BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.

Opinie o BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.

Alicja

@Produkcja czy mógłbyś nam przedstawić w kilku zdaniach zarys Twojej pracy w firmie BLACHOTRAPEZ? Czy jeśli jest tyle obowiązków i zarazem nie możecie liczyć na rozbudowany socjal, to czy zarazem wynagrodzenie jest adekwatne do powierzonych funkcji?

Alicja

Czy firma zapewnia swoim pracownikom oprócz stałego wynagrodzenia dodatkowe profity? Na przykład w postaci dofinansowania do karty sportowej lub na dojazdy do pracy? Czy zapewniony jest pracownikom pakiet socjalny? Jak ta kwestia wygląda w BLACHOTRAPEZ?

Rozdzieliła nas piłka
@Produkcja 04.07.2018 10:51

Zgadza się - 200 zł na Św. B.N. Ale ten "rarytas" funkcjonuje dopiero od bodajże 2 lat. Poza tym nic więcej niema. Starzy (niepracujący już) pracownicy mówili , że na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat również nic nie dostawali.

Tymon

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Warto aplikować?

Student of Confucius

Szanowni Państwo. Już od pierwszych minut meczu naszej reprezentacji z Senegalem czułem niepokój wynikający z partnerstwa (czyt. sponsoringu) BLACHOTRAPEZU z naszą reprezentacją Polski. W zasadzie pierwsze obawy pojawily się dużo wcześniej , gdy było już wiadomo że firma ta , takową rolę pełnić będzie. W tej chwili , po pierwszej połowie meczu naszej kadry z Kolumbią jestem pewien jednego : Jaka firma , taka energia ! Niech już lepiej BLACHOTRAPEZ nie rozpycha się w tym sporcie , bo jego negatywna energia nie służy niestety naszym piłkarzom. Amen...

Alicja

@Metall, stanowisko operatora linii produkcyjnej jest pracą dwuzmianową. Do głównych zadań należy uruchamianie i nadzór linii produkcyjnej. Operator kontroluje jakość wyrobów i zajmuje się ogólnymi pracami magazynowymi. Zapewniona jest umowa o pracę.

Metall

Podpowie ktoś jak wygląda praca operatora lini produkcyjnej w zakładzie w Rabce.(zarobki,atmosfera). Czy warto ???

Alicja

Czy ktoś z obecnych na forum pracowników chciałby wypowiedzieć się na temat pracy w BLACHOTRAPEZ w sposób prawdziwy i merytoryczny? Każda rzetelna informacja na temat sytuacji w firmie jest pomocna dla ubiegających się o pracę. Obecnie dla zainteresowanych jest prowadzona rekrutacja na operatora linii produkcyjnej. Więcej informacji znajduje się na stronie firmy: https://www.blachotrapez.eu/pl/19/oferta-pracy.

Jacek

Nikt ci więcej nie da jak BLACHOTRAPEZ obieca... Totalne dno!

Tomasz

Podpowiedzcie jakie wyposażenie dostaje w firmie przedstawiciel handlowy?

Witold

Słyszałem, że potrzebowali na przedstawiciela handlowego, czy to jeszcze aktualne?

@Buli 06.05.2018 15:26

Powiedz dla czego piszesz na mój temat skoro mnie nie znasz?

Mcgywer

Tam trzeba aplikować na menadżera. Jeden to nawet kierowcę ma????

Łoszak
@Dostap 02.05.2018 18:45

Chyba wynieśli...z tej firmy tak wiele..mówiąc dosłownie.

lolo

Witam. Jak wyglądają zarobki w firmie? Jest zapotrzebowanie na pracowników produkcji Rabka- Zdrój? Proszę o info.

zawiedziony współpracą

Trzeci tydzień czekam na domówienie do zamówienia i nikt nic nie wie poraszka.

@zawiedziony współpracą 07.04.2018 17:57

Oni teraz Glika pilnują a nie zamówień

Mcgywer

Zarobić można, narobić się też można. Na koniec i tak Ciebie oplują. Opis -prostu korporacja, ale lepiej pasuje kołchoz.

Daria

Więcej pracujecie to więcej zarobicie i po co to narzekanie??

Macgywer
@Daria 17.03.2018 16:32

Masz "rację".Przepracujesz więcej godzin to wiecej zarobisz.

