Opinie o Zespół Uzdrowisk Kłodzkich S.A. Szpital Kardiologiczny Zameczek w Kudowa-Zdrój

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Zespół Uzdrowisk Kłodzkich S.A. Szpital Kardiologiczny Zameczek. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zespół Uzdrowisk Kłodzkich S.A. Szpital Kardiologiczny Zameczek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zespół Uzdrowisk Kłodzkich S.A. Szpital Kardiologiczny Zameczek w Kudowa-Zdrój

Martyna

@Pracownik Myślę, że brak ludzi do pracy w służbie zdrowia nie jest tajemnicą ale brak chęci do pracy to wskazówka, że chyba lepiej szukać jej w innej branży!!

fizjo
@Martyna

Renato, Chęci do pracy ma każdy kto wykonuje ją odpowiednio do wyznaczonych obowiązków w umówe.Jezeli terapeuta wykonał zabieg, posprzątał miejsce pracy jakim w jakim porusza się i wykorzystuje z pacjentami to nie wmawiaj że do niego należy czyszczenie okien i ram!Od tego jest salowa!!!

Netka Nowy wpis
@Martyna

(usunięte przez administratora)kobieto!sama poszukaj pracy w innej dziedzinie,bo przez ciebie! wiele osób traci zapał do pracy i rozwoju!!! Zazdrosna i wiecznie zakompleksiona!lata młodzieńcze już nie wrócą!!

Mgr Nowy wpis

Pragnę ostrzec przyszłych kandydatów, kierowniczka tego miejsca ustaliła ze mną zupełnie inne warunki niż były zapisane w umowie.Nie podjęłam się pracy,a opinie tylko potwierdziły moje obawy przed tą osobą.

Czy coś się już poprawiło z tą atmosferą? Przeczytałam poniższy komentarz i nie wyobrażam sobie pracować w takim miejscu. Ale chciałam spytać, bo przecież dużo się zmienia. Może warto dać im szansę?

WP
@Karolina

Do póki ta osoba będzie spełniała swoje rządy w tym miejscu,nigdy nie będzie dobrze. Po zwolnieniu się (Dzięki Bogu)z tego chorego obozu,dowiedziałam się wiele historii od byłych i niedoczekanych pracownikach.Ciągły MOBBING!okłamywanie to główny cel menagerki.Kolezanka miała pracować na planowaniu za kwotę X i z umową o prace,po czym jak doszło do dnia podpisania umowy, dowiedziała się że na start dostanie 50% omawianego wynagrodzenia i umowę zlecenie bo muszą ją sprawdzić.Kobieta z wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie… Zastraszanie o zwolnieniu w momentach w których pracownik nie miał wpływu na daną sytuacje,czy tez gdy był potrzebny menager na już,jej zgoda,to przez cały dzień nie odbierała telefonu ani nie oddzwaniała choć w grafiku i według planowania była w pracy. Rozmowa na jej temat z ,,górą,, nie przyniosła żadnych efektów,także w żadnym z zakładów tej firmy nie polecam współpracować ;)

@WP

A to czemu mimo wszystko ludzie tam zostają? Zarobki trzymają ich w miejscu? Są jakieś wysokie w porównaniu do tych proponowanych przez konkurencję?

Xxx
@Karolina

Zostają osoby którym już nie zależy na szukaniu nowego miejsca głównie są to osoby starsze bądź ktore mają rodziny,kredyt itp.W tym mieście nie ma dużego wyboru.Zauważ że nie ma tam młodych ludzi, pomijając ratowników,ponieważ to jedyna grupa do których menagerka nie może się uczepić bo o co….Pytając nieco młodsze pracownice,powiedziały że nie zależy im, i te chore psychopatyczne teksty menagerki wypuszczają drugim uchem. Kadra nauczyła się współpracować, wiec zabiegi na lewo to norma przy takich zarobkach. Menagerka w sztuczny sposób domaga się podwyżek dla pracowników,a faktycznie nic nie robi,ponieważ boi się utraty względów u prezesa.

Sławomir Nowy wpis
@Xxx

Czyli kasa nie za wysoka jak wszyscy kombinują z zabiegami na lewo. Powiesz ile się zarabia oficjalnie? To znaczy ile jest na umowie? No i co, nikt nigdy nie dostał podwyżki skoro tak trudno ją uzyskać jak piszesz?

Były Nowy wpis
@Sławomir

Koło trójki.

MGA

Chcę przestrzec przed urzędującą w tym miejscu menagerką.Brak umowy o prace która była zapewniona w zeszłym roku, ciągłe absurdalne problemy dotyczące wykonanej pracy, brak możliwości dojścia do wspólnego porozumienia, jedynie co słyszy magister to tyle że ma możliwość rezygnacji z pracy.....śmieszne, wręcz chore podejscie do wykształconej dorosłej osoby.Każdy czuje się poniżany, jedynie w grupie kierowniczka jest zdolna do odpowiedniej dyskusji, prawdopodobnie pod wpływem stresu,którego ewidentnie nie czuje w rozmowach w cztery oczy. Z grafikami jest chaos często jesteśmy rzucani gdzie popadnie byle załatać dziurę,bo brakuje fizjoterapeutów. Na koniec dodam ze przy problemach związanymi z pacjentami, menagerka nie staje za nami w obronie. Nie polecam.

