Zbi-Bud S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Ewa i Zbigniew Wojnarowicz

Żyrardów

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Zbi-Bud S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Ewa i Zbigniew Wojnarowicz
0 0 6 1

Opinie o Zbi-Bud S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Ewa i Zbigniew Wojnarowicz

Robert Kalinowski

Pełen profesjonalizm. Pośród dużej grupy firm oraz ekip budowlanych trafiliśmy na Pana Zbyszka, który udowodnił, że przy tak ważnej decyzji i jednak znaczących kosztach, warto zaufać profesjonaliście aniżeli ekipie, która często może odwalić fuszerkę tańszym kosztem i potem może być z tego więcej problemów i kosztów niż zaufanie firmie. Pan Zbyszek zaoferował nam bardzo racjonalny, nieprzesadzony kosztorys, który był dokładnie uzasadniony cenami rynkowymi i muszę przyznać człowiek bardzo uczciwy. Co ważniejsze przez cały okres budowy, a nawet po, mamy z nim świetny kontakt - zawsze był cierpliwy, wyjaśniał nam, laikom budowlanym procesy i jak wszystko powstaje czy dylemat która blacha będzie bardziej praktyczna. Zawsze służy dobrą radą a i sami wróciliśmy do niego kiedy przyszła pora na wybudowanie porządnego ogrodzenia. Bez zastrzeżeń, szczerze bardzo polecam!

admin

Czy warto podejmować pracę w firmie Zbi-Bud S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Ewa i Zbigniew Wojnarowicz? Wypowiedz się na naszym forum i pomóż innym podjąć decyzję.

Zostaw opinię o Zbi-Bud S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Ewa i Zbigniew Wojnarowicz - Żyrardów

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zbi-Bud S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Ewa i Zbigniew Wojnarowicz