Integer Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Zamek Kliczków

Kliczków

Opinie o Integer Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Zamek Kliczków

slabo

praca w atmosferze adoracji tylko swojej kadry, ktura drektorka sprowadzila ze soba jest tragiczna. psiapsiolenie z kolezankami ma sie nijak do pracy. drektorka tylko siedzie i gada sobie z druga drektoreczka kolezaneczka i nic z tego nie wynika. dupki sobie liza a do pracy rak sobie nie wyrywaja, za to caly czas wymagaja wiecej i wiecej od innych. masakra.

masakra

no wiec po miesiacu wspolpracy z nowa dyrektorka musze stwierdzic, ze jest tam masakra. pani nowa mlodziutka zupelnie niedoswiadczona dyrektorka przeprowadza "wielkie rewolucje" i zwalnia wszystkich przyprowadzajac ludzi ze swojej starej ekipy nie weryfikujac pracy innych ludzi ktorzy tam pracowali. nie wiem jaki to ma miec cel... moze chce robic walki . generalnie nie polecam

Zostaw opinię o Integer Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Zamek Kliczków - Kliczków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Integer Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Zamek Kliczków