Sikora Artur Usługi Kominiarskie

Poręba

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Sikora Artur Usługi Kominiarskie
0 0 6 1

Opinie o Sikora Artur Usługi Kominiarskie

Administrator

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tego przedsiębiorstwa? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się najświeższych ciekawostek o Sikora Artur Usługi Kominiarskie jako pracodawcy.

KOMINIARZ

CAŁKOWICIE SIE ZGADZAM Z KOLEGA - JEST TO PSEUDO KOMINIARZ W BIAŁYCH REKAWICZKACH ZARÓWNO ON JAK I JEGO NIEUDOLNY SYNALEK - ZERO POJECIA O WYKONYWANYM ZAWODZIE

kominiarz
@KOMINIARZ 28.05.2015 22:12

Bardzo proszę osobę która wypisuje te brednie aby zajęła się sobą i swoim nieudolnym bratem :)

pawlowski

korzystałem z usług tego kominiarza i nie polecam tego pseudo-fachowca nikomu

Tomek123
@pawlowski 16.11.2014 09:22

Jeżeli nie zna pan fachu kominiarskiego to każdy będzie pseudo -fachowcem.Komentarze na innych temat najlepiej trzymać dla siebie...pseudo pisarzu!

Zostaw opinię o Sikora Artur Usługi Kominiarskie - Poręba

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sikora Artur Usługi Kominiarskie