Franko Komis Samochodów Skup-Sprzedaż Franciszek Dubniewicz

Strzegom

Opinie o Franko Komis Samochodów Skup-Sprzedaż Franciszek Dubniewicz

Bartek

Jest ok, można coś wybrać, koleś nie jest cwaniaczkiem tylko można normalnie pogadać.

Halo

Halo! coś z pamięcią słabo

Kajko

Polecam

PRAWDA

Posiada dużo samochodów , ładne itd ....ale przykładowo diesel z 2001r przebieg 220tyś a poprzecierane elementy jak kierownica przełączniki ,wytarty mieszek zmiany biegów itd a cena kosmiczna (a4 b6 20tyś w takim stanie ) po prostu jak to handlarz robi by zarobić ,pare aut stało dosyć ładnych i za nie duze pieniązki ,radził bym ubezpieczyć sie miernik lakieru i się nie napalać

Ja
@PRAWDA 17.12.2016 07:32

odkąd sięgam pamięcią to przez ostatnie 2-3 lata nie było żadnej takiej Audi w tym modelu na placu, więc coś nie bardzo ta opinia :)

Miód

super,super.super

zocha

jest takie miejsce

Wiesz coś o pracy w firmie Franko Komis Samochodów Skup-Sprzedaż Franciszek Dubniewicz? Czekamy na nowe informacje z poszczególnych działów!

parasol
@admin 27.10.2015 15:56

super auta nówki nie malowane nie porysowane opłacone

Zostaw opinię o Franko Komis Samochodów Skup-Sprzedaż Franciszek Dubniewicz - Strzegom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Franko Komis Samochodów Skup-Sprzedaż Franciszek Dubniewicz