Opinie o Aneta Lisiecka-Myszakowska Dom Seniora Leśne Zacisze Pokoje Gościnne w Kliczków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Aneta Lisiecka-Myszakowska Dom Seniora Leśne Zacisze Pokoje Gościnne. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Aneta Lisiecka-Myszakowska Dom Seniora Leśne Zacisze Pokoje Gościnne o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aneta Lisiecka-Myszakowska Dom Seniora Leśne Zacisze Pokoje Gościnne w Kliczków

Administrator Nowy wpis

Jakiś czas temu firma Aneta Lisiecka-Myszakowska Dom Seniora Leśne Zacisze Pokoje Gościnne poszukiwała pracowników. Czy ktoś brał udział w rekrutacji na stanowisko Pielęgniarka? Jakie wrażenia?

Tomasz Nowy wpis

Witam. Jestem naprawdę szalenie zaskoczony negatywnymi wpisami na temat tego domu seniora. Jest to jednostka komercyjna ,ktora musi jakością swoich usług zapracować na swoje funkcjonowanie. Ja osobiście mam tam mamę od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony a co najważniejsze Mama bardzo chwali pobyt w tym domu. Odwiedziny sa bez zapowiedzi w wyznaczonych porach od 11h do 17h z zachowaniem środków bezpieczeństwa aktualnie np.maseczki itd. ,panuje rodzinna atmosfera, personel jest bardzo profesjonalny i miły a z ust właścicielki nie słyszałem żadnych obietnic,które nie są spełniane . Warunki zawarte w umowie są dotrzymywane ,właścicielka i personel zawsze odbierają telefony ,udzielają wyczerpujących informacji itd. OSOBIŚCIE POLECAM TO MIEJSCE .

Jolanta. Nowy wpis

Mój tato traił do tego domu innego domu seniora ,jest bardzo zadowolony opieki ,wyzywienia ,atmosfery panującej w tym domu . Mój tato rozmawia ze mną bardzo czesto i zawsze jest zadowolony .Włascicielka bardzo czesto kontaktuje ię z rodzinami,przesyła dużo zdjeć ,jest bardzo wiarygodną osobą.Polecam to miejsce .

Barbara Nowy wpis

Nie wiem, czy komentujący piszą na właściwym profilu? Ponieważ w internecie jest cała dokumentacja z lat 2020-2021 na temat badania warunków pobytu seniorów przez służby wojewody dolnośląskiego i zakończona decyzją o cofnięciu właścicielce zezwolenia na prowadzenie Domu (wówczas nieprawomocnym). Jesteście pewni, że Dom Seniora w Kliczkowie nadal działa?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Aneta Lisiecka-Myszakowska Dom Seniora Leśne Zacisze Pokoje Gościnne na stanowisko Opiekun? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Swoja

Moja mama tam była nie polecam tego miejsca, brud, zimno właścicielka na początku miła obiecywała góry oczywiście potem nie słowna tego co obiecywała, pracowników nie zatrudniała bo za dużo by wydała kasy,kobietki się starały mimo woli ale to było stanowczo za mało,zasuwaly po 3 dni no stop24h a właścicielka nawet się tym nie interesowała,one za nią wszystko robiły,np.tkj.ksiegowosc zakupy spożywcze,higieniczne szpitalne, nieruchomość,rachunki i wogóle wszystko dużo by wymieniać,a na koniec co do rozliczenia to tak zakręci aby jak najmniejszej oddać pieniędzy.Chyba trzeba zawiadomić odpowiednie tam służby!?

Dzidka

Czy to co nazywane jest Domem Opieki jeszcze funkcjonuje? Zastanawia mnie jaką rolę odgrywa tam sanepid. Odradzam i ostrzegam przed pozostawieniem tam swojej bliskiej osoby. Szacunek dla Pan, które tam jeszcze zostały.

Teresa
@Dzidka

Mam tam mamę od 8 lat . Jjestem wdzięczna losowi,że moja mama tam trafiła ,opieka bardzo dobra,jest czysto,doskonała swoja kuchnia ,odwiedziny bez zapowiedzi ,możliwośc telefonowania ,bez żadnych problemów mozna wszystko uzgodnić z Panią właścicielką ,jest to bardzo mądra i ciepła osoba wzbudzająca ogromną sympatię. Teresa z Wrocławia.

Leszek

Witam.Mam tam ojca od 2 lat.Jest to chodzący ,lekko niedomagający pamięciowo Pan ,któremu personel we wszystkim pomago .Tato nigdy nie nie miał żadnych uwag do samego pobytu tam,obsługi ,opieki i wyżywienia. Ja zawsze mogłem z tatą porozmawiać ,odwiedzić go ,nigdy nie miałem problemów z wejściem do ośrodka-w czasie trwania pandemii videotelefon . Obsługa bardzo miła i zaangażowana ,właścicielka jest bardzo miłą,pomocną i służącą radą osobą ,nigdy nie było żadnych problemów z kontaktem z nią,podopieczni i personel domu bardzo pozytywnie się o tej Pani wyrażają ,ja również mogę jedynie w samych dobrych słowach ją opisać.Leszek

Odradzam, wręcz przestrzegam przed tą "firmą". Pokoje brudne, opieka tragiczna. Nie dość, że drogo to właścicielka opryskliwa i wydziera się po podopiecznych. Smród niesamowity, ale czego się spodziewać skoro chore osoby nie są przebierane i potrafią leżeć po kilka dni w fekaliach. Dziwię się, że jeszcze "ośrodek" istnieje...

