wytłumaczone lepiej niż instrukcja to przedstawia.Natomiast serwis szybko wykonał naprawę i zrobił to profesionalnie.Maszyna wymyta jak nowa.Co do ceny przystępna i za ten zakres prac zadowalająca.

klient

Witam firmę Elbiz oceniam jako profesjonalną i dobrze zorganizowana oddałem tam pilarke na przegląd ogólny mechanicy wymienili co uważali za słuszne świecą siltr paliwa powietrza stwierdzono również brak smarowania po założeniu nowej slimacznicy wszystko gra obsługa miła wszystkim polecam korzystanie z usług serwisu firmy Elbiz

kristiano79
@klient 30.09.2014 20:50

Trzeba byc bardziej milszym dla obsługi i wyrozumialszym w kazdym serwisie jest jakis okres oczekiwania tym bardziej w sezonie a prawdziwy fachowiec nie musi sprawdzac szczotek i marnowac czasu jesli koszt naprawy przekracza wartosc naprawy aby maszyna chodziła jak nowa .Ale kazdy by tak chciał zrobic za darmo aby chodziła jak nowa a i tak beba po kilku miesiacach pretesje....

Klient

Odradzam korzystnie z usług serwisowych powyższej firmy. Serwis jest nierzetelny, stawia błędne diagnozy próbując naciągnąć klienta na wysokie koszty. Oprócz tego, po nie wyrażeniu zgody na naprawę wiele przewyższającą cenę urządzenia zwraca niekompletny sprzęt przywłaszczając sobie części co uniemożliwia późniejsze złożenie urządzenia w całość oraz jego używanie. Pracownik serwisu podczas rozmowy telefonicznej przy próbie ugodowego rozwiązania sprawy zachowuje się w sposób przedrzeźniający i zbywający klienta. (Stwierdzono spalenie silnika w którym wystarczyło sprawdzić szczotki. Silnik nie został nawet rozebrany. Naprawę wyceniono na kilkaset złotych)

Zostaw opinię o Elbiz Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Sklep Ogrodniczy Elżbieta Bieńkowska - Zdów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elbiz Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Sklep Ogrodniczy Elżbieta Bieńkowska