Opinie o Dom Dziecka Sióstr Elżbietanek w Bolesławiec

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Dom Dziecka Sióstr Elżbietanek. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dom Dziecka Sióstr Elżbietanek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dom Dziecka Sióstr Elżbietanek w Bolesławiec

Siostra Dyrektor jest osobą nieuczciwą i kłamliwą . Traktuje ludzi z niebywałą pogardą i znęca się nad podopiecznymi.

Jadzia

Nie polecam nikomu pracy w tym miejscu. Nie bez powodu tyle osób tam się zwolniło w ostatnim czasie. Jeżeli chcesz podjąć tam pracę to szczerze radzę, zastanów się 10 razy. Niestety brak tam osób z odpowiednimi kompetencjami bo te które miały odpowiednie wykształcenie kierunkowe odeszły, były bezpodstawnie oskarżane o kradzież pieniędzy itp. Dobrze mają tylko osoby, które donoszą na współpracowników. Za mało osób do rzetelnej pracy a za dużo osób do rządzenia niestety.

Marta Nowy wpis

Tragedia!!!! Bylam tam wczoraj, chcialam oddac 2 worki pluszakow. Czystych, praktycznie nowych (kupione i od razu odlozone do pudla, nikt sie nimi nie bawil). Zszedl do drzwi mlody chlopaczek z informacja "siostra dyrektor kazala przekazac, ze dziekuje, ale pluszakow nie przyjmuje, bo my jestesmy juz stare dziady na pluszaki, a mlodsze dzieci maja alergie". Serio??? Serio (usunięte przez administratora) Nagle wszystkie male dzieci maja alergie? Na co? Na pluszaki?? Po rozmowie z chlopcem dowiedzielismy sie z mezem, ze w placowce nie ma ANI JEDNEJ MASKOTKI, do ktorej te dzieciaki moglyby sie przytulic!!! Jak tak mozna?? Po tym jak okazalam zdziwienie i ogromne zaskoczenie, chlopec spojrzal na schody, jakby bal sie, ze ktos zaraz zejdzie, wyprostowal sie jak surykatka i zaczal mowic "ale my tu mamy dobrze, na prawde, mamy tu dobrze". Dziwne miejsce

Ali

Racja powinni ja zmienić na misję Kazachstan Sybir

Jadzia Nowy wpis

pkozlo Nowy wpis

Niesympatyczne i bezczelne osoby, a ponoć wierzą w Boga. Wstyd i hańba dla tej placówki!!!

K Nowy wpis
@pkozlo

Jestem strasznie ciekawa kto napisał ten komentarz ???? była czy obecna pracownica?

Ursula

Tam potrzeba dużej zmiany ale chyba Zakonnic nie mają. Trzeba trochę pokory na stanowisku i unizenia się. Nie głowa w chmurach. Ja, ja, ja i co wychodzi.... Co wychodzi. Należy wszystkich traktować odpowiednio. Noszenie takiej sukni habitowej powinno nas wyróżniać skromnością, pokorą, miłością, pomocą itd. No cóż Nowoczesnosc i wyniosłość, pycha i przepych króluje w zakonach. Danke schon.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Dom Dziecka Sióstr Elżbietanek? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Recruitment specialist / remote work
Perform Recruitment
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bolesławiec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Pracownik mroźni
Bolesławiec
Wielkopolski Indyk Sp. z o.o.
Dawid

Czy ten Dom dziecka nie szuka opiekunów ?

Abc

Od pewnego czasu siostra zmieniła się na niekorzyść. Nie szanuje pracowników.

Lola
@Abc

Tam powinni już dawno zmienić kadrę a nie siedzi latami. Byłam tam to wiem. Szkoda, słów. Dama wielka. A zakładać rękawy do pracy.

Tymoteusz

Niestety Siostra Dyrektor jest hipokrytką , okłamała mnie w żywe oczy... Wierzyłem w to co mówi do mnie bez najmniejszych skrupułów mnie (usunięte przez administratora) , ktoś musi w końcu ją przynajmniej napomnieć !!!

Nina

Podpowiedzcie czy w chwili obecnej słyszał ktoś o pracy w domu?

O

Mamo to ty... biadolisz...

Porada

@Iola Jeśli nawet zdarzają się sytuacje które nie podobają się nam to trzeba w takim miejscu walczyć o prawidłowość działań.

lola

Dzieci w Bolesławcu było ciekawie nie podobało mi się podejście do dzieci byłam tam siostrą zakonną ale nie podobało mi się jak się ma dzieci i jest się odpowiedzialnym to trzeba dać wszystko z siebie serce podejście miłość a to jest trudne bo wymaga ofiary dlatego też zrezygnowałam z bycia siostrą dla mnie miłość i ofiara dawania siebie to coś więcej niż sztywny regulamin nakazów i zakazów.Można nakazywać, zakazywać ale tak naprawdę do czego to prowadzi.

Beti
@lola

Taka prawda

Iza

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie coś więcej?

W domu dziecka e bolesławcu Ś.dyrektor męczy dzieci

CA
@12345

Moim zdaniem to opinia bardzo krzywdząca. Łatkę można każdemu przyczepić. Ale jak potem udowodnić, że się nie jest wielbłądem?

Zostaw merytoryczną opinię o Dom Dziecka Sióstr Elżbietanek - Bolesławiec

• Jak się pracuje w Dom Dziecka Sióstr Elżbietanek?

Zobacz opinie na temat firmy Dom Dziecka Sióstr Elżbietanek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dom Dziecka Sióstr Elżbietanek?

Dom Dziecka Sióstr Elżbietanek
  • Kubika 4