Opinie o Franko Komis Samochodów Skup-Sprzedaż Franciszek Dubniewicz w Strzegom

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Franko Komis Samochodów Skup-Sprzedaż Franciszek Dubniewicz. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Franko Komis Samochodów Skup-Sprzedaż Franciszek Dubniewicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Franko Komis Samochodów Skup-Sprzedaż Franciszek Dubniewicz w Strzegom

Adrian Nowy wpis

Szukacie może nowych pracowników?

Krystian Nowy wpis

polecam,

Bartek

Jest ok, można coś wybrać, koleś nie jest cwaniaczkiem tylko można normalnie pogadać.

Włodek. Nowy wpis
@Bartek

Podzielam opinię Bartka. Tylko dobre auta w dobrym stanie. Pan Franciszek godny zaufania. Polecam!

Weronika Nowy wpis

Widzę, że wśród komentarzy przeważają te zamieszczone przez klientów firmy Franko Komis Samochodów Skup-Sprzedaż Franciszek Dubniewicz. Czy ktoś z Was miał styczność z pracą w tym miejscu? Może możecie powiedzieć coś o atmosferze, jaka tam panuje?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Franko Komis Samochodów Skup-Sprzedaż Franciszek Dubniewicz? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Halo

Halo! coś z pamięcią słabo

Kajko

Polecam

PRAWDA

Posiada dużo samochodów , ładne itd ....ale przykładowo diesel z 2001r przebieg 220tyś a poprzecierane elementy jak kierownica przełączniki ,wytarty mieszek zmiany biegów itd a cena kosmiczna (a4 b6 20tyś w takim stanie ) po prostu jak to handlarz robi by zarobić ,pare aut stało dosyć ładnych i za nie duze pieniązki ,radził bym ubezpieczyć sie miernik lakieru i się nie napalać

@PRAWDA

odkąd sięgam pamięcią to przez ostatnie 2-3 lata nie było żadnej takiej Audi w tym modelu na placu, więc coś nie bardzo ta opinia :)

Miód

super,super.super

zocha

jest takie miejsce

admin

Wiesz coś o pracy w firmie Franko Komis Samochodów Skup-sprzedaż Franciszek Dubniewicz? Czekamy na nowe informacje z poszczególnych działów!

parasol
@admin

super auta nówki nie malowane nie porysowane opłacone

Zostaw merytoryczną opinię o Franko Komis Samochodów Skup-Sprzedaż Franciszek Dubniewicz - Strzegom

Franko Komis Samochodów Skup-Sprzedaż Franciszek Dubniewicz