Kudowa
@MGA

Dokładnie! Każdy jest zastraszany i wielokrotnie słyszałam rozmowę nowych pracowników jak menagerka odpowiadała że prace mogą zmienić, choć wykonywali ją dobrze i zgodnie z zapisaną umową!I jedynie jest w stanie normalnie, poważnie dyskutować przy zebraniach,bo boi się grupy.Niejednokrotnie mieszała magistra z błotem, żeby tylko komuś zrobić przykrość i pokazać swoją wyższość.Zgłosiliśmy z koleżanką sprawę do prezesa ale najwidoczniej tam wszędzie są układy,układziki!

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Zespół Uzdrowisk Kłodzkich S.A. Szpital Kardiologiczny Zameczek? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Technik / Inżynier Serwisu (CNC)
Kudowa-Zdrój
DTH Selection
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Kudowa-Zdrój
Profesjonalny kierowca
admin

Dodaj komentarz o firmie Zespół Uzdrowisk Kłodzkich S.A. Szpital Kardiologiczny Zameczek. Nie czekaj, kariera wielu osób zależy od Ciebie.

@admin

Nie polecam praktyk w tym miejscu.Praktykanci rzucani są na najgorsze działy, na których jest wieczny problem z personelem.Ocena końcowa za wykonywanie wszystkich poleceń(wraz z myciem okien!) to 3?! Szkoda nerwów i czasu

Irena

A czy zakres obowiązków podczas praktyk jest określony w umowie? Czy praktyki są płatne? Napisz proszę, jakie umiejętności są przydatne. Czy istnieje możliwość późniejszego zatrudnienia? Chętnie dowiemy się więcej na ten temat.

@Irena

Praktyki są określone w umówię na podstawie kierunku uczelni.Niestety prawda z jaką się zmierzyłam była całkiem inna.Wykonywałam pracę przymusowo, której dotknąć nawet nie powinnam, a to dlatego że wiecznie brakuje personelu i wrzucają na najgorszą robotę.Po awanturze, więcej pracowałam na swoim dziale i niestety sama bez nadzoru! Patologiczna atmosfera. Był problem z zakończeniem praktyk, próbowali wmówić mi że za mało godzin przepracowałam. Praca na pewno by się znalazła,bo nikt tam nie chce pracować w takich warunkach i za tak śmieszne pieniądze i śmieciową umowę.

(usunięte przez administratora) to określenie kilkuletniego stażu w tym miejscu.Ciągłe awantury, (usunięte przez administratora)oraz straszenie pracowników.To okropne, gdyż reszta personelu świetnie się dogaduje, współpracuje, a owa pani(usunięte przez administratora)niszczy atmosferę szykanując wybranych przez siebie pracowników, z innymi się spoufala, przez co często kończy się niesłusznie oskarżeniem innych pracowników o rzeczy, które nie miały miejsca!!! Krytykuje wygląd nowych pracowników, GROŻĄC wydaleniem z pracy,a starsi pracownicy ubierają się jak chcą i nie zwraca im uwagi!czy to jest spowodowane zazdrością? Gdy występuje problem np konfliktowy klient i potrzebna jest jej jako (usunięte przez administratora)zgoda do wykonania innej czynności niż te, które przydzielono, natychmiast z wielką wściekłością ,oburzeniem i pretensjami zarzuca brak współpracy miedzy pracownikami.... szuka ciągłej wymówki, na siłę przyczyny do poniżenia pracownika! Mając przerwę nie mogę sprawdzić telefonu czy przeczytać książki, bo ,,jestem w pracy i nie wolno!,, oraz zastraszenie by więcej nie było podobnych sytuacji... Sprzęt medyczny jest w stanie TRAGICZNYM.Wadliwe i staroświeckie wirówki, zimne łazienki, zniszczone i obrzydliwe wanny których żadnym kwasem nie da się domyć, wadliwe aquavibrony które szkodzą zdrowiu pracownikom, stare popękane i twarde leżanki, popękane wanny, brak klimatyzacji i słaba wentylacja, łazienka dla niepełnosprawnych jest nieuzytkowana przez niesprawne drzwi od 2 lub 3lat! Nie ma możliwości wykupienia obiadu ani wyjścia na przerwę. Panie w planowaniu są niemiłe, ciagle wszystkich obgadują, naśmiewają się i wmawiają rzekome polecenia od kierownika, o których sama nie wie! Potrafiła wprost zarzucić brak roztargnienia, nazywając osobą chaotyczną(na prawdę nie wiem skad te oskarżenia!)po to by przenieść i zmusić do pracy na dziale, na ktorym wiecznie jest problem z personelem. (usunięte przez administratora) ponieważ moje dowody byłyby zbyt słabe, a taka osoba nie powinna się zbliżać do kierowania personelem, na pewno nie kobieta, która wiecznie chodzi wściekła i szuka awantury, nigdy nikogo nie pochwaliła, ani nie dala podwyżki! Nie chce zatrudniać na umowę o prace, wykorzystując to jest bardziej odważniejsza w słowach. To nie tylko moje fefleksje po tych latach, ale także kolegów i kolezanek, które tam pracują. Moje sugestie dla Zespół Uzdrowisk Kłodzkich S.A. Szpital Kardiologiczny Zameczek: Zmieńcie kierownika ! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Powinna zmienić nastawienie do pracowników i zacząć słuchać innych a nie tylko kierować się zazdrością

Zostaw merytoryczną opinię o Zespół Uzdrowisk Kłodzkich S.A. Szpital Kardiologiczny Zameczek - Kudowa-Zdrój

• Jak się pracuje w Zespół Uzdrowisk Kłodzkich S.A. Szpital Kardiologiczny Zameczek?

Zobacz opinie na temat firmy Zespół Uzdrowisk Kłodzkich S.A. Szpital Kardiologiczny Zameczek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Zespół Uzdrowisk Kłodzkich S.A. Szpital Kardiologiczny Zameczek