Ekogwarancja Ptre Sp. z o.o.

Dąbrowica

Opinie o Ekogwarancja Ptre Sp. z o.o.

nn

hehehe!

Pablo

To nie firma to mafia. Pracowałem pół roku. Czułem się jak bym haracze musiał zbierać od firm które miały ekogwarancję a chciały wyjśc z tego programu. Szef ciągle na wczasach i tylko pytał ile ściągnęliśmy z firm . Masakra ani firma. Naciągacze tyle z mojej strony. Po 3 miesiące na zaległą kasę z wynagrodzenia czekałem.

anonim -ps, a nie pracownik

Pracowałem w tej firmie jakiś czas i przyznam, że w pracy czujesz się jak w domu - miła atmosfera, pomocni współpracownicy i wyrozumiały szef. W sprawie naboru radze zadzwonić i po prostu zapytać - jeśli masz uprawnienia do pracy to niema większych przeszkód by tam pracować.

Zostaw opinię o Ekogwarancja Ptre Sp. z o.o. - Dąbrowica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekogwarancja Ptre Sp. z o.o.