Ad-Bud Adam Parciak

Wielbark

Opinie o Ad-Bud Adam Parciak

Aro

Nie polecam!!! Robota spaprana a on nie odbiera telefonu

jack

Chłopak do dogadania się mieliśmy okazję poznać go podczas wymiany dachu i ocieplania budynku. Robota wykonana szybko i profesjonalnie robił też u sąsiada i do tej pory u nas wygląda to świetnie. Ja jak najbardziej polecam

Pawlik

Jeśli czyta to ktoś, kto zamierzał wynająć tego typa do remontu to szczerze odradzam i proponuję poszukać kogoś rzetelnego i znającego się na robocie bo w tym przypadku nie ma o tym mowy! nigdy wcześniej nie spotkałem tak niesłownej osoby, przez niego straciłem dużo czasu i sporo pieniędzy, bo remont wymagał poprawy przez normalną ekipę. N I E P O L E C A M ! ! !

koles

Bardzo dobry wykonawca posiada doświadczonych ludzi i od wielu lat tych samych. Polecam

Ad-bud

Jestem caly czas pod tym samym nr tel i mozemy sie spotkac jak twierdzisz ze cos zrobilem nie tak a oszczerstwa to mozna pisac na kazdego zadzwon chetniebz toba porozmawiam.

rex

(usunięte przez administratora) JAK SAMO NAZWISKO MOWI TO PARCIARZ.MIAŁEM Z NIM NIEPRZYJEMNOSC SIE SPOTKAC PODCZAS BUDOWY MOJEGO DOMU I KAZDEMU ODRADZAM.MARNUJE POWIERZONY MATERIAŁ ORAZ ZDROWIE INWESTORA.MAM PO NIM PAMIATKE ZJE...ANY DACH.JAKBY SIE ZBLIZYL NA DLUGOSC REKI TO BYM GO ZAJ..AŁ.

Zostaw opinię o Ad-Bud Adam Parciak - Wielbark

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ad-Bud Adam Parciak