@Marek

to jest po prostu bzdura.Mam tam babcię ,świadoma i chodzącą,jej opinia jest bardzo pozytywna na temat ośrodka,wyżywienia,opiekimi właścicielkim.Moja zresztą również ,odwiedzam babcię często ,jestem bardzo zadowolona .Polecam Ania z Lwówka

Sylwia

Lata temu ktoś pisał że posiłki małe i ubogie a personel jest niewykwalifikowany, to czy ktoś wie jak wygląda rekrutacja właśnie na stanowisko opiekuna lub osoby odpowiedzialnej za układanie menu? Jakie są podstawy do zatrudnienia?

Witam. Mam ojca od 4 lat w tym domu ,nigdy ,naprawdę nigdy nie miałem żadnych problemów z odwiedzinami tatay,nawet podczas pandemii udostępniano mi video-połączenia i rzadkie kontakty z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Żadnego problemu z kontaktem z właścicielką i personelem ,wszyscy bardzo mili ,opinia i zdanie mojego świadomego i chodzącego jeszcze o własnych siłach taty również bardzo pozytywna. Organizowane są wszystkie Święta ,pani właścicielka na swój koszt organizuje każdemu Podopiecznemu urodziny ,gdzie uczestniczą wszyscy mieszkańcy ,jest bardzo serdeczną , inteligentną młodą osobą,która po prostu tych ludzi lubi i o nich dba -opiekunki są naprawdę bardzo zaangażowane w swoją pracę ,dbają o każdego . Polecam serdecznie ten dom . Marek z Wrocłswia.

Grażyna
@Marek

Super, że tak pozytywnie oceniasz. Miła obsługa jest ważna, szczególnie w takich miejscach. A jak kwestie finansowe? Ceny są przystępne?

Opinie które są tu zamieszczane najwidoczniej pochodzą od znajomych lub samej właścicielki. Znam ten dom od środka bardzo dobrze . W życiu swoich bliskich tam bym nie umieściła . Posiłki małe ubogie niewykfalifikowany personel . Osoby pampetsowane przebierają dwa razy rano i wieczór. Bród i smród przeładowane pokoje . Żadnej opieki lekarskiej. Osoby o 17 zamykane w pokojach na klucz przebywają tam do ok 9 rano . Ogólnie tragedia

Brzoza
@Monika

Cała prawda.

Małgorzata

Dzień dobry, czy w najbliższym czasie można liczyć na zatrudnienie w Aneta Lisiecka-Myszakowska Dom Seniora Leśne Zacisze Pokoje Gościnne? Poszukiwany jest nowy pracownik? Proszę o informacje na ten temat jeśli ktoś coś wie. Pewnie znajdzie się więcej osób tym zainteresowanych.

Helena

Mam tam mamę od 2 lat ,jestem bardzo zadowolona z opieki ,moja mama również .Dodam ,ze moja mama słabo się porusza ,ale jest osobą świadomą i opowiada mi często przez telefon co się dzieje ,co jadła i nigdy się nie skarzyyła na personel ani na Panią właścicielkę .Polecam.

Jadwiga

Myślę ,że tą niopochlebną opinię wystawiono na podstawie jedynie pomówien,ja mam tam mamę od 6 lat i nigdy nie miałam żadnych uwag,nie wiem czy jakaś nieuczciwa konkurencja nie dołożyłado tego swojej ręki.Dom Seniora Leśne Zacisze prowadzony jest bardzo profesjonalnie,miła i fachowa obsługa,bardzo dobra ,domowa kuchnia,osoby są zadowolone,usmiechniete,czyste. Moja mama jest osobą lezącą ,ale w pełni świadomą i z pewnoscią bym wiedziała jesli by były jakieś zaniedbania.Teraz w tym okresie pandemii często do mamy dzwonie i rozmawiam ,widzimy sie przez kamerkę,jest wszystko ok.

beta

Atmosfera w firmie jest bardzo przyjazna,wlascicielka jest osoba bardzo mila i kompetentna,zawsze sluzy fachowa porada w sprawach zwiazanych z podopiecznymi jak i stosunkami panujacymi w firmie.

Jestem bardzo zadowolony z pobytu mojej mamy w Domu Seniora Lesne Zacisze w Kliczkowie.Poniewaz mieszkam za granica i mam utrudniony czesty kontakt z moja mama dzwonie do wlascicielki lub opiekunek zawsze dostaje wyczerpujaca odpowiedzi,moge z mama porozmawiac przez telefon,oraz czlonkowie mojej rodziny mieszkajacy w kraju odwiedzajacy mame w Domu Seniora zawsze po wizytach sa zadowoleni ze stanu w jakim mame zastali.

Gosia

Witam. Mam w tym domu ojca od 3 lat,jestem bardzo zadowolona.Odwiedziny bez zadnych zapowiedzi,posilki przygotowywane w objekcie-bardzo smaczne i swieze,personel bardzo mily i pomocny,wlascicielka jest osoba godna zaufania ,zawsze mozna sie z nia skontaktowac ,nigdy nie zostalam nieodpowiednio potraktowana przez nikogo ,kto am pracuje.Personel opiekunczy ,pielegniarski i medyczny bardzo zaangazowany.Bardzo rodzinna atmosfera.Polecam kazdemu .Gosia z Wroclawia

Zostaw merytoryczną opinię o Aneta Lisiecka-Myszakowska Dom Seniora Leśne Zacisze Pokoje Gościnne - Kliczków

Aneta Lisiecka-Myszakowska Dom Seniora Leśne Zacisze Pokoje Gościnne
  • 60