BYŁY PRACOWNIK - i całe szczęście

Ludzie - nie dajcie sobie wciskać tego steku bzdur. Wszystkie te "achy", "ochy" i jaki to nie super pracodawca pisze paru kierowników dla podniesienia oceny firmy. Rzeczywistość jest zgoła zupełnie inna, już na początku miesiąca dostaniecie do obowiązkowego podpisu papier na którym widnieje że przepracowaliście jedynie 8h dziennie. A w rzeczywistości będzie ich po 10, jak szybko można policzyć 1/4 etatu pracujecie w systemie "obowiązkowej daniny na rzecz firmy". Zamiennie można to nazwać ZŁODZIEJSTWEM. Lepiej poszukać chwilę dłużej i znaleźć uczciwszego pracodawcę.

Norbi
@Narcyz 20.02.2018 11:06

Potwierdzam powyższe z jedną tylko zmianą - soboty są wolne ale tylko w okresie zimowym pod warunkiem że zasypie śniegiem w innym przypadku pracujesz w sobotę wymiennie z drugim handlowcem, średnio wypada 2 soboty w miesiącu.

Moje pytania nadal aktualne.☺

Janekxx

Witam, moze ktos udzielic mi informacji jak wyglada praca w punktach sprzedazy,chodzi mi glownie o wyplaty,czy sa jakies podstawy,czy moze wszystko zalezy od obrotu danego punktu? Czesto zmieniaja sie osoby na punktach? Polecacie ewentualnie?

Alicja

@Metall aktualnie niestety nie ma żadnych nowych ofert pracy. Natomiast warto śledzić oferty na bieżąco, może coś się pojawi. Czy ktoś mógłby podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w firmie BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.?

Metall

Są moze przyjęcia na produkcji w zakładzie w Rabce? Jakie stanowisko polecacie? Jakie +i - pracy w B.T? Jakich zarobków się spodziewać ? Ktoś ,coś ;-) ?

Alicja

@Grzechu dość długo pracujesz w firmie BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o. Co najbardziej podoba Ci się w firmie? Powiesz na nam coś więcej o warunkach pracy? @Poeata na forum nie można nikogo obrażać. Polecam zapoznać się z regulaminem forum przed przystąpieniem do wystawienia komentarza http://www.gowork.pl/regulamin.

Andrzej

Totalne dno! Odszedlem z pcacy po 9 latach! To chyba cos znaczy... Wyzysk pracownikow!

Alicja

@BYŁY PRACOWNIK piszesz, że pracowałeś w Blachotrapez Sp.z o.o. Czy możesz napisać nam więcej o swoich doświadczeniach z firmą? W jakim dziale byłeś zatrudniony? Co możesz napisać o plusach pracy w tym miejscu, a co według Ciebie wymaga zmiany?

BYŁY PRACOWNIK

Ale permanentna ściema z tymi dobrymi opiniami !!!!! LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ ZWIEŚĆ, TE DOBRE PISZE PARU KOLESI Z KIEROWNICTWA A WY NIE ŁYKAJCIE TEGO - TAK DLA OSOBISTEGO DOBRA WIEM BO PRACOWAŁEM

Twój Mistrz
@BYŁY PRACOWNIK 03.06.2017 22:38

Pewnie byłeś zwykłym nierobem i stąd to wszystko, ale nie martw się, może ktoś gdzieś da Ci szansę.

Dana

Niektórzy mają problem z tym, że w pracy trzeba po prostu pracować ;)

Alicja

@Funky Dart, jeżeli jakiś komentarz został zarchiwizowany, to musiał być on niezgodny z Regulaminem Serwisu GoWork.pl

Funky Dart

Znowu nic się nie ukazuje ze złych opinii. Ciekawe czemu tu same pozytywy a 2/5 ocena. Troszkę nie fair ze blokujecie niepszychylne wpisy a może było by warto wyciągnąć wnioski. Łączy nas piłka bądźcie fair... Panie prezesie szacunek do pracownika artykuł Forbes toż to stek bzdur, lubi Pan dupowłazów a nie dobrych pracowników.

Jan III Sobieski

Psy szczekają karawana jedzie dalej.

Kazio

@Piasek Poprzedni handlowiec znalazł prace bliżej miejsca zamieszkania. Przez blisko trzy lata dojeżdżał blisko 60km, a teraz ma prace na miejscu w swoim mieście.

Alicja

@Piasek, myślisz o aplikowaniu właśnie na to stanowisko?

Piasek

Witam, czy ktoś z was mógłby coś powiedzieć na temat punktu w świdniku? Czy może ktoś wie dlaczego tam nie pracuje poprzedni handlowiec- słaby teren czy coś innego?

Zostaw opinię o BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o. - Rabka-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BLACHOTRAPEZ Sp. z o.o.