Monter S.C. Zakład Instalacji Elektrycznych Zdzisław Kornyszko Henryk Winnik

Suwałki

Monter S.C. Zakład Instalacji Elektrycznych Zdzisław Kornyszko Henryk Winnik

Opinie o Monter S.C. Zakład Instalacji Elektrycznych Zdzisław Kornyszko Henryk Winnik

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

wujek

nie polecam pracy w tej firmie ,praca tylko w sezonie letnim a od grudnia do kwietnia pracy praktycznie nie ma, pracowałem tam dwa lata i to był stracony czas

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Monter S.C. Zakład Instalacji Elektrycznych Zdzisław Kornyszko Henryk Winnik - Suwałki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Monter S.C. Zakład Instalacji Elektrycznych Zdzisław Kornyszko Henryk Winnik