Opinie o Kolanek Firma Handlowo-Usługowa Waldemar Kolanek w Czernica

counter
Administrator Nowy wpis

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Kolanek Firma Handlowo-Usługowa Waldemar Kolanek? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo cenne!

Łysy Nowy wpis

Szkoda czasu na pracę u takich ludzi.

Smmm Nowy wpis

Najgorszą firma w jakiej jeździłem. Wypłata na raty.

anonim Nowy wpis

a ja takiego problemu nie miałem nie kradłem rozliczałem sie z zaliczek i wszystko było ok jedziłem tam 3,5 roku wiec sporo zwalniani byli poprostu złodzieje a o ile sie nie mule sprawy w safzie wygrane wiec coz prawda wyszła na jaw.Ja zwolniłem sie ze wzgledu na prace po kraju ale wiem ze zwsze moge wrocic

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

ja tam pracowałem trzy i pół miesiąca i okazało się , że na początku było grzecznie , ale od samego początku kłamali. To że na nowe zestawy zatrudniają oraz na czas nieokreśliny. Ciągle brakowało pieniędzy na opłaty za autostrady i na paliwo. Uwaga ! Wciskają Umowy zlecenia, choć nie mają prawa, jak pracownik jest zatrudniony na zasadach pracowniczych . Chociaż jestem uczciwy i pracowałem ,żeby były jak najmniejsze koszty unikałem autostrad i dróg płatnych . Ale tego nie docenili. Nie płacili chociaż prosiłem. Aż sprawa znalazła się w sądzie. Ostrzegam przed Taką Firmą .

kross

a co w tej firmie jest takiego fantastycznego?! przecież to (usunięte przez administratora)jakich mało, śmieszne pieniądze (najniższa krajowa+diety - nigdy nie wypłacane na czas) i zero szacunku do pracownika! lepiej poszukać czegoś innego!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Kolanek Firma Handlowo-Usługowa Waldemar Kolanek - Czernica

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.