Polaminart S.C. Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa

Adres: ul. Poniatowskiego 244, Rabka-Zdrój

Polaminart S.C. Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa

Opinie o Polaminart S.C. Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa

Zamów sobie meble w tej firmie i zobaczysz, zycze zeby sam szef ci przyjechał montowac. Sam spapral robote na montarzu a narzekał na pracowników wiec swiadczy to o tym kim robi, mebletragedia reklamacja po miesiącu blaty całe spekane a naprawa po miesiacach TRAGEDIA!!

Zostaw opinię o Polaminart S.C. Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa - Rabka-Zdrój

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polaminart S.C. Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa